Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

377 ihale · 9 aktif · 368 pasif · İZMİR · ALİAĞA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ALİAĞA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +2 (önceki aya göre)
0 8 15 Eki 24 · 8 ihale Eki 24 Kas 24 · 5 ihale Ara 24 · 12 ihale Ara 24 Oca 25 · 12 ihale Şub 25 · 11 ihale Şub 25 Mar 25 · 15 ihale Nis 25 · 5 ihale Nis 25 May 25 · 15 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 10 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 6 ihale Eki 25 · 6 ihale Eki 25 Kas 25 · 8 ihale Ara 25 · 14 ihale Ara 25 Oca 26 · 7 ihale Şub 26 · 10 ihale Şub 26 Mar 26 · 15 ihale Nis 26 · 8 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 12 ihale Haz 26 Tem 26 · 11 ihale Ağu 26 · 6 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 8 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 eğitim öğretim yılında özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin eğitim kurumlarına taşınmasının sağlanması amacıyla 146 iş günlük taşıma hizmet alımı işi
2026/1555556 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 17.09.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1555556
17.09.2026
14 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU ISI KAZANLARI DENGE KABI SİSTEMİ YAPIM İŞİ
2026/1562203 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 15.09.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1562203
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
SBR ve SBR+EPDM Kauçuk Alım işi (Montaj Dahil)
2026/1530552 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 14.09.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1530552
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İlçemiz Genelinde Kullanılmak Üzere 770 Lt Modüler Sıcak Daldırma Galvanizli ve 770 Lt Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyner Mal Alımı
2026/1516701 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 11.09.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1516701
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Belediyemize ait Muhtelif Tesislerde Trafo Kurulumu ile Aydınlatma İşi Yerinde Montajlı Mal Alımı
2026/1479747 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 09.09.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/1479747
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Müdürlüğümüz Altyapı Ve Çevre Düzenleme Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Mal Ve Malzeme Alımı
2026/1474764 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38) · 08.09.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (38)
2026/1474764
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HASTANEMİZ SKOPİLİ AMELİYATHANE SALONU KURŞUN KAPLAMA YAPIM İŞİ
2026/1511788 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 03.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2026/1511788
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Muhtelif Spor Malzemeleri Alım İşi
2026/1458491 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 02.09.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1458491
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Belediye Hizmet Binalarının Bakım, Onarım, Tadilat ve İnşaat Yapım İşi
2026/1400548 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 25.08.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1400548
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
HASTANEMİZ 48 KISIM BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ MAL ALIM İŞİ
2026/1388464 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 24.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2026/1388464
24.08.2026
10 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
HASTANEMİZ 4 KALEM SARF MALZEME MAL ALIM İŞİ İHALESİ
2026/1359513 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 20.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2026/1359513
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
13 KALEM SARF MALZEME MAL ALIM İŞİ
2026/1361214 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87) · 17.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ALİAĞA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (87)
2026/1361214
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
2026 2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İZMİR İLİ ALİAĞA İLÇESİ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI
2026/1198895 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 12.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1198895
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HELVACI MESİRE ALANI YAPIM İŞİ
Yüklenici: DPA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 58,152,053.20 TRY
2026/1386270 · ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (44) · 04.08.2026
ALİAĞA BELEDİYESİ ALİAKENT PEYZAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (44)
2026/1386270
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İZMİR İLİ ALİAĞA İLÇESİ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI TEMEL EĞİTİM (İLKOKUL-ORTAOKUL)
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU 60 NOLU ALİAĞA KARAYOLU YOLCU TAŞIMA KOOPERATİFİ · 1,309,239.48 TRY
2026/1202981 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 31.07.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALİAĞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1202981
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
22 KALEM MEYVE VE SEBZE ALIMI İHALESİ
2026/1154448 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 30.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1154448
30.07.2026
35 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Cenaze Hizmetlerinde Dağıtılmak Üzere İkramlık Paket Alım İşi
Yüklenici: VESİLE KOLAY · 2,340,000.00 TRY
2026/1375594 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 29.07.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1375594
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
32 KALEM SIHHİ TESİSAT MALZEMESİ ALIMI İHALESİ
Yüklenici: FMB HIRDAVAT MAKİNA ELEKTRİK İNŞAAT YEDEK PARÇA TAAHHÜT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 644,000.00 TRY
2026/1319325 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 23.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1319325
23.07.2026
42 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MUTFAK İAŞESİ İHTİYACI İÇİN 7 KALEM TAVUK ÜRÜNLERİ ALIMI İHALESİ (2026 YILI SON 6 AY )
2026/1104185 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63) · 22.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (63)
2026/1104185
22.07.2026
43 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılında Müdürlüğümüz İşlerinde Kullanılmak Üzere Hazır Beton Mal Alımı
Yüklenici: SAKABETON İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ · 7,038,000.00 TRY
2026/1146942 · ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 20.07.2026
ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1146942
20.07.2026
45 gün geçti