Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.161 ihale · 28 aktif · 1.133 pasif · HAKKARİ · HAKKARİ MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

HAKKARİ MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -13 (önceki aya göre)
0 25 49 Eki 24 · 49 ihale Eki 24 Kas 24 · 29 ihale Ara 24 · 42 ihale Ara 24 Oca 25 · 26 ihale Şub 25 · 26 ihale Şub 25 Mar 25 · 30 ihale Nis 25 · 25 ihale Nis 25 May 25 · 23 ihale Haz 25 · 23 ihale Haz 25 Tem 25 · 29 ihale Ağu 25 · 26 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 26 ihale Eki 25 · 44 ihale Eki 25 Kas 25 · 32 ihale Ara 25 · 34 ihale Ara 25 Oca 26 · 27 ihale Şub 26 · 35 ihale Şub 26 Mar 26 · 23 ihale Nis 26 · 37 ihale Nis 26 May 26 · 20 ihale Haz 26 · 21 ihale Haz 26 Tem 26 · 26 ihale Ağu 26 · 27 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 14 ihale Eyl 26
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI KYK YURDU İÇİN JENERATÖR ALIMI
2026/1539199 · HAKKARİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 21.09.2026
HAKKARİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1539199
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2 KISIM 108 KALEM TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI
2026/1436893 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 14.09.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1436893
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Hakkari Bal İşleme ve Paketleme Tesisi için Makine ile Ekipman Alım İşi
2026/1199866 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 14.09.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1199866
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
YÜKSEKOVA İLÇESİ KAMIŞLI KAYAK TESİSİNE AİT TRAFO YAPIM İŞİ
2026/1584538 · HAKKARİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (106) · 11.09.2026
HAKKARİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (106)
2026/1584538
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Pansiyonlu öğrenciler için 3 öğün yemek yapımı için yaş ve kuru malzeme alımı
2026/1557525 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 11.09.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1557525
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
YEMEK HİZMETİ ALIMI DAĞITIMI VE SONRASI İŞİ
2026/1367624 · HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (63) · 11.09.2026
HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (63)
2026/1367624
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ASANSÖRLER İÇİN YEDEK PARÇA DAHİL BAKIM ONARIM
2026/1557341 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (103) · 10.09.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (103)
2026/1557341
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
7 Kısım İlkokul/Ortaokul/Rehberlik ve Araştırma Merkezi / Halk Eğitim Merkezi ile Lise Doğalgaz Dönüşüm İşi
2026/1510583 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 09.09.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1510583
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hakkari Merkez ve İlçe Köylerine Boru Alım İşi
2026/1482535 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 07.09.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1482535
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026 - 2027 Eğitim ve Öğretim yılı Pansiyonlu ve gündüzlü öğrenciler için 5 Aylık Gıda Malzemesi Alımı
2026/1485825 · HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 07.09.2026
HAKKARİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1485825
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Hakkari Şemdinli İlçesi Hükümet Konağı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi Yapım İşi
2026/1477265 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 07.09.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1477265
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kırtasiye Malzemesi
2026/1506809 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 03.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HAKKARİ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1506809
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Onarım İşi
2026/1547418 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 03.09.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1547418
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hakkari Bal İşleme ve Paketleme Tesisi Onarım İşi
2026/1200281 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 02.09.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1200281
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 KALEM DEMİRBAŞ MALZEME ALIMI
2026/1504521 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 31.08.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1504521
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İl Müdürlüğümüz ''Çit Çektim Arılarım Güvende'' Projesi Kapsamında Elektrikli Tel Çit Seti Alım İşi
2026/1512139 · HAKKARİ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 31.08.2026
HAKKARİ İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1512139
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Hakkari Yüksekova ilçesi Organize Sanayi Bölgesi için Su Sondajı Yapım İşi
2026/1496358 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 31.08.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1496358
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
5000 ton Kömürün Hakkari Merkezden alınarak Hakkari Merkez Mahalleleri ve Durankaya Beldesi Mahalleleri ile Merkeze bağlı tüm Köylere depolama, yükleme, taşıma, boşaltma ve kapı teslimi yapmak üzere dağıtımı hizmet alım işi
2026/1402784 · HAKKARİ VALİLİĞİ HAKKARİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 31.08.2026
HAKKARİ VALİLİĞİ HAKKARİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/1402784
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale HAKKARİ İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
12 AYLIK ASANSÖR BAKIM ONARIM HİZMET ALIM İŞİ
2026/1435488 · HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 27.08.2026
HAKKARİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1435488
27.08.2026
7 gün geçti
Yapım e-İhale HAKKARİ İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Hakkari Yüksekova İlçesi Ortaç Köyü İstinat Duvarı Yapım İşi
2026/1496331 · HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399) · 27.08.2026
HAKKARİ İL ÖZEL İDARESİ MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (399)
2026/1496331
27.08.2026
7 gün geçti