Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

588 ihale · 10 aktif · 578 pasif · KIRIKKALE · KIRIKKALE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KIRIKKALE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -13 (önceki aya göre)
0 12 23 Eki 24 · 12 ihale Eki 24 Kas 24 · 17 ihale Ara 24 · 17 ihale Ara 24 Oca 25 · 21 ihale Şub 25 · 10 ihale Şub 25 Mar 25 · 20 ihale Nis 25 · 15 ihale Nis 25 May 25 · 14 ihale Haz 25 · 14 ihale Haz 25 Tem 25 · 20 ihale Ağu 25 · 11 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 15 ihale Eki 25 · 19 ihale Eki 25 Kas 25 · 21 ihale Ara 25 · 23 ihale Ara 25 Oca 26 · 11 ihale Şub 26 · 10 ihale Şub 26 Mar 26 · 17 ihale Nis 26 · 13 ihale Nis 26 May 26 · 14 ihale Haz 26 · 20 ihale Haz 26 Tem 26 · 21 ihale Ağu 26 · 16 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerinin 2027 - 2028 Yılları (24 Aylık) Araç Kiralama Hizmet Alımı
2026/1479076 · KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 29.09.2026
KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1479076
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HASTANEMİZE BAĞLI SULAKYURT DEVLET HASTANESİ 2026-2027 KIŞ SEZONU 2 (İKİ) KALEM KALORİFER KÖMÜRÜ-ODUN ALIMI
2026/1472852 · KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (79) · 08.09.2026
KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (79)
2026/1472852
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
KIRIKKALE YEŞİL VADİ (GRUP) İÇME SUYU ARITMA TESİSİ HIZLI KUM FİLTRE ÜNİTELERİNİN MALZEMELİ BAKIM, ONARIM VE REVİZYONLARININ YAPIMI
2026/1331113 · KIRIKKALE YEŞİL VADİ SU BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (15) · 02.09.2026
KIRIKKALE YEŞİL VADİ SU BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (15)
2026/1331113
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AKARYAKIT (MOTORİN EURO DİZEL) ALIM İŞİ
2026/1419457 · KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 31.08.2026
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI İŞLETME VE İŞTİRAKLER MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1419457
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Uygulama Oteli ve Taşımalı Et ve Et Ürünleri Alımı
2026/1424499 · KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 26.08.2026
KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1424499
26.08.2026
8 gün geçti
Yapım e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kırıkkale Üniversitesi Sağlık Grubu Büyük Bakım Onarım
2026/1509016 · KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (24) · 25.08.2026
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI (24)
2026/1509016
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRIKKALE İhale İptal Edilmiş
1600 Ton Kömürün Kamyonlardan nakliye araçlarına yüklenmesi işi, Araçlarla Evlere Nakliyesi, Vatandaşın Evinin Önüne İndirilmesi İşi İhalesi
2026/1378565 · KIRIKKALE VALİLİĞİ KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4) · 20.08.2026
KIRIKKALE VALİLİĞİ KIRIKKALE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (4)
2026/1378565
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
KUŞBAŞI DANA ETİ VE TAVUK ETİ ALIM İŞİ
2026/1294775 · KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 20.08.2026
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1294775
20.08.2026
14 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ 6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU GEREĞİNCE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (1 KİŞİ) (KISMİ ZAMANLI AYLIK 199 SAAT) VE İŞ YERİ HEKİMİ (1 KİŞİ) (KISMİ ZAMANLI AYLIK 74 SAAT) HİZMET ALIMI
2026/1267443 · KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK (53) · 19.08.2026
KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERLİK (53)
2026/1267443
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KARA KUVVETLERİ MÜHİMMAT KOMUTANLIĞINA AHŞAP PALET ALIMI
2026/1353312 · KARA KUVVETLERİ LOJİSTİK KOMUTANLIĞI KARA KUVVETLERİ MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI (11) · 19.08.2026
KARA KUVVETLERİ LOJİSTİK KOMUTANLIĞI KARA KUVVETLERİ MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI (11)
2026/1353312
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
46 KALEM KURU GIDA ALIMI
2026/1305055 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 18.08.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE F TİPİ YÜKSEK GÜVENLİKLİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1305055
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencileri Taşıma İşi
2026/1237573 · KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 17.08.2026
KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1237573
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
TEMİZLİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1214020 · KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 17.08.2026
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1214020
17.08.2026
17 gün geçti
Yapım e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Karakeçili İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Hizmet Binası Onarım İşi
2026/1372203 · KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (44) · 14.08.2026
KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (44)
2026/1372203
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
YİYECEK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1277677 · KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 13.08.2026
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1277677
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Montaj Dahil Portatif Ağıl (Küçükbaş Hayvan Barınağı)
2026/1134352 · KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (44) · 12.08.2026
KIRIKKALE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (44)
2026/1134352
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 YEŞİLVADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YEMEK TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: TANSEL ŞİMŞEK · 2,904,000.00 TRY
2026/1411065 · KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 06.08.2026
KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1411065
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Hastanemiz 42 (Kırkiki) kalem biyomedikal sarf ve tıbbi sarf malzeme alım işi
2026/1176336 · KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (79) · 05.08.2026
KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (79)
2026/1176336
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale KIRIKKALE Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 YEŞİLVADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM OTELCİLİK KURU GIDA ALIMI
Yüklenici: KARATEKİNBEY GIDA İNŞAAT TURİZM TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 3,398,985.00 TRY
2026/1409238 · KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 04.08.2026
KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YEŞİL VADİ ŞEHİT MUSA SAYDAM TURİZM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1409238
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale KIRIKKALE Sözleşme İmzalanmış
KIRIKKALE ÖĞRETMENEVİ GÜÇLENDİRME VE ONARIM İŞİ
2026/860687 · KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 31.07.2026
KIRIKKALE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/860687
31.07.2026
34 gün geçti