Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

102 ihale · 1 aktif · 101 pasif · İZMİR · DİKİLİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DİKİLİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 4 8 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 4 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 5 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 8 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 6 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Eğitim ve Öğretim Yılı İlköğretim Öğrenci Taşıma Hizmet Alım İşi
2026/1516518 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 10.09.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1516518
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
8 CM YÜKSEKLİĞİNDE BETON KİLİT PARKE TAŞI MAL ALIMI
2026/1493326 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 28.08.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1493326
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Cumhuriyet Mahallesi Muhtelif Sokaklarda PMT Temel Tabakası Yapım İşi
2026/1494728 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 21.08.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1494728
21.08.2026
13 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026-2027 Eğitim Ve Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrenci Taşıma Hizmet Alım İşi
2026/1207184 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 31.07.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1207184
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Eğitim Ve Öğretim Yılı İlköğretim Öğrenci Taşıma Hizmet Alımı
Yüklenici: ALİ ÇETİN · 270,595.00 TRY
2026/1206336 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 31.07.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/1206336
31.07.2026
34 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Konserve, Fresh Ürün, Kuru Gıda, Bakliyat ve Bitkisel Yağ Mal Alımı
2026/1005248 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 15.06.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1005248
15.06.2026
80 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EPDM ve Akrilik Esaslı Renkli Zemin Kaplama Yapım İşi
Yüklenici: OSMAN AGEN, ALPER KÖSTEK İş Ortaklığı · 5,867,600.00 TRY
2026/781302 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 22.05.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/781302
22.05.2026
104 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
12 Aylık İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti Alımı
Yüklenici: AYGÜN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,100,000.00 TRY
2026/893024 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DİKİLİ JEOTERMAL GIDA TURİZM TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 21.05.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DİKİLİ JEOTERMAL GIDA TURİZM TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/893024
21.05.2026
105 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 ADET SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: KAFKASLI TAŞIMACILIK OTO GALERİ TEMİZLİK MALZEMELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,497,000.00 TRY
2026/745841 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 04.05.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/745841
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ
2026/684786 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 30.04.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/684786
30.04.2026
126 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
28 KALEM (192 ADET) MUHTELİF DIŞ LASTİK ALIMI
Yüklenici: ŞENOL BAYKUT · 1,781,600.00 TRY
2026/410456 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 16.03.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/410456
16.03.2026
171 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Denizköy Mahallesi Muhtelif Cadde ve Sokaklarda İdare Malı Kilit Parke Taşı, Granit Taş, Bordür ve Yüklenici Malı Kilit Parke Taşı ile Yol Tamiri ve Yapım İşi
Yüklenici: ADA GROUP MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8,231,700.00 TRY
2026/245485 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 02.03.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/245485
02.03.2026
185 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Dikili Belediyesi 2026 Yılı 3 Kısım Et Ürünleri, Balık Ürünleri ve Tavuk Ürünleri Mal Alımı
2026/192960 · DİKİLİ BELEDİYESİ İşletme ve İştirakler Müdürlüğü (3) · 27.02.2026
DİKİLİ BELEDİYESİ İşletme ve İştirakler Müdürlüğü (3)
2026/192960
27.02.2026
188 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
3194 SAYILI İMAR KANUNUNUN 32 VE 42 MADDELERİNE GÖRE BELEDİYE ENCÜMENİNCE ALINAN, 2863 SAYILI KÜLTÜR VARLIKLARINI KORUMA KANUNU KAPSAMINDA KORUMA BÖLGE KURULLARINCA ALINAN YIKIM KARARLARI İLE KAL İLAMI OLAN YAPILARIN YIKIM İŞLERİNİN UYGULANMASI İŞİ
2026/202351 · DİKİLİ BELEDİYESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 23.02.2026
DİKİLİ BELEDİYESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/202351
23.02.2026
192 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dikili Belediyesi 2026 Yılı 2 Kısım PMT-Filler Malzeme ve Hazır Beton Mal Alımı
Yüklenici: MEVA NAKLİYE MAKİNE İNŞAAT MADENCİLİK BİLGİSAYAR HAYVANCILIK TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 712,418.40 TRY
2026/82404 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 11.02.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/82404
11.02.2026
204 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı İş Makinesi Kiralaması Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SERCİN İNŞAAT VE HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11,122,500.00 TRY
2026/38424 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 06.02.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/38424
06.02.2026
209 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
Dikili Belediyesi 2026 Yılı 2 Kısım Hazır Beton ve Filler-PMT Malzeme Mal Alımı
2025/2447633 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 30.01.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2025/2447633
30.01.2026
216 gün geçti
Hizmet İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 / 2026 Eğitim ve Öğretim Yılı II dönem ve 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı I Dönem İzmir Dikili İlçesinde Taşıma Kapsamında Bulunan İlkokul/Ortaokul Öğrencilerine Malzeme Dâhil 180 Gün Hizmet Alım İşi
Yüklenici: İZMİR DİKİLİ ÇANDARLI NEBİYE KAVALALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ · 6.823.800,00 TRY
2026/162612 · DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 29.01.2026
DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/162612
29.01.2026
217 gün geçti
Hizmet İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 / 2026 Eğitim Ve Öğretim Yılı II Dönem Ve 2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı I Dönem İzmir Dikili İlçesinde Taşıma Kapsamında Bulunan Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerine Malzeme Dâhil 180 Gün Yemek Hizmet Alım İşi
Yüklenici: İZMİR DİKİLİ ÇANDARLI NEBİYE KAVALALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ · 2.448.000,00 TRY
2026/162513 · DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42) · 29.01.2026
DİKİLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (42)
2026/162513
29.01.2026
217 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dikili Belediyesi 2026 Yılı 3 Kısım, İnşaat Malzemeleri ve Avadanlık Ürünleri, Demir Ürünleri, Marangozluk ve Kereste Ürünleri Mal Alımı
Yüklenici: BERKAN TOZAN · 6,813,505.00 TRY
2025/2425376 · DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 21.01.2026
DİKİLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2025/2425376
21.01.2026
225 gün geçti