Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.464 ihale · 36 aktif · 1.428 pasif · GİRESUN · GİRESUN MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

GİRESUN MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 33 66 Eki 24 · 32 ihale Eki 24 Kas 24 · 30 ihale Ara 24 · 45 ihale Ara 24 Oca 25 · 32 ihale Şub 25 · 23 ihale Şub 25 Mar 25 · 25 ihale Nis 25 · 33 ihale Nis 25 May 25 · 33 ihale Haz 25 · 39 ihale Haz 25 Tem 25 · 45 ihale Ağu 25 · 26 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 40 ihale Eki 25 · 51 ihale Eki 25 Kas 25 · 37 ihale Ara 25 · 50 ihale Ara 25 Oca 26 · 24 ihale Şub 26 · 22 ihale Şub 26 Mar 26 · 27 ihale Nis 26 · 42 ihale Nis 26 May 26 · 23 ihale Haz 26 · 66 ihale Haz 26 Tem 26 · 39 ihale Ağu 26 · 32 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 30 ihale Eyl 26
Mal GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Konkasör Mal Alımı İşi
2026/1539482 · GİRESUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (178) · 22.09.2026
GİRESUN BELEDİYE BAŞKANLIĞI (178)
2026/1539482
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kısım 3 Kalem Makina ve Teçhizat Mal/Malzeme Alımı İşi
2026/1588809 · GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (10) · 22.09.2026
GİRESUN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI (10)
2026/1588809
22.09.2026
19 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Giresun Polisevi Onarım
2026/1402542 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 21.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1402542
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
24 ( Yirmidört) Aylık Sonuç Karşılığı Laboratuvar Hizmet Alımı
2026/1429227 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271) · 17.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271)
2026/1429227
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SPOR MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1513297 · GİRESUN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (92) · 16.09.2026
GİRESUN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (92)
2026/1513297
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Giresun İli Çanakçı İlçesi Kuşköy Köyü Çevre Düzenlemesi
2026/1589481 · GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381) · 15.09.2026
GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381)
2026/1589481
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Giresun İli Alucra İlçesi Mehmet Akif Ersoy YBO Onarımı ile Şevket Canikli İHO ve Yurt Binası Çatı Onarımı
2026/1579244 · GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381) · 14.09.2026
GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381)
2026/1579244
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı Medikal Tıbbi Gaz Alımı (Hastaneler)
2026/1543426 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271) · 14.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271)
2026/1543426
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Bulancak Orman İşletme Müdürlüğü Meşepınarı Kır Lokantası 2 Etap İkmal Yapım İşi
2026/1575580 · GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 11.09.2026
GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1575580
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Giresun İli Espiye İlçesi Esentepe İlkokulu Binası Yapımı
2026/1537308 · GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381) · 11.09.2026
GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381)
2026/1537308
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 KALEM MİKROSKOP ALIM İHALESİ
2026/1582991 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (52) · 10.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (52)
2026/1582991
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı Sağlık Tesisleri İçin Temizlik Malzemesi Alım İhalesi
2026/1527876 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271) · 10.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271)
2026/1527876
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Giresun İli Piraziz İlçe Jandarma Komutanlığı Binasının Elektrik Tesisatı ve Altyapı Bakım Onarımı
2026/1526558 · GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381) · 09.09.2026
GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381)
2026/1526558
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Tirebolu Orman İşletme Müdürlüğü Görele Orman İşletme Şefliği 219-223 Kod Nolu Orman Yollarında Sanat Yapısı Yapım İşi
2026/1552809 · GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 09.09.2026
GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1552809
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Giresun İli Muhtelif İlçe Okulları İçin Asfalt Üzeri Akrilik Boya Oyun Sahası Yapımı (Etap-3)
2026/1519518 · GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381) · 08.09.2026
GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381)
2026/1519518
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2027 YILI HASTA TAŞIMA ARACI HİZMET ALIMI
2026/1445546 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271) · 08.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271)
2026/1445546
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DOZİMETRE İZLEME ve TEHLİKELİ ATIKLARIN TOPLANMASI, TAŞINMASI, ARA DEPOLAMA VE BERTARAFI HİZMETİ ALIMI
2026/1416306 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271) · 07.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271)
2026/1416306
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Giresun Keşap İlçe Devlet Hastanesi (10 Yatak) Uygulama Projelerinin ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması İşi
2026/1562476 · GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271) · 07.09.2026
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (271)
2026/1562476
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Giresun Kültür Merkezi Binası Yapımı
2026/1489165 · GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381) · 07.09.2026
GİRESUN İL ÖZEL İDARESİ (381)
2026/1489165
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale GİRESUN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ünye Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Şefliklerin Isınmada Kullanılacak 35 Ton Portakal Kalorifer Kömürü Alımı ve Fatsa, Aybastı Orman İşletme Şefliklerine Teslimi işi
2026/1539339 · GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 04.09.2026
GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1539339
04.09.2026
1 gün kaldı