Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

80 ihale · 1 aktif · 79 pasif · İZMİR · GÜZELBAHÇE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

GÜZELBAHÇE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 13 26 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 5 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 4 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 4 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 26 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
YEMEK HİZMET ALIMI
2026/1460017 · GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 11.09.2026
GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1460017
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
692 ADET YAPININ YIKILMASI
2026/1352186 · GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 17.08.2026
GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1352186
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İzmir İli Güzelbahçe İlçesi 2026/2027 Eğitim Öğretim Yılında 51 Özel Eğitim Öğrencisi ve 7 Öğrenci Velisinin 7 Taşıma Merkezi Okula 5 Servis Hattı İle Taşınması İşi
2026/1220264 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 10.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÜZELBAHÇE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1220264
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tanıtım Materyallerinin Tasarımı, Basımı, Montajı, Dağıtımı ve Geri Sökülmesi
Yüklenici: FEC REKLAMCILIK TURİZM İNŞAAT VE RESTAURANT İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,369,000.00 TRY
2026/872726 · GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 05.06.2026
GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/872726
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HAZIR BETON ALIM
Yüklenici: ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURİZM, TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,245,000.00 TRY
2026/266061 · GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 11.03.2026
GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/266061
11.03.2026
176 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz Sınırları İçerisinde Yer Alan Müdürlüğümüz Sorumluluğundaki Parklar ve Yeşil Alanların Peyzaj Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Bitki Alımı İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU ÖDEMİŞ FİDANCILIK SÜS BİTKİLERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA KOOPERATİFİ · 23.172.600,00 TRY
2026/345572 · GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 19.02.2026
GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/345572
19.02.2026
196 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA, ÇİKOLATA VE ŞEKERLEME ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: NUTYFARM GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 500.000,00 TRY
2026/1212 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 09.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2026/1212
09.01.2026
237 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DONUK ÜRÜN VE KONSERVE MAL ALIMI
Yüklenici: ARMADA MEŞRUBAT GIDA İNŞAAT TURİZM OTOMOTİV NAKLİYE VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 150.000,00 TRY
2025/2475180 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 08.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2475180
08.01.2026
238 gün geçti
Hizmet İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SICAK, SOĞUK İÇECEK VE GIDA OTOMATLARI HİZMET ALIMI
Yüklenici: AYFO GIDA ELEKTRONİK TEKSTİL İNŞAAT TURİZM OTOMOTİV MEDİKAL PETROL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6.500.000,00 TRY
2025/2460862 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 08.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2460862
08.01.2026
238 gün geçti
Hizmet İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ASKERİ MALZEME, GENEL SPOR KIYAFETİ VE DİĞER YARDIMCI MALZEME İLE KIRTASİYE MALZEMESİ MAL VE HİZMET ALIMI
Yüklenici: ÇELİKKANAT GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. · 9.000.000,00 TRY
2025/2460984 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 08.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2460984
08.01.2026
238 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA VE KURUYEMİŞ ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: OĞUZHAN AYDIN · 850.000,00 TRY
2025/2475039 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 07.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2475039
07.01.2026
239 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA, ŞEKERLEME, FINDIK VE ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: PINAR ENGİN · 300.000,00 TRY
2025/2474934 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 07.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2474934
07.01.2026
239 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: YÖRÜKOĞLU SÜT VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 700.000,00 TRY
2025/2474837 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 07.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2474837
07.01.2026
239 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: DÜZEY TÜKETİM MALLARI SAN.PAZ.VE TİC.A.Ş. · 420.000,00 TRY
2025/2474313 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 06.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2474313
06.01.2026
240 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yol Kaplama Malzemeleri alımı işi
Yüklenici: ARK ALKIŞLAR BETON YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT OTOMOTİV PETROL TAŞIMACILIK TURİZM SAĞLIK GIDA TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 16.486.350,00 TRY
2025/2190688 · GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 06.01.2026
GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2025/2190688
06.01.2026
240 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PAKET EKMEK ve UNLU MAMUL ÜRÜNLERİ MAL ALIMı
Yüklenici: UNMAŞ UNLU MAMULLER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 350.000,00 TRY
2025/2473477 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 05.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2473477
05.01.2026
241 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİSKÜVİ, ÇİKOLATA, ŞEKERLEME, VE GIDA ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: EVREN GENÇALP · 400.000,00 TRY
2025/2468827 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 05.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2468827
05.01.2026
241 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: DİLEK KURAL · 700.000,00 TRY
2025/2468733 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 05.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2468733
05.01.2026
241 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: SÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 600.000,00 TRY
2025/2468646 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 05.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2468646
05.01.2026
241 gün geçti
Mal İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ MAL ALIMI
Yüklenici: NATİREL GIDA SÜT ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 120.000,00 TRY
2025/2468524 · MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26) · 05.01.2026
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAĞLILARI KANTİN VE SOSYAL TESİSLERİ Milli Savunma Bakanlığı Maltepe Yerleşkesi K.lığı Kışla Kantini (26)
2025/2468524
05.01.2026
241 gün geçti