Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

51 ihale · 2 aktif · 49 pasif · ERZİNCAN · REFAHİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

REFAHİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ERZİNCAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Dekoratif gövde aydınlatmalı çift armatürlü aydınlatma direkleri
2026/1581140 · REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 18.09.2026
REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/1581140
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Refahiye Orman İşletme Müdürlüğü Kova Orman Deposunda Orman Emvali İstifleme Hizmet Alımı İşi
2026/1298188 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 07.08.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1298188
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış
Refahiye Orman İşletme Müdürlüğü İliç Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefliği Ekecik Köyü Ağaçlandırma Projesi ve Yurtbaşı Köyü Toprak Muhafaza Projesi Sahalarında Yapılacak Olan Tesis Çalışmaları
2026/1247113 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 03.08.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1247113
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
10000 m3 İbreli Tomruk, Kağıtlık Od, YuvSan Od Maden Direği,Tel Direği İstif İşİ
2026/1149404 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 02.07.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1149404
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Refahiye Orman işletme müdürlüğü, Tekçam orman işletme şefliği 111 kod nolu orman yolunda sanat yapısı yapımı
Yüklenici: TAYFUN KALKAN · 832,634.88 TRY
2026/1095637 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 29.06.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1095637
29.06.2026
66 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Refahiye Orman İşletme Müdürlüğü Kova Orman Deposunda Orman Emvali İstifleme Hizmet Alımı İşi
2026/1013975 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 15.06.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1013975
15.06.2026
80 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Refahiye Orman İşletme Müdürlüğü Kova Orman Deposunda Orman Emvali İstifleme Hizmet Alımı İşi
2026/925887 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 01.06.2026
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/925887
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemizde bulunan atıksu arıtma tesisinin arıza, bakım, onarım işlemleri ve modernizasyonu
Yüklenici: ÇONA MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,132,330.00 TRY
2026/619690 · REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 29.04.2026
REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/619690
29.04.2026
127 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ DAP COĞRAFİ İŞARETLİ REFAHİYE BALININ ARTTRILMASI PROJESİ MAKİNA VE EKİPMAN ALIMI İHALE İŞİ
Yüklenici: SEV SER HALI VE MOBİLYA TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 1,400,000.00 TRY
2026/478626 · ERZİNCAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 18.03.2026
ERZİNCAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/478626
18.03.2026
169 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DAP İle Coğrafi işaretli Refahiye Balının Artırılması projesi
Yüklenici: SEV SER HALI VE MOBİLYA TİCARET SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 3,199,000.00 TRY
2026/281657 · ERZİNCAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 19.02.2026
ERZİNCAN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/281657
19.02.2026
196 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN İhale İptal Edilmiş
Coğrafi işaretli Refahiye Balının üretiminin artırılması projesi ekipman alım ihale işi
2025/2352806 · TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI - REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 26.01.2026
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI - REFAHİYE İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2025/2352806
26.01.2026
220 gün geçti
Mal e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif ebatlarda su ve kanalizasyon boruları ile bağlantı ekipmanları
Yüklenici: İPEK HIRDAVAT DEMİR ÇELİK ELEKTRONİK TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,348,000.00 TRY
2025/1622232 · REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 17.10.2025
REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2025/1622232
17.10.2025
321 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşıma işi Çukuryazı ,Dolaylı,Çatalçam
Yüklenici: VEYSEL ŞAHİN · 415.030,00 TRY
2025/1716721 · Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 13.10.2025
Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2025/1716721
13.10.2025
325 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 9 öğrenci 154 gün taşıma işi (KAZÖREN ÇATAK,KIRANTEPE MENDEMEBAŞI GÖKSEKİ)
Yüklenici: BAŞAR PAÇACI · 457.380,00 TRY
2025/1693355 · Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 13.10.2025
Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2025/1693355
13.10.2025
325 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Refahiye Orman İşletme Müdürlüğü Erzincan İli Refahiye İlçesi Kandil Köyü ve Resuller Köyü Ağaçlandırma Ve Uygulama Projesi Sahalarında yapılacak olan Fidan Dağıtım ve Dikimi ve Dikenli Tel Çit Onarımı İşi
Yüklenici: SADAM KAYA · 978,191.00 TRY
2025/1476743 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 29.09.2025
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2025/1476743
29.09.2025
339 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 4 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİNİN 1 ARAÇ 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İHALE İŞİ
Yüklenici: DUMANLI MÜNÜBÜSCÜLÜK SEYAHAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 590,521.40 TRY
2025/1312388 · ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 27.08.2025
ERZİNCAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2025/1312388
27.08.2025
372 gün geçti
Yapım e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE BELEDİYESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARA PARKE, BORDÜR YAPIMI VE AYDINLATMA
Yüklenici: GARİPOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK ENERJİ HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,096,473.60 TRY
2025/1077455 · REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 27.08.2025
REFAHİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2025/1077455
27.08.2025
372 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 18 ÖĞRENCİNİN 2 ARAÇ İLE 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İHALE İŞİ
Yüklenici: DUMANLI MÜNÜBÜSCÜLÜK SEYAHAT TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 903.440,00 TRY
2025/1261552 · Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 26.08.2025
Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2025/1261552
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 21 ÖĞRENCİNİN 2 ARAÇ İLE 184 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İHALE İŞİ
Yüklenici: BAŞAR PAÇACI · 888.800,00 TRY
2025/1257150 · Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18) · 25.08.2025
Refahiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (18)
2025/1257150
25.08.2025
374 gün geçti
Hizmet e-İhale ERZİNCAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, İLİÇ AĞAÇLANDIRMA VE TOPRAK MUHAFAZA ŞEFLİĞİ, KANDİL KÖYÜ AĞAÇLANDIRMA UYGULAMA PROJESİ SAHASINDA YAPILACAK OLAN EKSKAVATÖRLE TOPRAK İŞLEME, APLİKASYON VE DİKENLİ TEL ÇİT İHATA VE SERVİS YOLU YAPIMI İŞLERİ
Yüklenici: ÖZ SADİLER YEMEKÇİLİK VE GIDA İNŞAAT PETROL ORMANCILIK NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,889,707.24 TRY
2025/958820 · ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 28.07.2025
ERZURUM ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ REFAHİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2025/958820
28.07.2025
402 gün geçti