Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

2.344 ihale · 58 aktif · 2.286 pasif · GAZİANTEP · ŞEHİTKAMİL Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ŞEHİTKAMİL — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -25 (önceki aya göre)
0 50 99 Eki 24 · 55 ihale Eki 24 Kas 24 · 63 ihale Ara 24 · 89 ihale Ara 24 Oca 25 · 48 ihale Şub 25 · 53 ihale Şub 25 Mar 25 · 53 ihale Nis 25 · 43 ihale Nis 25 May 25 · 66 ihale Haz 25 · 99 ihale Haz 25 Tem 25 · 85 ihale Ağu 25 · 44 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 76 ihale Eki 25 · 66 ihale Eki 25 Kas 25 · 61 ihale Ara 25 · 77 ihale Ara 25 Oca 26 · 51 ihale Şub 26 · 50 ihale Şub 26 Mar 26 · 51 ihale Nis 26 · 55 ihale Nis 26 May 26 · 39 ihale Haz 26 · 90 ihale Haz 26 Tem 26 · 78 ihale Ağu 26 · 53 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 28 ihale Eyl 26
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BELEDİYEMİZ SINIRLARI İÇERİSİNDE KULLANILMAK ÜZERE KİLİTTAŞI, BORDÜR vb YAPI MALZEMELERİ ALIMI İŞİ
2026/1553656 · ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 29.09.2026
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1553656
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Merkezi Sterilizasyon Sistemi
2026/1607066 · GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (112) · 29.09.2026
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (112)
2026/1607066
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yatay Milli Kademeli Pompa ve Motoru Mal Alım İşi
2026/1582986 · GAZİANTEP SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (241) · 24.09.2026
GAZİANTEP SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (241)
2026/1582986
24.09.2026
21 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
420 KV ENERJİ İLETİM HATTI VE 170 KV ENERJİ İLETİM HATTI ALTINDAİŞ MAKİNESİYLE KÜREME YOLUYLA BİTKİ ÖRTÜSÜ TEMİZLİĞİ, ELLE AĞAÇ KESİMİ, DİREK DİP TEMİZLİĞİ VE DİREKLERE YOL AÇIMI İŞLERİNİN HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1616825 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 24.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1616825
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Led’li Sinyal Verici Üniteleri Mal Alımı İşi
2026/1593518 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 21.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1593518
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Plaka Geçiş Sistemi Alımı
2026/1580955 · GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (18) · 21.09.2026
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (18)
2026/1580955
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
LASTİK ALIMI
2026/1480174 · ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL, BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 18.09.2026
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL, BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1480174
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sinyalizasyon Direkleri Mal Alımı İşi
2026/1599604 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 18.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1599604
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Akıllı Yer Altı Damlama Sulama Sistemlerinin Yaygınlaştırılması Malzeme Alımı Ve Montaj İşi
2026/1557383 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 15.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1557383
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Orta Öğretim, Ön Lisans, Lisans KPSS ve Genel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kapsamında Dijital Eğitim Platformu Hizmet Alımı İşi
2026/1558224 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 15.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1558224
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MUHTELİF BİNALARDA KLİMA SİSTEMİ YAPILMASI İŞİ
2026/1568702 · GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (33) · 14.09.2026
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (33)
2026/1568702
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MATEMATİK KÖYÜ PROJESİ YAPIM İŞİ
2026/1506133 · ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59) · 14.09.2026
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (59)
2026/1506133
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Elektronik Denetleme Sistemi Biriminde Bulunan Veri Depolama Alanı Cihazlarının Bakım ve Destek Hizmeti Alım İşi
2026/1593026 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 11.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1593026
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gaziantep İli Nurdağı İlçesi Şehit Hasan Cevahir Çelik İlkokulu (Noğaylar Mah)
2026/1519839 · GAZİANTEP YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (130) · 11.09.2026
GAZİANTEP YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (130)
2026/1519839
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kreşlerinde Ve Kadın Sığınma Evinde Verilmek Üzere Yemek Hizmeti Satın Alım İşi
2026/1498842 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 10.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1498842
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Gaziantep İli Nurdağı İlçesi Deprem Anma ve Eğitim Merkezi Yapım İşi
2026/1501435 · GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704) · 10.09.2026
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (704)
2026/1501435
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI İTM12/18 BEYKENT OSB TM VE İTM12/19 ŞEHİTKAMİL OSB TM TEVSİATLARI YAPIM İŞİ
2026/1547269 · TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (69) · 10.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ 12. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (69)
2026/1547269
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılına Ait 12 Aylık Personel Taşıma Hizmeti Alımı
2026/1490230 · GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (18) · 09.09.2026
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (18)
2026/1490230
09.09.2026
6 gün kaldı
Hizmet e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI İÇİN MALZEME DÂHİL YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE SONRASI HİZMET ALIMI
2026/1429539 · GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (17) · 08.09.2026
GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (17)
2026/1429539
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale GAZİANTEP İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Sandviç Panelli Prefabrik Kuyu Odası Mal Alım İşi
2026/1478882 · GAZİANTEP SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (241) · 07.09.2026
GAZİANTEP SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (241)
2026/1478882
07.09.2026
4 gün kaldı