Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

32 ihale · 1 aktif · 31 pasif · KONYA · DOĞANHİSAR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

DOĞANHİSAR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 1 2 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 0 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 2 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 0 ihale Eki 25 Kas 25 · 0 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 1 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TAŞIMA YOLUYLA EĞİTİME ERİŞİM YÖNETMELİĞİ KAPSAMINDA KONYA İLİ DOĞANHİSAR İLÇESİNDE ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK 181 İŞ GÜNÜ TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1537165 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 04.09.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1537165
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
2026/2027 Yılı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği Kapsamında Temel Eğitim Öğrencilerine Yönelik 181 İş Günü
2026/1308654 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 17.08.2026
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1308654
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Portatif Küçükbaş Hayvan Barınağı Montaj Dahil Alımı
2026/1277282 · KONYA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 12.08.2026
KONYA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1277282
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz Başköy Mahallesinde Kullanılacak Olan 8 cm Yüksekliğinde Beton Kilitli Parke Taşı Temini ve Nakil
Yüklenici: BAYSAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,048,000.00 TRY
2026/1225361 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 20.07.2026
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2026/1225361
20.07.2026
45 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 cm Yüksekliğinde Beton Parke Taşı Temini ve Nakli
Yüklenici: BAYSAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,996,000.00 TRY
2026/1002621 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 29.06.2026
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2026/1002621
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIM İŞİ
Yüklenici: İPLİKÇİOĞLU İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 5.622.500,00 TRY
2026/22583 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 06.02.2026
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2026/22583
06.02.2026
209 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
DOĞANHİSAR İLÇESİ ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN TAŞINMASI HİZMET ALIMI
2025/1240085 · Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 29.08.2025
Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2025/1240085
29.08.2025
370 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
2025-2026 YILI DOĞANHİSAR İLÇESİ TEMEL EĞİTİM TAŞIMA
2025/1135490 · Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 21.08.2025
Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2025/1135490
21.08.2025
378 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 Cm Yüksekliğinde Beton Kilitli Parke Taşı Temini ve Nakli
Yüklenici: DÜZLEM GRUP YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.600.000,00 TRY
2025/744744 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 20.06.2025
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/744744
20.06.2025
440 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MOTORİN
Yüklenici: AVCAN-PA PETROL ÇAY İŞLETMECİLİĞİ GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.061.250,00 TRY
2025/352098 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 03.04.2025
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/352098
03.04.2025
518 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ ve 2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEMİ KONYA İLİ / DOĞANHİSAR İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDAKİ ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 145 GÜN 13920 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: ERİS GIDA GÜVENLİK TEMİZLİK EĞİTİM NAKLİYAT İNŞAAT OTOMOTİV TUZ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 702.264,00 TRY
2025/322959 · Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 07.03.2025
Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2025/322959
07.03.2025
545 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024/2025 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ ve 2025/2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1 DÖNEMİ TAŞIMA KAPSAMINDAKİ İLKÖĞRETİM(İLKOKUL/ORTAOKUL) ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 145 GÜN 25375 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI VE YEMEK SONRASI İŞLER HİZMET ALIMII
Yüklenici: ERİS GIDA GÜVENLİK TEMİZLİK EĞİTİM NAKLİYAT İNŞAAT OTOMOTİV TUZ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.466.675,00 TRY
2025/313932 · Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 07.03.2025
Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2025/313932
07.03.2025
545 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
8 cm Yüksekliğinde Beton Parke Taşı Temini Ve Nakli
Yüklenici: DÜZLEM GRUP YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.044.100,00 TRY
2025/169059 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 18.02.2025
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/169059
18.02.2025
562 gün geçti
Mal e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
2025 YILINDA KULLANILACAK 125000 LİTRE MOTORİN
2025/36848 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 03.02.2025
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2025/36848
03.02.2025
577 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON PARKE TAŞI VE ALT TEMEL MALZEMESİ TEMİNİ VE NAKLİ
Yüklenici: DÜZELTAŞ İNŞAAT TAŞISANAYİ VE TİCARELİMİTED ŞİRKETİ · 1.207.340,00 TRY
2024/1646851 · DOĞANHİSAR BELEDİYESİ (17) · 06.12.2024
DOĞANHİSAR BELEDİYESİ (17)
2024/1646851
06.12.2024
636 gün geçti
Mal e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BETON PARKE TAŞI VE ALT TEMEL MALZEMESİ TEMİNİ VE NAKLİYESİ
Yüklenici: ŞEFİKOĞULLARI İNŞAAT NAKLİYE AKARYAKIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.171.240,00 TRY
2024/1285101 · DOĞANHİSAR BELEDİYESİ (17) · 30.10.2024
DOĞANHİSAR BELEDİYESİ (17)
2024/1285101
30.10.2024
673 gün geçti
Yapım e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
Doğanhisar İlçesi geneli 3194 sayılı İmar Kanununun 32 Maddesine Göre Yıkım Kararı Çıkmış Binaların Yıkım ve Molozun Nakli İşi
2024/1020153 · DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17) · 29.08.2024
DOĞANHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (17)
2024/1020153
29.08.2024
735 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Konya İli Doğanhisar İlçesi 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Kapsamındaki Öğrenciler için Öğle Yemeği Hizmeti Alımı
Yüklenici: AKŞEHİR BAHADIR GIDA TARIM HAYVANCILIK TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,183,700.00 TRY
2024/962199 · KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 21.08.2024
KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANHİSAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2024/962199
21.08.2024
743 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Konya İli Doğanhisar İlçesi Ortaöğretim Taşıma Hizmet Alımı
Yüklenici: MESAFE OTOMOTİV-NAKLİYE GIDA TAŞERONLUK HİZMETLERİ-TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 289.600,00 TRY
2024/934779 · Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 15.08.2024
Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2024/934779
15.08.2024
749 gün geçti
Hizmet e-İhale KONYA İhale İptal Edilmiş
Konya İli Doğanhisar İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 238 Öğrencinin 8 Taşıma Merkezi Okula 17 Hat (Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2024/929857 · Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13) · 13.08.2024
Doğanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (13)
2024/929857
13.08.2024
751 gün geçti