Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.249 ihale · 0 aktif · 1.249 pasif · KÜTAHYA · KÜTAHYA MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KÜTAHYA MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -24 (önceki aya göre)
0 55 109 Eki 24 · 25 ihale Eki 24 Kas 24 · 23 ihale Ara 24 · 109 ihale Ara 24 Oca 25 · 48 ihale Şub 25 · 44 ihale Şub 25 Mar 25 · 43 ihale Nis 25 · 43 ihale Nis 25 May 25 · 36 ihale Haz 25 · 29 ihale Haz 25 Tem 25 · 38 ihale Ağu 25 · 34 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 42 ihale Eki 25 · 34 ihale Eki 25 Kas 25 · 37 ihale Ara 25 · 76 ihale Ara 25 Oca 26 · 24 ihale Şub 26 · 23 ihale Şub 26 Mar 26 · 57 ihale Nis 26 · 53 ihale Nis 26 May 26 · 33 ihale Haz 26 · 40 ihale Haz 26 Tem 26 · 32 ihale Ağu 26 · 39 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 15 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜNİVERSİTEMİZ MERKEZİ BİRİMLER İÇİN 8000 VE SİMAV SHMYO İÇİN 1000 ÖĞÜN YEMEK HAZIRLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM VE SONRASI TEMİZLİK HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: SİMAV YEMEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SİMAV ŞUBESİ · 2,465,000.00 TRY
2026/1491747 · KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (11) · 18.08.2026
KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (11)
2026/1491747
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KÜTAHYA İLİ MERKEZ ALTINTAŞ ASLANAPA VE DUMLUPINAR İLÇELERİ OKUL VE KURUMLARINA ÜCRETSİZ DERS KİTABI DAĞITIM İŞİ
Yüklenici: MEHMET ÇANKAYA · 1,239,179.50 TRY
2026/1417631 · KÜTAHYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 07.08.2026
KÜTAHYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1417631
07.08.2026
27 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DPÜ OLİMPİK YÜZME HAVUZU HAVUZ SUYU KİMYASAL MALZEME ALIMI
Yüklenici: PLANET KİMYASAL MADDELER MÜHENDİSLİK ÇEVRE SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,460,500.00 TRY
2026/1394843 · KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (21) · 06.08.2026
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (21)
2026/1394843
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak Müze Müdürlüğü Trafo Köşkü Tadilatı ve Güvenlik Kamerası Kayıt Cihazı Yenileme İşi
Yüklenici: BEYAZSİYAH İNŞAAT YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ · 2,191,337.50 TRY
2026/1312870 · KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 29.07.2026
KÜLTÜR VARLIKLARI VE MÜZELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1312870
29.07.2026
36 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Taş ve Bordür Alımı
Yüklenici: KÜTAHYA BAŞTAŞ BETON PARKE-BORDÜR,İNŞAAT, NAKLİYAT, MADENCİLİK, TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,186,648.00 TRY
2026/1364887 · SEYİTÖMER BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 27.07.2026
SEYİTÖMER BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1364887
27.07.2026
38 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Hekim Sinan MTAL Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: ÜNEŞLER YAPI EMLAK İNŞAAT GIDA TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,016,448.00 TRY
2026/1238075 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 23.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1238075
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Altıntaş ve Çavdarhisar İlçe JKLıkları Hizmet Binaları Bakım Onarımı, Altıntaş İlçe Jandarma Komutanlığı ve Seyitömer JKrkKlığı Doğalgaz Dönüşümü, Merkez-Altıntaş-Hisarcık İlçe JKlıkları Nezarethane Onarımı
Yüklenici: TOPÇU DOĞAL GAZ PROJE MEKANİK TESİSAT İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,385,000.00 TRY
2026/1137407 · KÜTAHYA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI (1) · 22.07.2026
KÜTAHYA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI (1)
2026/1137407
22.07.2026
43 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Hüsnü Kişioğlu Ortaokulu Spor Salonu Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: YAKUP TUNCAY FİKRİ İNŞAAT · 1,894,000.00 TRY
2026/1213867 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 21.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1213867
21.07.2026
44 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Polisevi Hizmet Binası Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: CANLAR CAR İNŞAAT OTOMOTİV GIDA EMLAK RENT A CAR SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 6,913,000.00 TRY
2026/1191481 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 20.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1191481
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Cahit Zarifoğlu İlkokulu Bakım Onarım İşi
Yüklenici: TAŞPINAR KUYUMCULUK İNŞAAT TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ · 1,738,000.00 TRY
2026/1190144 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 16.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1190144
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dumlupınar Diorama Müzesi Jeneratör Alımı ve Montajı
Yüklenici: ALİMAR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 769,929.00 TRY
2026/1183446 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 16.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1183446
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MUHTELİF PARKLARDAKİ MEVCUT PİKNİK MASALARI ÜZERİNE ÇELİK ÇATI YAPILMASI İŞİ
Yüklenici: SİMPAŞ TURİZM ANONİM ŞİRKETİ · 1,130,793.82 TRY
2026/1226553 · KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 14.07.2026
KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1226553
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Merkez Aysel Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi Bakım Onarım İşi
Yüklenici: BEKİR GİRGİN · 1,333,000.00 TRY
2026/1154342 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 14.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1154342
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Merkez Kılıçarslan Anadolu Lisesi Kazan Dairesi Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: CEM SEZGİN · 1,295,000.00 TRY
2026/1145919 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 14.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1145919
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: HASAN ARDA SAĞLAM SAĞLAM YAPI İNŞAAT · 7,666,000.00 TRY
2026/1089553 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 08.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1089553
08.07.2026
57 gün geçti
Hizmet e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Defterdarlık Hizmet Binası İnşaatı için tüm Mimarlık Mühendislik disiplinlerine ait projeler ve İhale Dosyasının Hazırlanması
Yüklenici: DÖNDÜ DAĞHAN · 2,638,000.00 TRY
2026/1089077 · KÜTAHYA ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 07.07.2026
KÜTAHYA ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1089077
07.07.2026
58 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KÜTAHYA LİSESİ BİNASININ (BETONARME BİNA) 4 KAT EKSİLTME VE SPOR SALONU YIKIMI İŞİ
Yüklenici: İNANOĞULLARI GRUP METAL TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,200,000.00 TRY
2026/1007525 · KÜTAHYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 06.07.2026
KÜTAHYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1007525
06.07.2026
59 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kütahya Yoncalı MTAL Bakım-Onarım İşi
Yüklenici: HALİL BAŞTÜRK · 6,645,000.00 TRY
2026/1088524 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 03.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1088524
03.07.2026
62 gün geçti
Yapım e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çavdarhisar İlkokulu Kapalı Spor Salonu Bakım Onarım İşi
Yüklenici: DOĞAN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,540,000.00 TRY
2026/1077008 · KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159) · 02.07.2026
KÜTAHYA İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (159)
2026/1077008
02.07.2026
63 gün geçti
Mal e-İhale KÜTAHYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Sünnet Çocuklarına Dağıtılmak Üzere Tablet
Yüklenici: FERHAT İPEK · 750,000.00 TRY
2026/1177710 · VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 01.07.2026
VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1177710
01.07.2026
64 gün geçti