Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

2.297 ihale · 55 aktif · 2.242 pasif · ERZURUM · YAKUTİYE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YAKUTİYE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -30 (önceki aya göre)
0 68 135 Eki 24 · 55 ihale Eki 24 Kas 24 · 46 ihale Ara 24 · 88 ihale Ara 24 Oca 25 · 32 ihale Şub 25 · 42 ihale Şub 25 Mar 25 · 41 ihale Nis 25 · 49 ihale Nis 25 May 25 · 64 ihale Haz 25 · 80 ihale Haz 25 Tem 25 · 79 ihale Ağu 25 · 73 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 92 ihale Eki 25 · 78 ihale Eki 25 Kas 25 · 63 ihale Ara 25 · 85 ihale Ara 25 Oca 26 · 31 ihale Şub 26 · 31 ihale Şub 26 Mar 26 · 39 ihale Nis 26 · 52 ihale Nis 26 May 26 · 59 ihale Haz 26 · 120 ihale Haz 26 Tem 26 · 135 ihale Ağu 26 · 66 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 36 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Erzurum Hınıs Başköy Barajı Sulaması Malzeme Alımı 8. Kısım (CTP Boru)
2026/1523566 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (118) · 24.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 8. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (118)
2026/1523566
24.09.2026
21 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ERZURUM İLİ KARAYAZI İLÇESİ MAHALLE YOLLARINDA ONARIM, PMT, SATHİ KAPLAMA VE BSK ASFALT YAPIM İŞİ (BİTÜM İDAREDEN)
2026/1578711 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 21.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1578711
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
2026/1554815 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 18.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1554815
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KEDİ VE KÖPEK MAMASI ALIMI
2026/1548477 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 17.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1548477
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AYDINLATMA DİREĞİ, ELEKTRİKSEL EKİPMAN VE DÜZENEKLER ALIMI VE MONTAJI İŞİ
2026/1579722 · YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (107) · 17.09.2026
YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (107)
2026/1579722
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MUHTELİF MOBİLYA AKSESUAR MALZEMESİ VE KOMPAKT MALZEMESİ ALIMI
2026/1583970 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI ERZURUM AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 16.09.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI ERZURUM AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1583970
16.09.2026
13 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
PERSONEL YEMEK HİZMET ALIMI
2026/1513256 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 15.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1513256
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ERZURUM İLİ OLTU İLÇESİ BAŞAKLI VE ALATARLA MAHALLELERİ SANAT YAPILARI YAPIMI İŞİ
2026/1587821 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 15.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1587821
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Karayazı İlçesi Muhtelif Okullar-11 Onarım İşi
2026/1602847 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 14.09.2026
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1602847
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
YEMEK HİZMET ALIMI
2026/1487262 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 14.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1487262
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
TRAFİK İŞARETLERİ MALZEMELERİ
2026/1477316 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 14.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1477316
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İptal Edilmiş
Yakutiye Şükrüpaşa Kavakkapı Aile Sağlığı Merkezi ve Palandöken TOKİ Aile Sağlığı Merkezi Yapım İşi
2026/1513274 · ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (128) · 14.09.2026
ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (128)
2026/1513274
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ERZURUM İLİ VE İLÇELERİNDE ASFALT KAPLAMA, VE ASFALT YAMA YAPIMI
2026/1452016 · ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522) · 14.09.2026
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI (522)
2026/1452016
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Erzurum İsmail Saib Sencer İl Halk Kütüphanesi Bakım ve Onarım İşi
2026/1470079 · KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 11.09.2026
KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/1470079
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Divriği-Kars Hattında Bulunan 10 İstasyona (Çaltı, Kemah, İliç, Bağıştaş, Eriç, Çadırkaya, Erbaş, Karasu, Kandilli ve Köprüköy İstasyonu) Kameralı Güvenlik Sistemleri Yapım İşi
2026/1550076 · TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 10.09.2026
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1550076
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TCDD 9 Bölge Müdürlüğü Mıntıkasında Acil Durum Ekipleri ile Bakım Hizmetlerinin Yaptırılması İşi
2026/1467137 · TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 08.09.2026
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD 9. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1467137
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ağrı Patnos PTT Müdürlüğü Hizmet Binası Tadilatı Yapım İşi
2026/1552086 · POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PTT 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 08.09.2026
POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PTT 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1552086
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ERZURUM HAVALİMANI PERSONEL TAŞIMA İŞİ
2026/1532284 · DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (12) · 08.09.2026
DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM HAVALİMANI BAŞMÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1532284
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 MALİ YILI İLÇE KAMPÜSLERİ MALZEME DÂHİL YEMEK PİŞİRME, DAĞITIM VE SONRASI YEMEK HİZMETİ ALIMI İHALESİ
2026/1472169 · ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (6) · 07.09.2026
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (6)
2026/1472169
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Karayazı İlçesi Muhtelif Okullar-10 Onarım İşi
2026/1535020 · ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (223) · 07.09.2026
ERZURUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (223)
2026/1535020
07.09.2026
4 gün kaldı