Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

21 ihale · 1 aktif · 20 pasif · KAYSERİ · YEŞİLHİSAR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YEŞİLHİSAR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 1 2 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 2 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sokak Sağlıklaştırması ve Çevre Düzenleme İşi
2026/1581872 · YEŞİLHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 11.09.2026
YEŞİLHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1581872
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale KAYSERİ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılında, Taşıma Kapsamındaki İlkokul-Ortaokul Öğrencilerine 180 Gün, Günübirlik Taşıma İşi
2026/1286315 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 21.08.2026
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1286315
21.08.2026
13 gün geçti
Yapım e-İhale KAYSERİ İhale İptal Edilmiş
İlçe Genelinde Kaçak Yapı ve Metruk Binaların Yıkımı
2026/138628 · YEŞİLHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 27.02.2026
YEŞİLHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI - FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/138628
27.02.2026
188 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılında, Taşıma Kapsamındaki İlkokul-Ortaokul ve Ortaöğretim Öğrencilerine Günübirlik Sıcak Öğle Yemeği Alımı İşi
Yüklenici: 4 EYLÜL TABLDOT VE YEMEKÇİLİK GIDA EĞİTİM TEMİZLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 3.214.080,00 TRY
2026/57913 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 18.02.2026
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2026/57913
18.02.2026
197 gün geçti
Mal e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt
Yüklenici: ZİYA BAHA EMRE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.796.335,29 TRY
2025/2145762 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 22.12.2025
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/2145762
22.12.2025
255 gün geçti
Yapım KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Tescilli Hamam 2 nci Etap Restorasyon Uygulama İşi
Yüklenici: KARATAY RESTORASYON İNŞAAT PROJE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9.507.497,10 TRY
2025/1874829 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 05.11.2025
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1874829
05.11.2025
302 gün geçti
Yapım e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İş Hanı
Yüklenici: YAKUP ABBASOĞLU · 32.395.000,00 TRY
2025/1386549 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 26.09.2025
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/1386549
26.09.2025
342 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 - 2026 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİ 168 GÜN, GÜNÜBİRLİK TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AYYILDIZ TAŞIMACILIK VE SERVİS HİZMETLERİ KARAYOLU YOLCU TAŞIMA MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 437,640.00 TRY
2025/1344079 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 12.09.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1344079
12.09.2025
356 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNİ TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: BEKİR GELEN · 475,820.00 TRY
2025/1173060 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 20.08.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1173060
20.08.2025
379 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 - 2026 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILINDA, TAŞIMA KAPSAMINDAKİ İLKOKUL - ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE 185 GÜN, GÜNÜBİRLİK TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AYYILDIZ TAŞIMACILIK VE SERVİS HİZMETLERİ KARAYOLU YOLCU TAŞIMA MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 250,675.00 TRY
2025/1043259 · KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 18.08.2025
KAYSERİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİLHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2025/1043259
18.08.2025
381 gün geçti
Yapım e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yeşilhisar Belediyesi Hizmet Binası
Yüklenici: MDV YAPI MİMARLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 22.198.000,00 TRY
2025/159031 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 07.03.2025
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2025/159031
07.03.2025
545 gün geçti
Mal e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
akaryakıt
Yüklenici: IRMAK HAFRİYAT PETROL NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 6.392.850,00 TRY
2024/1522075 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 12.12.2024
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2024/1522075
12.12.2024
630 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 180 GÜN GÜNÜBİRLİK TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AYYILDIZ TAŞIMACILIK VE SERVİS HİZMETLERİ KARAYOLU YOLCU TAŞIMA MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 307.080,00 TRY
2024/1065820 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 23.08.2024
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2024/1065820
23.08.2024
741 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 - 2025 Eğitim Öğretim Yılında Taşıma Kapsamındaki 16 Özel Eğitim Öğrencilerinin 180 Gün, Günübirlik Taşınması
Yüklenici: BEKİR GELEN · 331.763,40 TRY
2024/996265 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 19.08.2024
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2024/996265
19.08.2024
745 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI İLKOKUL - ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE 180 GÜN, GÜNÜBİRLİK TAŞIMA HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AYYILDIZ TAŞIMACILIK VE SERVİS HİZMETLERİ KARAYOLU YOLCU TAŞIMA MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 294.332,40 TRY
2024/920397 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 16.08.2024
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2024/920397
16.08.2024
748 gün geçti
Yapım KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mülkiyeti Belediyemize ait 243 ada 2 parsel üzerindeki tescilli hamamın restorasyon uygulama işidir
Yüklenici: KEMERALTI RESTORASYON İNŞAAT PROJE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.999.690,00 TRY
2024/746688 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 28.06.2024
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2024/746688
28.06.2024
797 gün geçti
Mal e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt
Yüklenici: ZİYA BAHA EMRE AKARYAKIT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.301.544,92 TRY
2023/1285972 · YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 13.12.2023
YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2023/1285972
13.12.2023
995 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞIMA KAPSAMINDAKİ 73 ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN 180 GÜN GÜNÜBİRLİK TAŞIMA HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AYYILDIZ TAŞIMACILIK VE SERVİS HİZMETLERİ KARAYOLU YOLCU TAŞIMA MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ · 2.543.040,00 TRY
2023/809963 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 05.09.2023
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2023/809963
05.09.2023
1094 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023 - 2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA OLAN TAŞIMA KAPSAMINDAKİ İLKOKUL - ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE SICAK ÖĞLE YEMEĞİ HİZMET ALIMI İŞİ
Yüklenici: 4 EYLÜL TABLDOT VE YEMEKÇİLİK GIDA EĞİTİM TEMİZLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 737.100,00 TRY
2023/798649 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 18.08.2023
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2023/798649
18.08.2023
1112 gün geçti
Hizmet e-İhale KAYSERİ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2023 - 2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI 14 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİNİN 180 GÜN GÜNÜBİRLİK TAŞINMASI İŞİ
Yüklenici: BEKİR GELEN · 829.297,92 TRY
2023/787218 · Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12) · 17.08.2023
Yeşilhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (12)
2023/787218
17.08.2023
1113 gün geçti