Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.816 ihale · 70 aktif · 1.746 pasif · ESKİŞEHİR · TEPEBAŞI Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

TEPEBAŞI — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -33 (önceki aya göre)
0 38 76 Eki 24 · 56 ihale Eki 24 Kas 24 · 43 ihale Ara 24 · 52 ihale Ara 24 Oca 25 · 29 ihale Şub 25 · 21 ihale Şub 25 Mar 25 · 44 ihale Nis 25 · 40 ihale Nis 25 May 25 · 68 ihale Haz 25 · 45 ihale Haz 25 Tem 25 · 58 ihale Ağu 25 · 46 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 49 ihale Eki 25 · 62 ihale Eki 25 Kas 25 · 53 ihale Ara 25 · 68 ihale Ara 25 Oca 26 · 41 ihale Şub 26 · 50 ihale Şub 26 Mar 26 · 55 ihale Nis 26 · 76 ihale Nis 26 May 26 · 39 ihale Haz 26 · 53 ihale Haz 26 Tem 26 · 60 ihale Ağu 26 · 58 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 25 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
FOTOKOPİ KAĞIDI VE KIRTASİYE MALZEMESİ
2026/1614431 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ESKİŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 16.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ESKİŞEHİR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1614431
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
5 Kalem E5000 Lokomotif Lambaları
2026/1488469 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 16.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1488469
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2 Kalem Transformatör
2026/1477296 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 15.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1477296
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
3 Kalem Batarya Kutusu ve Köşe Alt Basamak
2026/1469713 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 15.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1469713
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
100 Adet Muhtelif Lokomotif Ana Hava Deposu Hidrostatik Test ve Kontrol İşlemi Hizmet Alımı
2026/1469405 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 14.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1469405
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
10 Adet (10 Loko-20 Kabin) DE36000 Lokomotif Makinist Kabini Bakım Onarım Hizmet Alımı
2026/1469038 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 14.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1469038
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
16 Adet E5000 Lokomotif Makinist Fren Valfi
2026/1469394 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 10.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1469394
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
79 Kalem E5000 Lokomotif Elektrik Malzemesi
2026/1448798 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 10.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1448798
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2 Kalem E5000 Lokomotif Kablo Etiketi
2026/1448468 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 09.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1448468
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
30 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemeleri
2026/1448029 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 09.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1448029
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KİT KARŞILIĞI OTOMATİK SIVI BAZLI SİTOLOJİ SİSTEMİ MALZEME ALIMI
2026/1451342 · ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ESKİŞEHİR YUNUS EMRE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (69) · 09.09.2026
ESKİŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ESKİŞEHİR YUNUS EMRE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (69)
2026/1451342
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
12 Kalem Muhtelif E5000 Lokomotif Malzemeler
2026/1428749 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 08.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1428749
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
4 Kalem E5000 Lokomotif Çelik-Lastik Elemanları
2026/1428421 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 08.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1428421
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Anadolu Üniversitesi 4 Kısım (İnşaat Malzemesi 85 Kalem, Mekanik Tesisat Malzemesi 128 Kalem, Elektrik Tesisat Malzemesi 129 Kalem ve Peyzaj Malzemesi 10 Kalem) Malzeme Alım İşi
2026/1397884 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 08.09.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/1397884
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
3 Kalem E5000 Yağlama Ekipmanları Malzemeleri
2026/1416624 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 07.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1416624
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
40 Kalem Lokomotif Bağlantı Elemanları
2026/1413056 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 07.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1413056
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2 Kalem E5000 Lokomotif Yanmaz Bariyer Malzemeleri
2026/1412493 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 03.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1412493
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
14 Grup Gıda Ürünü, Sarf Malzeme, Züccaciye Ürünleri Temizlik Malzemeleri, Mutfakta Kullanılan Küçük El Aletleri
2026/1432722 · ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59) · 03.09.2026
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (59)
2026/1432722
03.09.2026
Bugün
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
6 Kalem E5000 Lokomotif Elektrik Malzemesi
2026/1407305 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 03.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1407305
03.09.2026
Bugün
Mal ESKİŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
3 Kalem Muhtelif Filtre
2026/1407554 · TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884) · 02.09.2026
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (884)
2026/1407554
02.09.2026
1 gün geçti