Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

26 ihale · 1 aktif · 25 pasif · ESKİŞEHİR · ÇİFTELER Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇİFTELER — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 1 1 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
ÇİFTELER MERKEZ VE KIRSAL MAHALLERİNDE BETON PARKE TAŞI VE BETON BORDÜR YAPIMI işidir
2026/1510488 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 08.09.2026
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1510488
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ESKİŞEHİR ÇİFTELER 2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1238007 · ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİFTELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 13.08.2026
ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇİFTELER İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1238007
13.08.2026
21 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
Meydan kafeteryası yapımı
2026/809285 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 02.06.2026
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/809285
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
C segment sedan binek araç
Yüklenici: SARAR OTOMOTİV PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,942,370.00 TRY
2026/836278 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 20.05.2026
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/836278
20.05.2026
106 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
10000 Lt Motorin 8000 Lt Kurşunsuz 95 Oktan Benzin
Yüklenici: MEHMET YATIR PETROL ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 5,570,600.00 TRY
2026/236445 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 06.03.2026
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/236445
06.03.2026
181 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı 185 İş Günü Taşımalı 179 Öğrenci taşıma işi
Yüklenici: MURAT AĞAR · 274.725,00 TRY
2025/1027779 · Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 11.08.2025
Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2025/1027779
11.08.2025
388 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ESKİŞEHİR İLİ ÇİFTELER İLÇESİ ERBAB MAHALLESİ MUHTELİF SOKAKLARDA BETON PARKE TAŞI, BETON BORDÜR VE BETON YAĞMUR OLUĞU İLE YOL YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: TOPTAŞ BETON ELEMANLARI İMALAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 27.432.000,00 TRY
2025/983748 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 30.07.2025
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2025/983748
30.07.2025
400 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Benzin 95 oktan - Motorin Euro Diesel
Yüklenici: MEHMET YATIR PETROL ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 4.118.280,00 TRY
2025/11660 · ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 04.02.2025
ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2025/11660
04.02.2025
576 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 / 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA ESKİŞEHİR İLİ ÇİFTELER İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL/ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 93 GÜN 1 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ZAFER ÖZDEMİR · 1.088.100,00 TRY
2025/90568 · Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 24.01.2025
Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2025/90568
24.01.2025
587 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim 5 hat 82 öğrenci taşıma
Yüklenici: ÇİFTELER TURİZM VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 171.000,00 TRY
2024/1110016 · Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 28.08.2024
Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/1110016
28.08.2024
736 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı 168 Öğrenciye Öğle Yemeği hizmet alım işi
Yüklenici: ZAFER ÖZDEMİR · 347.424,00 TRY
2024/1053914 · Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 16.08.2024
Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/1053914
16.08.2024
748 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Eskişehir İli Çifteler İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 168 Öğrencinin 5 Taşıma Merkezi Okula 12 Hat(Araç) ile 180 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: KEMAL KAVAK · 264.060,00 TRY
2024/945726 · Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10) · 15.08.2024
Çifteler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (10)
2024/945726
15.08.2024
749 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇİFTERLER İLÇE MERKEZİNE BETON PARKE TAŞI İLE YOL VE KALDIRIM YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: BORDES İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 17.640.400,00 TRY
2024/780526 · ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 24.06.2024
ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2024/780526
24.06.2024
801 gün geçti
Yapım ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
ÇİFTELER İLÇE MERKEZİNE PARKE TAŞI İLE YOL VE KALDIRIM
2024/352838 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 25.03.2024
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2024/352838
25.03.2024
892 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇİFTELER İLÇE MERKEZİNE PARKE TAŞI İLE YOL VE KALDIRIM
Yüklenici: ALİ ÖZEL İNŞAAT TEMİZLİK ÇİÇEKÇİLİK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,420,000.00 TRY
2024/372233 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 19.03.2024
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2024/372233
19.03.2024
898 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sakaryabaşı Sulama Birliği Başkanlığı 2024 yılı 5 Kişilik personel Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: SERSE İNSAN KAYNAKLARI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.620.382,12 TRY
2024/236417 · Sakaryabaşı Sulama Birliği (1) · 26.02.2024
Sakaryabaşı Sulama Birliği (1)
2024/236417
26.02.2024
920 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 yılı 90000 Lt Motorin ve 6000 lt Benzin
Yüklenici: MEHMET YATIR PETROL ÜRÜNLERİ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3.367.200,00 TRY
2024/45841 · ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 07.02.2024
ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2024/45841
07.02.2024
939 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Parke Taşı ve Bordür
Yüklenici: YÜCEKAN ÖZEL · 3.033.000,00 TRY
2023/1405880 · ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 08.12.2023
ÇİFTELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2023/1405880
08.12.2023
1000 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DİYALİZ HASTALARINI TAŞIMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: DEVRAN TUR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.320.900,00 TRY
2023/984907 · Devlet Hastanesi -Çifteler SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (1) · 16.10.2023
Devlet Hastanesi -Çifteler SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (1)
2023/984907
16.10.2023
1053 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
90000 lt Motorin ve 6000 lt Kurşunsuz Benzin
2023/986959 · ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14) · 13.10.2023
ÇİFTELER BELEDİYE BAŞKANLIĞI (14)
2023/986959
13.10.2023
1056 gün geçti