Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

114 ihale · 3 aktif · 111 pasif · IĞDIR · ARALIK Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ARALIK — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -6 (önceki aya göre)
0 4 8 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 5 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 5 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 6 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 8 ihale Ara 25 · 8 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 6 ihale Nis 26 · 3 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 7 ihale Haz 26 Tem 26 · 5 ihale Ağu 26 · 8 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale IĞDIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
26 Ay Süreli 1 Adet Şoförlü Servis Aracı Kiralama
2026/1315541 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 15.09.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1315541
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale IĞDIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kazımkarabekir TİM İşçi Koğuşu Tadilatı Yapım İşi
2026/1458716 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 02.09.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1458716
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
1 Adet Çift Kiriş Gezer Köprülü Monoray Vinç (Montaj Dahil) Alımı
2026/1510099 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 25.08.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1510099
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM/ORTAÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ
2026/1329779 · IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 25.08.2026
IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1329779
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1329714 · IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 24.08.2026
IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARALIK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1329714
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
14000 Ton Hububat Sap Balyası Nakliyesi Hizmet Alımı
2026/1397183 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 21.08.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1397183
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale IĞDIR İhale İptal Edilmiş
İLÇEMİZ ARAS-KARASU MAHALLESİ PARK GES AYDINLATMA VE DAMLAMA SULAMA YAPIM İŞİ
2026/1402847 · ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 12.08.2026
ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1402847
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale IĞDIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İLÇEMİZ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARINA KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME YAPIM İŞİ
2026/1373548 · ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 12.08.2026
ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1373548
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
DEKORATİF YOL AYDINLATMA DİREĞİ ALINMASI
2026/1286470 · ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 07.08.2026
ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1286470
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Gözlü TİM'den Kazım Karabekir TİM'e 5000 Ton Kesif Yem Nakliyesi
Yüklenici: ASTAŞ GLOBAL LOJİSTİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14,200,000.00 TRY
2026/1322745 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 06.08.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1322745
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış
1 Adet Zemin Üstü 60 Ton Kapasiteli Kantar Alımı (Montaj ve Zemin Yapımı Dahil)
2026/1244534 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 27.07.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1244534
27.07.2026
38 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR İhale İptal Edilmiş
Paketli 2000 Ton Mısır Silajı Alımı
2026/1313124 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 20.07.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1313124
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kazım Karabekir TİM Muhtelif Binalarda Tadilat Yapım
2026/1168091 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 17.07.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1168091
17.07.2026
48 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR İhale İptal Edilmiş
Paketli 2000 Ton Mısır Silajı Alımı
2026/1154002 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 13.07.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1154002
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR İhale İptal Edilmiş
8+8 METRE BOYUNDA GÖVDESİ LEDSİZ SAC MOTİFİ LEDLİ, LOGOLU ALÜMİNYUM DEKORATİF AYDINLATMA DİREĞİ
2026/1002567 · ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16) · 03.07.2026
ARALIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1002567
03.07.2026
62 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
24 Ay Süreli Bitkisel Üretim İşçilikleri Hizmet Alımı
Yüklenici: NİZİP AKGÜN PETROL NAKLİYAT GIDA VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 118,132,254.50 TRY
2026/1004719 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 30.06.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1004719
30.06.2026
65 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kazım Karabekir TİM 14 Ay Süreli Hayvancılık İşçilikleri Hizmet Alımı
Yüklenici: NİZİP AKGÜN PETROL NAKLİYAT GIDA VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 143,044,502.25 TRY
2026/953389 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 29.06.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/953389
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı
Yüklenici: GİMAŞ İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT PETROL HAYVANCILIK GIDA VE İMALAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 658,372.05 TRY
2026/1138291 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 23.06.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/1138291
23.06.2026
72 gün geçti
Hizmet e-İhale IĞDIR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karacabey TİM'den Kazım Karabekir TİM'e 1000 Ton Yonca Silajı Nakliyesi Hizmet Alımı
Yüklenici: ŞAHAN LOJİSTİK İNŞAAT GIDA TARIM PETROL TEMİZLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,950,000.00 TRY
2026/925686 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 15.06.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/925686
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale IĞDIR İhale İptal Edilmiş
Giyim ve Koruyucu Donanım Malzemesi Alımı
2026/971041 · TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62) · 12.06.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (62)
2026/971041
12.06.2026
83 gün geçti