Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

133 ihale · 17 aktif · 116 pasif · ESKİŞEHİR · SEYİTGAZİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SEYİTGAZİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 4 7 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 4 ihale Şub 25 Mar 25 · 5 ihale Nis 25 · 3 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 6 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 5 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 3 ihale Ara 25 Oca 26 · 3 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 7 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 5 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Emniyet Ayakkabısı
2026/1503891 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 14.09.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1503891
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
25 Adet FM200 Otomatik Gazlı Söndürme Sistemi Silindirinin Demontajı, Hidrostatik Testi, Dolumu Ve Montajı İle 8 Kalem Yangın Söndürme Cihazı Alımı
2026/1478928 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 03.09.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1478928
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İşletme Müdürlüğümüz Şefliklerinde kullanılmak üzere Emprenyeli Ahşap Çit Direği ve Galvanizli Dikenli Tel Alımı
2026/1308154 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 31.08.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/1308154
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Değirmenözü Muhtelif Yerlere Saha Betonu Dökümü
2026/1469502 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 26.08.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1469502
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI TEMEL EĞİTİM VE ORTAÖĞRETİM TAŞIMALI EĞİTİM
2026/1387041 · ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 21.08.2026
ESKİŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1387041
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İşletme Sosyal Site C Lojmanları Su Hatlarının Galeri İçerisine Alınması
2026/1408619 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 17.08.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1408619
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Tavan Vinçlerinin Periyodik Bakımı ve Revizyonu Hizmet Alımı
2026/1180296 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 23.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1180296
23.07.2026
42 gün geçti
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Buhar, Su Ve Enerji Üretim Biriminde Kullanılacak Ölçüm Analizörleri Ve Numune Soğutma Ünitelerinin Temini Ve Montajı
2026/1178135 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 21.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1178135
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Fiber Optik Alt Yapı Revizyon İşi
Yüklenici: EMRAH YILDIRIM · 12,492,000.00 TRY
2026/1178140 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 21.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1178140
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Değirmenözü Bst Binası-Trafo Binası Arası Çatı Kapatılması
Yüklenici: EFENDİOĞLU ÇELİK İNŞAAT MAKİNE TAAHHÜT TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,632,000.00 TRY
2026/1163608 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 13.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1163608
13.07.2026
52 gün geçti
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Soğutma Kulesi Alımı ve Montajı
2026/1088184 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 08.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1088184
08.07.2026
57 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka-Değirmenözü Arası Asfalt Yolların Bakımı
Yüklenici: ATİ YOL YAPI İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 15,580,000.00 TRY
2026/1004996 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 26.06.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1004996
26.06.2026
69 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 Kısımda Toplam 13 Kalem Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi Alımı
Yüklenici: THERMAX TEKNİK TEKSTİL VE İZOLASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,007,000.00 TRY
2026/955392 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 24.06.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/955392
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İşletme İçi Muhtelif Yerlere Saha Betonu Döküm İşi
Yüklenici: DERBAS GÜNAY · 8,543,075.00 TRY
2026/865007 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 04.06.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/865007
04.06.2026
91 gün geçti
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
Kişisel Koruyucu Donanım Malzemesi Alımı
2026/749120 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 02.06.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ETİ MADEN İŞLETMELERİ KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/749120
02.06.2026
93 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Seyitgazi Orman İşletme Müdürlüğümüz Büyükyayla Orman İşletme Şefliği 51-52-83-84-85-86-87ve 88 bölme nolu ağaçlandırma sahasında arazi hazırlığı hizmet alımı işi
Yüklenici: NEBİOĞULLARI ORMAN İŞLERİ İNŞAAT TAAHHÜT VE NAKLİYE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,724,747.00 TRY
2026/372632 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 20.05.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/372632
20.05.2026
106 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Seyitgazi Orman İşletme Müdürlüğü Kozlu Orman İşletme Şefliği Göl Alanı mevkii yangın havuzu inşaatı yapım işi
Yüklenici: ÖZDAR MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,986,605.47 TRY
2026/688286 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 15.05.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/688286
15.05.2026
111 gün geçti
Yapım e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
Seyitgazi Orman İşletme Müdürlüğüne Bağlı Battalgazi ve Kırka Orman İşletme Şefliklerinde bulunan 028 ve 803 kod nolu Orman Yolları Üst yapı yapım işi
2026/698918 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 13.05.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/698918
13.05.2026
113 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Seyitgazi Orman İşletme Müdürlüğü 2026 yılı Ağaçlandırma uygulama projeleri ve Toprak Muhafaza uygulama projelerinde tesis ve bakım sahalarının teknik kontrolü etüt proje işleri ve raporlarının düzenlenmesi Danışmanlık Hizmet alımı işi
Yüklenici: PRODES ORMANCILIK MÜHENDİSLİK TARIM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,715,280.00 TRY
2026/673403 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 05.05.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/673403
05.05.2026
121 gün geçti
Hizmet e-İhale ESKİŞEHİR İhale İptal Edilmiş
Seyitgazi Orman İşletme Müdürlüğü Çifteler Orman İşletme Şefliği 469 ve 480 nolu Bölmelerde Orman Emvali Üretimi Hizmet Alımı işi
2026/728413 · ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 30.04.2026
ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SEYİTGAZİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/728413
30.04.2026
126 gün geçti