Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

44 ihale · 2 aktif · 42 pasif · KARS · KAĞIZMAN Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KAĞIZMAN — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 2 4 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 2 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale KARS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAĞIZMAN İLÇESİ OTOBÜS TERMİNALİ İNCE İŞLER, MEKANİK VE ELEKTRİK TESİSATI TAMAMLAMA İŞİ
2026/1571557 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 08.09.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1571557
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale KARS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAĞIZMAN İLÇESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLAR BETON PARKE TAŞI (İDARE MALI) VE BETON BORDÜR TAŞI YAPIM İŞİ
2026/1550870 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 07.09.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1550870
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet e-İhale KARS İhale İptal Edilmiş
MEB Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Kars/Kağızman İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 483 İlköğretim Öğrencilerinin 18 Taşıma Merkezi Okula 27 Hat 40(Araç) İle 180 İş Günü Taşınması İşi
2026/1381648 · KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 21.08.2026
KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1381648
21.08.2026
13 gün geçti
Hizmet e-İhale KARS İhale İptal Edilmiş
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMET ALIMI
2026/1311083 · KARS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KARS KAĞIZMAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (1) · 29.07.2026
KARS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KARS KAĞIZMAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (1)
2026/1311083
29.07.2026
36 gün geçti
Hizmet e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAĞIZMAN BELEDİYESİ MAKS (MEKANSAL ADRES KAYIT SİSTEMİ) NUMARATAJ HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ZEYNEP KALKAN · 1,900,000.00 TRY
2026/1158786 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 30.06.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1158786
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Köpek Maması
Yüklenici: A Z DESTEK HİZMETLERİ VE İHTİYAÇ ÜRÜNLERİ EĞİTİM TURİZM YEM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,093,500.00 TRY
2026/999353 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 15.06.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/999353
15.06.2026
80 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kağızman Belediyesi Hazır Beton Alım İşi
Yüklenici: EFE PAZARLAMA GIDA YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9,125,000.00 TRY
2026/787712 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 01.06.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/787712
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale KARS İhale İptal Edilmiş
Kağızman Belediyesi Hazır Beton Alım İşi
2026/385829 · FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 09.04.2026
FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/385829
09.04.2026
147 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAĞIZMAN AHMET ARSLAN FEN LİSESİ PANSİYONU 28 KALEM GIDA ALIMI
Yüklenici: İBRAHİM YILDIZ · 729,100.00 TRY
2026/378699 · KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 27.03.2026
KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/378699
27.03.2026
160 gün geçti
Yapım e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kağızman Belediyesi Kaldırım Yapım İşi
Yüklenici: DOĞU EXPRESİ İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ · 12,442,300.00 TRY
2026/431444 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 27.03.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/431444
27.03.2026
160 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akordiyon Bariyer Alım İşi
Yüklenici: OĞUZ BARİYER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 587,500.00 TRY
2026/409379 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 16.03.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/409379
16.03.2026
171 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kağızman Belediyesi 7000 Torba Çimento Alım İşi
Yüklenici: BİNKOK YAKIT GIDA TARIM HAYVANCILIK MADENCİLİK TAŞIMACILIK İNŞAAT TEMİZLİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,676,500.00 TRY
2026/305414 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 04.03.2026
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/305414
04.03.2026
183 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Düğün Salonu ve Gelin-Damat Odası Donanımı, Mobilya, Tekstil ve Dekorasyon İmalat-Temin-Montaj İşi
Yüklenici: MEHMET EMİN KARACA · 1.912.142,00 TRY
2026/325450 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 27.02.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/325450
27.02.2026
188 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF SANDİVİÇ VE AYRAN ALIMI
Yüklenici: KASIM TUTKAN · 2.579.388,00 TRY
2026/279711 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 20.02.2026
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/279711
20.02.2026
195 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KÖPEK MAMASI ALIM İŞİ
Yüklenici: FUTPET EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 449,985.00 TRY
2025/2208255 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 17.12.2025
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2025/2208255
17.12.2025
260 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TEMİZLİK MALZEMESİ
Yüklenici: UMY BİLİŞİM TEMİZLİK GIDA TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 256,175.00 TRY
2025/2086733 · KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 28.11.2025
KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/2086733
28.11.2025
279 gün geçti
Mal e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TRAFİK İŞARET LEVHASI,DİREK YOL CİZGİSİ BOYASI VE BORDÜR BOYASI
Yüklenici: YK GRUP ENERJİ MADENCİLİK İNŞAAT OTOMOTİV NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.615.160,00 TRY
2025/1671638 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 06.10.2025
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI - ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2025/1671638
06.10.2025
332 gün geçti
Yapım e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kağızman Belediyesi Muhtelif Cadde ve Sokaklar Kilit Parke Taş Yapım İşi (Nakliye ve Beton Parke İdareye Ait)
Yüklenici: MEHDİ SARGUT · 1,025,000.00 TRY
2025/1473393 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 25.09.2025
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1473393
25.09.2025
343 gün geçti
Yapım e-İhale KARS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Muhtelif Yollar Su Kanalı Yapım ve Onarım İşi
Yüklenici: EFE PAZARLAMA GIDA YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 11,870,000.00 TRY
2025/1368548 · KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 02.09.2025
KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1368548
02.09.2025
366 gün geçti
Hizmet e-İhale KARS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI EĞİTİM UYGULMASI KAPSAMINDA 563 İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİSİNİN 19 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 47 ARAÇ İLE 184 GÜN TAŞIMASI İŞİ
Yüklenici: SERHAT ÇELE · 2,830,104.00 TRY
2025/1176538 · KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 20.08.2025
KARS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAĞIZMAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2025/1176538
20.08.2025
379 gün geçti