Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

17 ihale · 0 aktif · 17 pasif · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 834 İlköğretim Öğrencilerinin 17 Taşıma Merkezi Okula 52 Hat 35 (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1273706 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 13.08.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1273706
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği kapsamında Antalya ili Elmalı ilçesinde bulunan taşımalı eğitim kapsamındaki özel eğitim öğrencilerinin taşıma merkezi okullara 11 araç ile 181 iş günü taşınması hizmet alımı işi
2026/1314271 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 12.08.2026
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1314271
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya/Elmalı İlçesi Merkeze Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 448 Ortaöğretim (+SÜmmi İHOO) Öğrencisinin 6 Taşıma Merkezi Okula 24 Hat (Araç) İle 145 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,761,460.00 TRY
2025/1499725 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 13.10.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1499725
13.10.2025
325 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 123 İlköğretim Öğrencilerinin 4 Taşıma Merkezi Okula 10 Hat (Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,336,208.00 TRY
2025/1528865 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 19.09.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1528865
19.09.2025
349 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 843 İlköğretim Öğrencilerinin 16 Taşıma Merkezi Okula 53 Hat (Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,208,592.00 TRY
2025/1305752 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 17.09.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1305752
17.09.2025
351 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya/Elmalı İlçesi Merkeze Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 448 Ortaöğretim (+SÜmmi İHOO) Öğrencisinin 6 Taşıma Merkezi Okula 24 Hat (Araç) İle 40 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 480,000.00 TRY
2025/1365582 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 29.08.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1365582
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 843 İlköğretim Öğrencilerinin 16 Taşıma Merkezi Okula 53 Hat (Araç) İle 17 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 589,373.00 TRY
2025/1302917 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 27.08.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1302917
27.08.2025
372 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 56 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Veli/Vasinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 10 Hat (Araç) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 6,515,422.00 TRY
2025/1055998 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 18.08.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1055998
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 892 İlköğretim Öğrencilerinin 17 Taşıma Merkezi Okula 55 Hat (Araç) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MUSTAFA SELVİ · 545,750.00 TRY
2025/1010476 · ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 12.08.2025
ANTALYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ELMALI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1010476
12.08.2025
387 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Taşıma Kapsamına Alınan Antalya İli Elmalı İlçesi Yerleşim Birimlerindeki 554 Öğrencinin 14 Taşıma Merkezi Okula 37 Hat (21 Araç) İle 176 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 625.680,00 TRY
2024/1196948 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 12.09.2024
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2024/1196948
12.09.2024
721 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Taşıma Kapsamına Alınan Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 548 Öğrencinin 6 Taşıma Merkezi Okula 27 Hat (27 Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 246.160,00 TRY
2024/1152656 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 04.09.2024
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2024/1152656
04.09.2024
729 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesine bağlı Yerleşim Birimlerindeki 53 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 10 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 442.759,58 TRY
2024/866804 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 31.07.2024
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2024/866804
31.07.2024
764 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 923 Öğrencinin 17 Taşıma Merkezi Okula 54 Hat (39 Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 1.472.400,00 TRY
2024/846887 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 25.07.2024
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2024/846887
25.07.2024
770 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında 2023-2024 yılı Taşıma Kapsamına Alınan Antalya İli Elmalı İlçesi Merkez Ve Bağlı Yerleşim Birimlerindeki 672 Öğrencinin 6 Taşıma Merkezi Okula 32 Hat (Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: ELMA TAŞIMACILIK SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.430.000,00 TRY
2023/899856 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 01.09.2023
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/899856
01.09.2023
1098 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında 2023-2024 Yılı Antalya İli Elmalı İlçesi Yerleşim Birimlerindeki 58 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci/Kursiyer/Velinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 12 Hat ( Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 2.759.731,68 TRY
2023/710881 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 14.08.2023
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/710881
14.08.2023
1116 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında 2023-2024 yılı Taşıma Kapsamına Alınan Antalya İli Elmalı İlçesine bağlı Yerleşim Birimlerindeki 726 Öğrencinin 16 Taşıma Merkezi Okula 43 Hat (Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 927.900,00 TRY
2023/817885 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 11.08.2023
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/817885
11.08.2023
1119 gün geçti
Hizmet e-İhale ANTALYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında 2023-2024 yılı Taşıma Kapsamına Alınan Antalya İli Elmalı İlçesine bağlı Yerleşim Birimlerindeki 935 Öğrencinin 18 Taşıma Merkezi Okula 53 Hat (Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SALİH BOZKURT · 1.314.720,00 TRY
2023/692192 · Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 08.08.2023
Elmalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2023/692192
08.08.2023
1122 gün geçti