Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

225 ihale · 4 aktif · 221 pasif · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Danışmanlık MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Karayolları 5Bölge Müdürlüğü Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kilis İl Sınırları Dahilinde Kontrollük Ve Danışmanlık Hizmetleri İşi
2026/1110790 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 08.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1110790
08.09.2026
5 gün kaldı
Danışmanlık MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Karayolları 5Bölge Müdürlüğü Mersin, Adana, Hatay ve Osmaniye İl Sınırları Dahilinde Kontrollük Ve Danışmanlık Hizmetleri İşi
2026/1110775 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 08.09.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1110775
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale MERSİN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Karayolları 5 (Mersin) Bölge Müdürlüğü Tesisler ve Bakım Başmühendisliğine Bağlı 51 (Silifke), 52 (Mersin), 56 (Kozan), 57 (Adana) ve 59 (Osmaniye) Şube Şeflikleri Depolarına Kar Mücadelesinde Kullanılmak Üzere Ham Tuz Temini ve Nakli İşi
2026/1392294 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 28.08.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1392294
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Karayolları 5 Bölge Müdürlüğü Sorumluluğunda Bulunan Bitümlü Sıcak Karışımlı Yollarda Oluşan Çatlakların Dolgu Malzemesi İle Onarılması yapım işi
2026/1465975 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 27.08.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1465975
27.08.2026
7 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Karayolları 5(Mersin ) Bölge Müdürlüğü Yollarının Muhtelif Kesimlerinde Yaya Üst Geçidi Yapılması İşi
2026/1292005 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 14.08.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1292005
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mersin-Çeşmeli Otoyolu Kuyuluk Kavşağı İkmal İnşaatı ve Mersin - Tepeköy İl Yolu Km:27+100 - 27+250 arası Heyelan Islahı Yapım İşi
Yüklenici: FEZA TAAHHÜT ANONİM ŞİRKETİ, ÖZTAŞOĞLU HAFRİYAT NAKLİYAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 507,351,060.00 TRY
2026/1286516 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 22.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1286516
22.07.2026
43 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KARAYOLLARI 5BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SINIRLARI İÇERİSİNDE MUHTELİF TESİS BİNALARI YAPIMI İÇİN ZEMİN ETÜDÜ-GEOTEKNİK RAPOR HAZIRLATILMASI VE SONDAJ KUYUSU AÇILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: CEMİL ÇAPAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,024,500.00 TRY
2026/1282527 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 22.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1282527
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
'(Toprakkale-Nurdağı Ayr) Düziçi İl Yolu Km: 0+000 - 4+700 Arası Toprak İşleri, Sanat Yapıları ve Üstyapı (BSK) İşleri Yapım İşi
2026/1108535 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 20.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1108535
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Karayolları 5Bölge Müdürlüğü sorumluluğundaki 33-06 KKNo'lu yol üzerine ve diğer yollara beton otokorkuluk yapılması yapım işi
2026/1027090 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 13.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/1027090
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış
KARAYOLLARI 5.(MERSİN) BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI 54.(GAZİANTEP) ŞUBE ŞEFLİĞİ TESİSLERİNİN YAPILMASI İŞİ
2026/963707 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 10.07.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/963707
10.07.2026
55 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karayolları 5 Bölge Müdürlüğü İşletmeler Başmühendisliğine Bağlı Otoyol ve Bağlantı Yollarında Hasarlı ve Eksik Telçitlerin Bakım ve Onarımının Yapılması Yapım İşi
Yüklenici: ERCS İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, BALKAR GLOBAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 75,742,500.00 TRY
2026/935187 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 26.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/935187
26.06.2026
69 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karayolları 5(Mersin) Bölge Müdürlüğü BSK Şantiyesi ve 3 No'lu (İskenderun) Asfalt Şantiyesi Emrinde Araç Çalıştırılması İşi
Yüklenici: HNY EKER İNŞAAT NAKLİYE TURİZM PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 18,773,040.00 TRY
2026/860985 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 16.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/860985
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tüpraş'a Bağlı Rafinerilerden Karayolları 5(Mersin) Bölge Müdürlüğüne Bağlı Sabit Bitüm Depo Tesislerine Bitüm Nakli Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: OĞUZER NAKLİYAT PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT TEMİZLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, KADİR PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAŞIMACILIK HAFRİYAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, AŞSIZ PETROL NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TARIM HAYVANCILIK GIDA OTOMOTİV TEKSTİL TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 29,923,500.00 TRY
2026/824516 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 15.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/824516
15.06.2026
80 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karayolları 5 Bölge Müdürlüğü Sınırları Dahilinde Mevcut Çelik Ağların Bakımının Yapılması ve Şev Yüzeyinde Bulunan Kayaların Temizlenmesi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: RÜSTEMOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,304,500.00 TRY
2026/996625 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 11.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/996625
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Karayolları 5(Mersin) Bölge Müdürlüğü Sınırları Dahilinde Bulunan Devlet ve İl Yollarındaki Depremde Hasar Görmüş Köprülerin Onarım işi ile Bölge Müdürlüğü Sınırlarındaki Köprülerde Derz,Korkuluk ve Diğer Elemanların Bakım İşi
Yüklenici: ATANAZ İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ, ALPYOL İNŞAAT ENERJİ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 99,111,500.00 TRY
2026/836537 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 09.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/836537
09.06.2026
86 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hatay, Adana, Kahramanmaraş, Kilis, Osmaniye ve Gaziantep İlleri Deprem Konutları Bağlantı Yolları Kamulaştırma Planı Üretimi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: SAMSUN HARİTA MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 2,873,000.00 TRY
2026/939528 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 04.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/939528
04.06.2026
91 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Hatay, Adana, Kahramanmaraş, Kilis, Osmaniye ve Gaziantep İlleri Deprem Konutları Bağlantı Yolları Taşınmaz Değerlemesi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: AREN HARİTA MÜHENDİSLİK MİMARLIK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,867,360.00 TRY
2026/938605 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 04.06.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/938605
04.06.2026
91 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme Ek
Karayolları 5 Bölge Müdürlüğü 57(Adana) Şube Şefliği Yol Ağında Bulunan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Aydınlatma Tesisatının Bakım Onarımları Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: MAFA MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,138,646.00 TRY
2026/825955 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 15.05.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/825955
15.05.2026
111 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
(Silifke-Mut)Ayr-Sarıkavak İl Yolu Kürkçüler Mevkii Heyelanlı Kesim Alternatif Güzergah Yapım İşi
Yüklenici: GÜL İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK VE PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ, EREN YOL İNŞAAT NAKLİYE YAKIT GIDA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 297,513,800.00 TRY
2026/816741 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 12.05.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/816741
12.05.2026
114 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akkuyu NGS Bağlantı Yolu-2, Erdemli - Silifke - Taşucu - Aydıncık 13 Bl Hd Devlet Yolu (Km: 162+333 - 170+850), (Kozan-Kadirli) Ayr-Ceyhan Devlet Yolu ve Muhtelif Kesimler Taşınmaz Değerlemesi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: GÜLEKER HARİTA MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 2,913,000.00 TRY
2026/700268 · KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225) · 24.04.2026
KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI 5. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (225)
2026/700268
24.04.2026
132 gün geçti