Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

238 ihale · 3 aktif · 235 pasif · ISPARTA · EĞİRDİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

EĞİRDİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -6 (önceki aya göre)
0 12 23 Eki 24 · 5 ihale Eki 24 Kas 24 · 7 ihale Ara 24 · 23 ihale Ara 24 Oca 25 · 4 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 7 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 5 ihale Ağu 25 · 7 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 6 ihale Eki 25 · 8 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 21 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 5 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 5 ihale Haz 26 · 2 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 8 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ISPARTA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 181 GÜNLÜK İLKÖĞRETİM 18 HAT ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1485444 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 04.09.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/1485444
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale ISPARTA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 181 GÜNLÜK 21 HAT ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1469161 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 01.09.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/1469161
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
EĞİRDİR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ EYLÜL-ARALIK DÖNEMİ FİDAN ÜRETİM BAKIM İŞLERİ
2026/1542722 · ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA/EĞİRDİR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 27.08.2026
ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA/EĞİRDİR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1542722
27.08.2026
7 gün geçti
Yapım e-İhale ISPARTA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Sarıidris Belediyesi Kapalı Pazar Yeri
2026/1355606 · SARIİDRİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (10) · 18.08.2026
SARIİDRİS BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MEMURLUĞU (10)
2026/1355606
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA İhale İptal Edilmiş
EĞİRDİR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ AĞUSTOS-ARALIK DÖNEMİ FİDAN ÜRETİM VE BAKIM İŞLERİ
2026/1371333 · ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA/EĞİRDİR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 12.08.2026
ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA/EĞİRDİR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1371333
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA Sözleşme İmzalanmış
EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 181 GÜNLÜK İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1187357 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 05.08.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/1187357
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış
KASET KARŞILIĞI FAKO CİHAZI ALIMI
2026/1282620 · ISPARTA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA EĞİRDİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (4) · 05.08.2026
ISPARTA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA EĞİRDİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (4)
2026/1282620
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA Sözleşme İmzalanmış
EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 181 GÜNLÜK ORTAÖĞRETİM (LİSE) ÖĞRENCİ TAŞIMA İŞİ
2026/1190014 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 04.08.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/1190014
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA Sözleşme İmzalanmış
EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 181 GÜNLÜK ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ/KURSİYER/VELİ TAŞIMA İŞİ
2026/1191533 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 04.08.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/1191533
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Eğirdir Merkez ve 6 İlçeye (Yalvaç, Şarkikaraağaç, Yenişarbademli, Sütçüler, Aksu, Gelendost) Bağlı Özel ve Resmi Tüm Okullara 242282 adet Ders Kitabı Dağıtımı Hizmet Alımı
Yüklenici: SERAP ŞİMŞEK · 394,919.66 TRY
2026/1399067 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 03.08.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/1399067
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale ISPARTA İhale İptal Edilmiş
1995-DRS-BAR-193 Albüm Numaralı Binanın Çatı Bakım Onarımı
2026/1047643 · KARA KUVVETLERİ EĞİTİM VE DOKTRİN KOMUTANLIĞI DAĞ, KOMANDO OKULU VE EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (73) · 13.07.2026
KARA KUVVETLERİ EĞİTİM VE DOKTRİN KOMUTANLIĞI DAĞ, KOMANDO OKULU VE EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (73)
2026/1047643
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MİN 16000 KCAL/H'LİK HERMETİK, ELEKTRONİK, DOĞALGAZ VE LPG YAKITLI YOĞUŞMALI KOMBİ
Yüklenici: ÜNLÜSOY ISITMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 4,166,485.00 TRY
2026/977745 · EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 18.06.2026
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/977745
18.06.2026
77 gün geçti
Mal ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 (DÖRT) KISIM 6 (ALTI) KALEM GIDA MADDESİ ALIMI
Yüklenici: OSMAN OKTAY BARLAS · 855,000.00 TRY
2026/883264 · KARA KUVVETLERİ EĞİTİM VE DOKTRİN KOMUTANLIĞI DAĞ, KOMANDO OKULU VE EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (73) · 03.06.2026
KARA KUVVETLERİ EĞİTİM VE DOKTRİN KOMUTANLIĞI DAĞ, KOMANDO OKULU VE EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (73)
2026/883264
03.06.2026
92 gün geçti
Yapım e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU TADİLATI
Yüklenici: MUSTAFA ÇALIK · 5,140,000.00 TRY
2026/859384 · EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 22.05.2026
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/859384
22.05.2026
104 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA İhale İptal Edilmiş
Eğirdir Orman İşletme Müdürlüğü, Pazarköy Orman İşletme Şefliği, 139, 140 ve 141 Nolu Bölmelerde Üretim İşçiliği Hizmet Alımı İşi
2026/794920 · ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 18.05.2026
ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/794920
18.05.2026
108 gün geçti
Mal e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EĞİRDİR MÜCAVİR ALANLARINDA KULLANMAK ÜZERE MUHTELİF MALZEME ALIMI
Yüklenici: GÖLBELDE İMAR İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK TAŞIMACILIK SOĞUK HAVA DEPOSU TARIM TEMİZLİK MAHRUKAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,563,100.00 TRY
2026/664043 · EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 07.05.2026
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/664043
07.05.2026
119 gün geçti
Hizmet e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Eğirdir Orman İşletme Müdürlüğü, Aşağıgökdere Orman İşletme Şefliği, Aşağıgökdere Son Orman Deposu Orman Emvali İstifleme Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AŞAĞIGÖKDERE KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ · 650,150.00 TRY
2026/784055 · ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 05.05.2026
ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/784055
05.05.2026
121 gün geçti
Mal e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÇOCUK OYUN GRUBU VE 35 MM SENTETIK ÇIM HALI (NAKLIYE , MONTAJ VE ALT MALZEMESI DAHIL) ALIMI
Yüklenici: IRMAK OYUNCAK PARK VE BAHÇE ELEMANLARI MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,544,000.00 TRY
2026/661042 · EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 04.05.2026
EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/661042
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GÖZ TIBBİ CİHAZ ALIMI
Yüklenici: MEDİSA DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ · 1,560,000.00 TRY
2026/553157 · ISPARTA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA EĞİRDİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (4) · 15.04.2026
ISPARTA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA EĞİRDİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (4)
2026/553157
15.04.2026
141 gün geçti
Mal ISPARTA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Bünyesindeki Resmi Araçlar için Akaryakıt Alımı İşi
Yüklenici: DEVLET MALZEME OFİSİGENEL MÜDÜRLÜĞÜ · 300,000.00 TRY
2026/699132 · ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72) · 14.04.2026
ISPARTA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİRDİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (72)
2026/699132
14.04.2026
142 gün geçti