Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

56 ihale · 1 aktif · 55 pasif · ERZİNCAN · İLİÇ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

İLİÇ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 4 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ERZİNCAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İNCE KUM VE C30 BETON ALIMI
2026/1563022 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 11.09.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1563022
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale ERZİNCAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KİLİTLİ PARKE,BORDÜR TAŞI ALIMI
2026/1413606 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 21.08.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1413606
21.08.2026
13 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLİÇ İLKÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
2026/1328067 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 13.08.2026
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1328067
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026/2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLİÇ ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: SÜLEYMAN BOYRAZ · 325,780.00 TRY
2026/1396154 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 05.08.2026
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1396154
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
9400 TON OCAKTAN ÇAPLANMIŞ MOLOZ TAŞI ALIMI
Yüklenici: BABACANOĞLU İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 4,230,000.00 TRY
2026/1268922 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 03.08.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/1268922
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026/2027 İLİÇ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: REMZİ GÜN · 610,779.97 TRY
2026/1259834 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 21.07.2026
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1259834
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
8 METRE YÜKSEKLİKTE ÇİFT YÖNLÜ DEKORATİF LEDLİ SOKAK AYDINLATMA DİREĞİ VE 4 METRE YÜKSEKLİĞİNDE TEK YÖNLÜ GÖVDESİ LEDLİ PARK ,BAHÇE AYDINLATMA DİREĞİ ALIMI
2026/913712 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 12.06.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/913712
12.06.2026
83 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PVC DOĞRAMA,BAKIR BORU,ASMA TAVAN VE SAC MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: WİNTER SPOR MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,947,000.00 TRY
2026/688632 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 20.04.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/688632
20.04.2026
136 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ HİZMET BİNASI BAKIM ONARIM MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: WİNTER SPOR MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,290,000.00 TRY
2026/656058 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 16.04.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/656058
16.04.2026
140 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ MARANGOZ MAKİNA VE EKİPMAN ALIMI
Yüklenici: BİLAL DEMİR · 1,238,250.00 TRY
2026/554562 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 01.04.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/554562
01.04.2026
155 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ 100000 LİTRE MAZOT/MOTORİN ALIMI
Yüklenici: HİDAYET YAŞAR AYDIN AYDIN PETROL · 4,414,000.00 TRY
2026/57437 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 06.02.2026
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2026/57437
06.02.2026
209 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ EKSKAVATÖR VE HAFRİYAT KAMYONU KİRALAMA İŞİ
Yüklenici: Ş-YILMAZ İNŞAAT NAKLİYAT AKARYAKIT TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.480.000,00 TRY
2025/2180559 · İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 09.12.2025
İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2025/2180559
09.12.2025
268 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ İÇME SUYU DEPOLARI BAKIM ONARIM MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: SONGÜL KIRAN · 1.701.500,00 TRY
2025/1959237 · İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 28.11.2025
İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2025/1959237
28.11.2025
279 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ GRANİT MERMER VE MARMARA MERMER ALIMI
Yüklenici: KASIM ÇELİK · 667.000,00 TRY
2025/2065382 · İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 24.11.2025
İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2025/2065382
24.11.2025
283 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ MUHTELİF ADETLERDE BORU BAĞLANTI ELEMANLARI ALIMI
Yüklenici: GÜNCEL TEKNİK MAKİNA İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 996.900,00 TRY
2025/1642688 · İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 13.10.2025
İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2025/1642688
13.10.2025
325 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYESİ MUHTELİF PARK MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: WİNTER SPOR MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.390.000,00 TRY
2025/1531803 · İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 01.10.2025
İLİÇ BELEDİYESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2025/1531803
01.10.2025
337 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KİLİT PARKE TAŞI,TORBALI ÇİMENTO VE ANDEZİT TAŞI ALIMI
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,216,652.00 TRY
2025/1296875 · İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39) · 15.09.2025
İLİÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (39)
2025/1296875
15.09.2025
353 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025/ 2026 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI KURUÇAY-KURAN-YILMAZ-ELMACIK KÜME EVLERİ 4
Yüklenici: NİHAT KES · 552.000,00 TRY
2025/1395685 · Ilıç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17) · 05.09.2025
Ilıç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (17)
2025/1395685
05.09.2025
363 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025/ 2026 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI SABIRLI - İBRAHİM ÇEÇEN MAHLLESİ İ ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: REMZİ GÜN · 257,600.00 TRY
2025/1289576 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 26.08.2025
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1289576
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025/2026 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İHALESİ
Yüklenici: REMZİ GÜN · 463,009.40 TRY
2025/1258810 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 25.08.2025
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLİÇ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1258810
25.08.2025
374 gün geçti