Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

17 ihale · 2 aktif · 15 pasif · ERZİNCAN · KEMALİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KEMALİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 1 2 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale ERZİNCAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ŞEHİR KULÜBÜ PEYZAJ TASARIM VE CEPHE SAĞLIKLAŞTIRILMASI
2026/1584485 · KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11) · 16.09.2026
KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11)
2026/1584485
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZİNCAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ NAİP MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA İŞİ
2026/1545128 · KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11) · 15.09.2026
KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11)
2026/1545128
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SIFIR ATIK MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: HACI MURAT İŞLİYEN · 2,134,200.00 TRY
2026/1413123 · KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11) · 04.08.2026
KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11)
2026/1413123
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
SIFIR ATIK PROJESİ MALZEMESİ
2026/1136700 · KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11) · 14.07.2026
KEMALİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (11)
2026/1136700
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMALİYE BELEDİYESİ MUHTELİF GÜZERGAHLARDA YOL YAPIMI
Yüklenici: TAMER SAVAŞ · 2.500.000,00 TRY
2025/1598472 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 02.10.2025
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2025/1598472
02.10.2025
336 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erzincan İli Kemaliye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 25 İlköğretim Öğrencisinin 2 Taşıma Merkezi Okula 2 Hat 2 ( Araç) İle 184 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MUSA GÜREL · 471,960.00 TRY
2025/1252418 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KEMALİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 21.08.2025
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KEMALİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2025/1252418
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erzincan İli Kemaliye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 49 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 4 Hat 4 ( Araç) İle 184 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: İBRAHİM YAŞAR ÇELİK · 292.192,00 TRY
2025/1137181 · KEMALİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 01.08.2025
KEMALİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2025/1137181
01.08.2025
398 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ MANİ YOLU PEYZAJ VE AYDINLATMA DÜZENLEME PROJESİ
Yüklenici: EFOR RESTORASYON VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 858.000,00 TRY
2025/833787 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 04.06.2025
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2025/833787
04.06.2025
456 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ DÖRTYOLAĞZI MAHALLESİ 01 HEKTARLIK REZERV YAPI ALANINDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMASI
Yüklenici: EFOR RESTORASYON VE İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ · 2.430.000,00 TRY
2025/672084 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 12.05.2025
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2025/672084
12.05.2025
479 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ DÖRTYOLAĞZI MAHALLESİ 0,1 HEKTARLIK REZERV YAPI ALANINDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMASI
2025/456999 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 02.04.2025
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2025/456999
02.04.2025
519 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOCUK PARKI OYUN GRUPLARI VE KENT MOBİLYALARI
Yüklenici: ORTAHİSAR DİZAYN TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.167.000,00 TRY
2024/1438748 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 25.10.2024
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2024/1438748
25.10.2024
678 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erzincan İli Kemaliye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 13 Öğrencinin 2 (iki) Taşıma Merkezi Okula 1 Hat (1 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: HÜSEYİN NURETTİN BALKAYA · 277.835,00 TRY
2024/1083395 · Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6) · 20.08.2024
Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6)
2024/1083395
20.08.2024
744 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erzincan İli Kemaliye İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 56 Öğrencinin 4 (Dört) Taşıma Merkezi Okula 5 Hat (5 Araç) ile 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MUSA GÜREL · 294.668,00 TRY
2024/1055368 · Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6) · 14.08.2024
Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6)
2024/1055368
14.08.2024
750 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sözleşme
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ ŞEHİR KULÜBÜ REKREASYON UYGULAMA
Yüklenici: OKAN SEZER · 738.187,01 TRY
2023/957492 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 22.09.2023
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2023/957492
22.09.2023
1077 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 15 ÖĞRENCİNİN 2 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 2 HAT (ARAÇ) İLE 180 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: AYDIN ÖZTÜRK · 290.880,00 TRY
2023/888170 · Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6) · 29.08.2023
Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6)
2023/888170
29.08.2023
1101 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇÖP TOPLAMA ARACI (KAMYONU)
Yüklenici: KARBA OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ · 2.045.000,00 TRY
2023/861187 · KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 25.08.2023
KEMALİYE BELEDİYESİ HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2023/861187
25.08.2023
1105 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ERZİNCAN İLİ KEMALİYE İLÇESİ MERKEZ VE MERKEZE BAĞLI KÖY VE KÖY ALTI YERLEŞİM BİRİMLERİNDEKİ 16 ÖĞRENCİNİN 3 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 3 HAT (ARAÇ) İLE 180 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: NECDET YILDIRIM · 243.000,00 TRY
2023/792827 · Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6) · 09.08.2023
Kemaliye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (6)
2023/792827
09.08.2023
1121 gün geçti