Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

56 ihale · 1 aktif · 55 pasif · KASTAMONU · DEVREKANİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DEVREKANİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 3 5 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 5 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 2 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 4 ihale Haz 26 · 2 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çocuk Oyun Grubu
2026/1592821 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 10.09.2026
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2026/1592821
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale KASTAMONU Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Devrekani Belediyesi Parke ve Bordür Taşı Alımı (2026-2)
2026/1468760 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 25.08.2026
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2026/1468760
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kastamonu Devrekani İlça Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Yılı Öğrenci Taşıma İhalesi
2026/1319885 · KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 14.08.2026
KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1319885
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Devrekani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Taşıma İhalesi
2026/1322351 · KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 06.08.2026
KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1322351
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İptal Edilmiş
DEVREKANİ OİM DEVREKANİ OİŞ 175 VE YARALIGÖZ OİŞ 1 NOLU SIKLIK BAKIM BÖLMELERİNDE TAAHHÜTLÜ ÜRETİM İŞİ
2026/1120562 · KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 29.06.2026
KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1120562
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Şenlik Orman İşletme Şefliği, 103 (3+100), 109 (1+665) ve 109-2 (1+540) Kod'lu yollarda toplamda 6+305 Km uzunluğunda B Tipi Yeni Orman Yolu Yapım İşi
Yüklenici: VEYSEL CAN · 1,873,061.61 TRY
2026/961333 · KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 04.06.2026
KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/961333
04.06.2026
91 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğü Muhtelif Orman İşletme Şeflikleri 2026 Yılı programında bulunan Mesaha, Verim Yüzdesi Belirleme, Yanık ve Kırık-Devrik Sahalarda Dikili Hacim Tespiti, Tasnif Depolama Danışmanlık Hizmet Alımı
Yüklenici: KASTAMONU MÜHENDİSLİK ORMANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,800,248.00 TRY
2026/790642 · KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 18.05.2026
KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/790642
18.05.2026
108 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Millet Bahçesi Gençlik Merkezi Yapımı
Yüklenici: SİMERT MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 22,820,000.00 TRY
2026/748907 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 15.05.2026
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2026/748907
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Belediyesi Parke ve Bordür Taşı Alımı
Yüklenici: CELEPCİLER BETON YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,377,500.00 TRY
2026/720775 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 14.05.2026
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2026/720775
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Millet Bahçesi Aydınlatma ve Elektrik Altyapısı Yapımı
Yüklenici: SOTEK ENERJİ MÜHENDİSLİK ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,285,767.60 TRY
2026/790409 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 12.05.2026
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2026/790409
12.05.2026
114 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Erenler Orman İşletme Şefliği 175 Kod'lu yolda toplam 9+165 Km uzunluğunda B Tipi Yeni Orman Yolu Yapım İşi
Yüklenici: MUSTAFA ŞAHİN · 2,536,433.25 TRY
2026/565056 · KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 17.04.2026
KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/565056
17.04.2026
139 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Erenler Orman İşletme Şefliği 157 (10+150 km) ve 157-1 (1+470 km) Kod'lu yollarda toplamda 11+620 Km uzunluğunda B Tipi Yeni Orman Yolu Yapım İşi
Yüklenici: VEYSEL CAN · 2,611,498.72 TRY
2026/283872 · Orman İşletme Müdürlüğü-Devrekani DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 06.03.2026
Orman İşletme Müdürlüğü-Devrekani DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/283872
06.03.2026
181 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğü Sarıyonca Orman Emvali Deposu istifleme işi
Yüklenici: SATI YÜKSEL · 2,727,000.00 TRY
2026/270883 · KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 05.03.2026
KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/270883
05.03.2026
182 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Millet Bahçesi Kapalı Fitness Salonu, Açık Spor Tesisleri, Bisiklet ve Yürüyüş Yolları Yapımı
Yüklenici: KADİR ÇALLI · 19.000.000,00 TRY
2026/12765 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 26.01.2026
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2026/12765
26.01.2026
220 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Millet Bahçesi Çevre Duvarı, Sınır Korkuluğu ve Giriş Kapıları Yapımı
Yüklenici: EMİR KARACA · 2.593.750,00 TRY
2025/1584517 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 13.10.2025
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2025/1584517
13.10.2025
325 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğü Sarıyonca Orman Emvali Deposu Orman Emvali İstif İşi
Yüklenici: MEHMET KARABAŞ · 1,499,000.00 TRY
2025/1412289 · KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 16.09.2025
KASTAMONU ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1412289
16.09.2025
352 gün geçti
Yapım e-İhale KASTAMONU İhale İptal Edilmiş
Devrekani Millet Bahçesi Çevre Duvarı ve Elektrik Altyapısı Yapımı
2025/1353917 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 15.09.2025
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2025/1353917
15.09.2025
353 gün geçti
Mal e-İhale KASTAMONU İhale İptal Edilmiş
DEVREKANİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TORBALANMIŞ İTHAL PORTAKAL TİPİ (Katı kalorifer Yakıtı) KÖMÜR ALIMI
2025/1407502 · Orman İşletme Müdürlüğü-Devrekani DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 12.09.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Devrekani DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1407502
12.09.2025
356 gün geçti
Mal e-İhale KASTAMONU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Devrekani Belediyesi Koruge Boru ve Elemanları Alımı
Yüklenici: MERİDYEN TESİSAT YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 355.000,00 TRY
2025/1226878 · DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18) · 04.09.2025
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (18)
2025/1226878
04.09.2025
364 gün geçti
Hizmet e-İhale KASTAMONU İhale İptal Edilmiş
Devrekani Orman İşletme Müdürlüğü Sarıyonca Orman Emvali Deposu Orman Emvali İstif İşi
2025/1315392 · Orman İşletme Müdürlüğü-Devrekani DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 01.09.2025
Orman İşletme Müdürlüğü-Devrekani DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1315392
01.09.2025
367 gün geçti