Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

115 ihale · 4 aktif · 111 pasif · KONYA · AKŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AKŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 5 10 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 4 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 4 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 4 ihale Haz 25 Tem 25 · 2 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 5 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 5 ihale Ara 25 · 10 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 4 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 5 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 4 ihale Eyl 26
Mal e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
75 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı
2026/1404586 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (3) · 15.09.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (3)
2026/1404586
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kısım 15 Kalem Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Ekipman
2026/1528456 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 15.09.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/1528456
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
HAL BİNASI
2026/1539817 · AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 09.09.2026
AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1539817
09.09.2026
6 gün kaldı
Mal e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kısım 12 Kalem Patoloji Cihaz
2026/1468278 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 04.09.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/1468278
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale KONYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İlçemizde taşıma kapsamına alınan ilk/orta okul öğrencilerinin taşıma işi
2026/1235801 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 17.08.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1235801
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İlçemizde taşımalı kapsamına alınan ortaöğretim (lise ve dengi) okulu ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerin taşıma işi
2026/1233735 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 17.08.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1233735
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
İlçemizde Taşımalı Kapsamına Alınan Özel Eğitim Sınıfı, Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Kurs Öğrencilerin Taşıma İşi
2026/1281229 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 17.08.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1281229
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
1 Kısım 16 Kalem Fizik Tedavi Cihazları
2026/1270175 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 07.08.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/1270175
07.08.2026
27 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
1 Kalem Kuru Akü
2026/1363377 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 06.08.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/1363377
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
10 METRE KÜP LİKİT OKSİJEN TANKI
2026/1034551 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 30.06.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/1034551
30.06.2026
65 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
OYUN GRUBU , SPOR ALETLERİ VE KAUÇUK MALZEME ALIMI
Yüklenici: ARS PARK PEYZAJ FİDANCILIK MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 14,444,000.00 TRY
2026/971150 · AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 24.06.2026
AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/971150
24.06.2026
71 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Şehit Nebi Arslan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü 10 kişi ile yemek pişirme, hazırlama, genel temizlik ve resepsiyon hizmetleri
Yüklenici: MESAFE OTOMOTİV-NAKLİYE GIDA TAŞERONLUK HİZMETLERİ-TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,401,940.00 TRY
2026/1017050 · AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR ŞEHİT NEBİ ARSLAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 11.06.2026
AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR ŞEHİT NEBİ ARSLAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/1017050
11.06.2026
84 gün geçti
Yapım e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF SOSYAL TESİS, HİZMET VE KAMU BİNALARINDA BAKIM ONARIM İŞİ
Yüklenici: HASAN TAHSİN ÇELİK · 47,622,400.00 TRY
2026/870495 · AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 05.06.2026
AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/870495
05.06.2026
90 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM GIDA MALZEMELERİ ALIMI
Yüklenici: BABADAĞLAR GRUP GIDA TEMİZLİK KIRTASİYE NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,250,000.00 TRY
2026/787761 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 03.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR T TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/787761
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
51 Kısım 66 Kalem Mikrobiyoloji, Biyokimya ve Patoloji Laboratuvarı Sarf Malzemesi
Yüklenici: LABTIP MEDİKAL İNŞAAT GIDA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 14,520.00 TRY
2026/687069 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 05.05.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/687069
05.05.2026
121 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AÇIK HAVA DÜĞÜN SALONU ASMA GERME GAZEBO VE PERGOLA TENTE ALIMI VE MONTAJI İŞİ
Yüklenici: SALİH KÜÇÜKKIVANÇ · 3,380,000.00 TRY
2026/751362 · AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR ŞEHİT NEBİ ARSLAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (7) · 04.05.2026
AKŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR ŞEHİT NEBİ ARSLAN ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (7)
2026/751362
04.05.2026
122 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pnömatik Tüp Taşıma Sistemi
Yüklenici: ATASAN MEDİKAL TIBBİ MALZEME GIDA VE TEKSTİL İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,500,000.00 TRY
2026/527662 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 22.04.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/527662
22.04.2026
134 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMET ALIMI
Yüklenici: EYRİCE DENTAL DİŞ LABORATUVARI TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,342,860.00 TRY
2026/475708 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (3) · 21.04.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ AKŞEHİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞHEKİMLİĞİ (3)
2026/475708
21.04.2026
135 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 ADET ASANSÖR REVİZYON İŞİ
Yüklenici: HİDOKS ASANSÖR İNŞAAT MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,100,000.00 TRY
2026/649672 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39) · 17.04.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AKŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (39)
2026/649672
17.04.2026
139 gün geçti
Yapım e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
MUHTELİF MAHALLELERDE SATHİ KAPLAMA YAPIM İŞİ
2026/490172 · AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 08.04.2026
AKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/490172
08.04.2026
148 gün geçti