Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

187 ihale · 4 aktif · 183 pasif · İZMİR · MENEMEN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

MENEMEN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 5 9 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 9 ihale Ara 24 Oca 25 · 3 ihale Şub 25 · 3 ihale Şub 25 Mar 25 · 6 ihale Nis 25 · 6 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 7 ihale Ara 25 · 7 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 4 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 8 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 4 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÖĞRENCİLERE EĞİTİM DESTEK PAKETİ MAL ALIMI
2026/1570447 · MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 22.09.2026
MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1570447
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Merkezi Araştırma Laboratuvarları Mekanik Test Cihazları Mal Alım İşi
2026/1513040 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (16) · 11.09.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1513040
11.09.2026
8 gün kaldı
Yapım e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TC MSB ANT İZMİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TF-13 AKHİSAR TANK ÇİFTLİĞİ ŞEFLİĞİ GÜVENLİK BİNASI YAPIM İŞİ
2026/1548789 · BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 09.09.2026
BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1548789
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Gömülü Sistemler Laboratuvarı İçin Mal ve Malzeme Alım İşi
2026/1520319 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (16) · 27.08.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1520319
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 İzmir Menemen İlçesi Özel Eğitim Öğrenci/Veli/Kursiyerlerinin 39 Hat ve 39 Araç ile Taşıma Merkezi Okul/Kurumlara Taşınması İşi
2026/1290211 · İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MENEMEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 20.08.2026
İZMİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MENEMEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1290211
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 YILLARI EVDE SAĞLIK NAKİL AMBULANSI (ŞOFÖRLU) HİZMET ALIMI
2026/1212870 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (20) · 04.08.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (20)
2026/1212870
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış
BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ SEYREK YERLEŞKESİ BİNALARINDA BAKIM, ONARIM, TADİLAT YAPIM İŞİ
2026/1318345 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (19) · 03.08.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (19)
2026/1318345
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR İhale İptal Edilmiş
TC MSB ANT İZMİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TF-13 AKHİSAR TANK ÇİFTLİĞİ ŞEFLİĞİ GÜVENLİK BİNASI YAPIM İŞİ
2026/1158419 · BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 21.07.2026
BATI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1158419
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karşıyaka Meslek Yüksekokulu (Deniz Baykal Kültür Merkezi) Tadilat Yapım İşi
Yüklenici: MEHMET ÖTEK · 4,935,000.00 TRY
2026/1062977 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (19) · 29.06.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (19)
2026/1062977
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Deney Hayvanları Laboratuvarı Ünitesi Tadılatı Yapım
Yüklenici: VNS İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,910,000.00 TRY
2026/1092864 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (19) · 26.06.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (19)
2026/1092864
26.06.2026
69 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ulusal Tohum Gen Bankası Binası
Yüklenici: ZTZ İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK VE TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 32,888,888.00 TRY
2026/1077206 · TARIMSAL ARAŞTIRMALAR VE POLİTİKALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN EGE TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 19.06.2026
TARIMSAL ARAŞTIRMALAR VE POLİTİKALAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN EGE TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1077206
19.06.2026
76 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİRLİĞİN SORUMLULUK SAHASINDA YER ALAN HAVUZ – MENFEZ YAPILARINDA RUSUBAT TEMİZLİĞİ, AĞAÇ KESİMİ VE KURU OTLARIN TEMİZLİĞİ, KANALLARDA SEDDE VE DOLGU YAPILMASI, KANALETLERDE NİVELMAN ÇALIŞMASI YAPILARAK YERLEŞTİRİLMESİ İÇİN İŞ ALIMI
Yüklenici: FHA İNSAN KAYNAKLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 10,377,400.00 TRY
2026/1051820 · MENEMEN SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (14) · 12.06.2026
MENEMEN SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (14)
2026/1051820
12.06.2026
83 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EKMEKLİK BUĞDAY UNU
Yüklenici: SAĞKOL DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,285,000.00 TRY
2026/905450 · CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 09.06.2026
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANLIĞI MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/905450
09.06.2026
86 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HASTANEMİZ PERSONELİ İHTİYACI OLAN KIYAFET ALIMI
Yüklenici: AYDIN GRUP ENDÜSTRİYEL İŞ KIYAFETLERİ İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 536,001.00 TRY
2026/766831 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (20) · 05.06.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (20)
2026/766831
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YAZILIM LİSANSLARI, IP TELEFON, ID KART YAZICI, SARF ve MUHTELİF MAL ALIMI İŞİ
Yüklenici: VİZYONVERİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,696,995.00 TRY
2026/749883 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (5) · 03.06.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI (5)
2026/749883
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 KISIMLI MUHTELİF GIDA (2 KALEM ET, 40 KALEM MUHTELİF, 35 KALEM YAŞ SEBZE MEYVE, 7 KALEM DONUK ) ALIM
Yüklenici: MAY SAN TOPLU YEMEK PERSONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT GIDA SEBZE VE MEYVE İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,316,700.00 TRY
2026/656094 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 02.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MENEMEN R TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/656094
02.06.2026
93 gün geçti
Hizmet e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
260000 Öğün Malzeme Dahil Yerinde Yemek Üretimi, Servis ve Servis Sonrası Hizmet Alım İşi
Yüklenici: HURMA YEMEKHANE VE TEMİZLİK HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 34,661,250.00 TRY
2026/414811 · İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (4) · 15.05.2026
İZMİR BAKIRÇAY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (4)
2026/414811
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MENEMEN ADSM 2026 YILI 50 KALEM DİŞ SARF MALZEMESİ
Yüklenici: ÖZEL TURKUAZ SAĞLIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 120,400.00 TRY
2026/654603 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (6) · 07.05.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR MENEMEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (6)
2026/654603
07.05.2026
119 gün geçti
Mal e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Park Bahçe işlerinde Kullanılmak Traktör
Yüklenici: ARI OTOMOTİV YEDEK PARÇA PETROL VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,560,000.00 TRY
2026/778314 · MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 30.04.2026
MENEMEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/778314
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale İZMİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
FOÇA ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI 2003-EPV-BET-058 ALBÜM NUMARALI YAPIDA BULUNAN ERBAŞ ER 2 ADET TUVALET VE 2 ADET BANYONUN BAKIM ONARIMI
Yüklenici: ÖZŞAH YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 2,475,200.00 TRY
2026/519358 · 57'NCİ TOPÇU TUGAY KOMUTANLIĞI 57'NCİ TOPÇU TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI (3) · 21.04.2026
57'NCİ TOPÇU TUGAY KOMUTANLIĞI 57'NCİ TOPÇU TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI (3)
2026/519358
21.04.2026
135 gün geçti