Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

167 ihale · 4 aktif · 163 pasif · İZMİR · ÖDEMİŞ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÖDEMİŞ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 6 11 Eki 24 · 4 ihale Eki 24 Kas 24 · 2 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 5 ihale Şub 25 · 6 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 3 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 8 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 11 ihale Ara 25 Oca 26 · 4 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 5 ihale Nis 26 May 26 · 6 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 5 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 AYLIK BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ GÖRÜNTÜLEME VE RAPORLAMA HİZMET ALIMI
2026/1561353 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 23.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/1561353
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ödemiş Belediyesi Temizlik İşlerinde Kullanılmak Üzere 30000 Adet Çalı Süpürgesi
2026/1493679 · ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 08.09.2026
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1493679
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
İzmir İli/ Ödemiş İlçesi Millî Eğitim Müdürlüğü Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında i 952 İlköğretim Öğrencisini 22 Taşıma Merkezi Okula 61 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1314191 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 20.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1314191
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
50 KALEM BİYOMEDİKAL SARF MALZEMESİ ALIMI
2026/1381233 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 19.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/1381233
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Ödemiş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Millî Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında 302 Özel Eğitim Öğrencisi/Velisinin 30 Taşıma Merkezi Okula 48 Hat ( Araç ) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1298059 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 18.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1298059
18.08.2026
16 gün geçti
Yapım İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÖDEMİŞ BELEDİYESİ-ÖDEMİŞ (İZMİR) GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ (GES) PROJESİ TASARIMI, TEDARİKİ VE KURULUMU
2026/1101943 · ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 10.08.2026
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1101943
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026 YILI İTHAL (FNIDIK) KÖMÜRÜ ALIMI
2026/1223190 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (40) · 23.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (40)
2026/1223190
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: NAZAR-TIP MEDİKAL REKLAMCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 389,620.00 TRY
2026/1256857 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 16.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/1256857
16.07.2026
49 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BT RAPORLAMA HIZMET ALIMI
Yüklenici: KAROTİS SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 770,000.00 TRY
2026/1220136 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 13.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/1220136
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÖDEMİŞ İLÇESİ MUHTELİF MAHALLELERİNDEKİ YOL KAPLAMALARINDA KULLANILMAK ÜZERE ROTMİKS ASFALT YAMA MALZEMESİ MAL
Yüklenici: TEZCAN ASFALT PEYZAJ İNŞAAT TAAHHÜT TEMİZLİK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,760,000.00 TRY
2026/1059502 · ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 13.07.2026
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1059502
13.07.2026
52 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 ADET ASANSÖR REVIZYON HIZMET ALIMI (PARÇA DAHİL) HİZMET ALIMI
Yüklenici: ANIL ASANSÖR İNŞAAT TURİZM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,392,000.00 TRY
2026/1165078 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 02.07.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/1165078
02.07.2026
63 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNCE KULLANILMAK ÜZERE 6 AY SÜRE İLE MUHTELİF KAPASİTELERDE 16 ADET ÇÖP KAMYONU KİRALAMA İŞİ
Yüklenici: BAYRAKLI KURUMSAL İNŞAAT ARAÇ KİRALAMA PERSONEL HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 13,200,000.00 TRY
2026/799009 · ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 09.06.2026
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/799009
09.06.2026
86 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
55 KALEM BİLİŞİM MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: TEKNİKALPARK KOPYALAMA BASKI SİSTEMLERİ BİLGİSAYAR VE BÜRO MAKİNALARI KIRTASİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİRKETİ · 414,990.00 TRY
2026/911474 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 08.06.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/911474
08.06.2026
87 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılı kömür dönemi 1750 ton kömürün 2500 aileye dağıtım ve nakliye işi
Yüklenici: BAŞARI BİRLİK KURUMSAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,392,250.00 TRY
2026/895961 · ÖDEMİŞ KAYMAKAMLIĞI ÖDEMİŞ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (3) · 03.06.2026
ÖDEMİŞ KAYMAKAMLIĞI ÖDEMİŞ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (3)
2026/895961
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Belediye İş Kollarında Kullanılmak Üzere İnşaat, Hırdavat, Boya, Ahşap, Sıhhi Tesisat, Demir, Makine, El Aletleri ve Elektrik Malzemeleri
Yüklenici: ÖZDEDE İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,312,915.22 TRY
2026/729297 · ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 01.06.2026
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/729297
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 KISIM SARF KARŞILIĞI FAKOEMÜLSİFİKASYON CİHAZI VE MONOBLOK AKRİLİK LENS ALIMI
Yüklenici: MEDİSAN TIBBİ MALZEME TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,859,200.00 TRY
2026/761471 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 22.05.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/761471
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KONVEKSİYONEL GAZLI FIRIN VE KONVEKSİYONEL ELEKTRİKLİ FIRIN
Yüklenici: MC SAN MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,750,000.00 TRY
2026/896875 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (40) · 20.05.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖDEMİŞ T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (40)
2026/896875
20.05.2026
106 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
PARK VE REKREASYON ALANLARI ZEMİN KAPLAMA İŞİ
2026/487284 · ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 20.05.2026
ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/487284
20.05.2026
106 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI KURUMSAL KİMLİK KIYAFET ALIMI
Yüklenici: AYDIN GRUP ENDÜSTRİYEL İŞ KIYAFETLERİ İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,157,953.43 TRY
2026/883257 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 15.05.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/883257
15.05.2026
111 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SIVI BAZLI JINEKOLOJIK VE NON-JINEKOLOJIK SITOLOJI KIT KARŞILIĞI CIHAZ HIZMET ALIMI
Yüklenici: DEKİM SAĞLIK SİSTEMLERİ İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ · 780,074.44 TRY
2026/804791 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60) · 13.05.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (60)
2026/804791
13.05.2026
113 gün geçti