Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

34 ihale · 1 aktif · 33 pasif · MALATYA · PÜTÜRGE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

PÜTÜRGE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 2 3 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 3 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 2 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale MALATYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 Eğitim Öğretim yılı taşımalı ilköğretim ihalesi
2026/1482543 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 04.09.2026
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1482543
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim yılı taşımalı eğitim ihalesi
2026/1190664 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 04.08.2026
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2026/1190664
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA Sözleşme İmzalanmış
Ahırlı Konutlar Bölgesi Sulama Havuzu Yapım İşi
2026/1374630 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 03.08.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/1374630
03.08.2026
31 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kilitli Beton Parke Taşı ve Beton Bordür Döşeme İşi
Yüklenici: PÜRAŞ İMAR İNŞAAT GIDA TURİZM ZİRAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 25,200,000.00 TRY
2026/1254514 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 23.07.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/1254514
23.07.2026
42 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA İhale İptal Edilmiş
Kilitli Beton Parke Taşı ve Beton Bordür Döşeme İşi
2026/1045241 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 29.06.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/1045241
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİLİTTAŞI VE BORDÜR
Yüklenici: PÜRAŞ İMAR İNŞAAT GIDA TURİZM ZİRAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,240,000.00 TRY
2026/818154 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 02.06.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/818154
02.06.2026
93 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA KÜLTÜR MERKEZİ , KOOPERATİF VE HALK KÜTÜPHANESİ BİNASI YAPIMI
Yüklenici: PASİFİK ÜSTYAPI ALTYAPI ANONİM ŞİRKETİ · 48,821,000.00 TRY
2026/814569 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 01.06.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/814569
01.06.2026
94 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA İhale İptal Edilmiş
Kilittaşı ve Bordür Alım İşi
2026/627571 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 30.04.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/627571
30.04.2026
126 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PÜTÜRGE ŞEHİR PARKI
Yüklenici: MERCAN BETON İNŞAAT TAAHHÜT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 88,444,000.00 TRY
2026/575828 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 24.04.2026
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2026/575828
24.04.2026
132 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: TURGUTLAR GRUP GIDA PETROL NAKLİYE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5.894.000,00 TRY
2025/1855585 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 19.11.2025
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2025/1855585
19.11.2025
288 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİLİTTAŞI VE BETON BORDÜR DÖŞEME
Yüklenici: PÜRAŞ İMAR İNŞAAT GIDA TURİZM ZİRAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 12.800.000,00 TRY
2025/1736419 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 28.10.2025
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2025/1736419
28.10.2025
310 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitm öğretim yılı taşımalı eğitim kapsamına alına öğrencilerin taşınması
Yüklenici: ERCAN PARLAK · 323,145.00 TRY
2025/1417867 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 09.09.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1417867
09.09.2025
359 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pütürge 2025-2026 Eğitim öğretim yılı taşımalı eğitim ihalesi
Yüklenici: ABDULLAH GÜNBEYİ · 367,400.00 TRY
2025/1359148 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 02.09.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1359148
02.09.2025
366 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Taşımalı eğitim ihalesi
Yüklenici: OSMAN SARIDOĞAN · 310,620.00 TRY
2025/1360357 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 02.09.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1360357
02.09.2025
366 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı taşımalı ilköğretim hizmet alımı
Yüklenici: İSMET TİLBEÇ · 423,200.00 TRY
2025/1211746 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 21.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1211746
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pütürge İlçesi 2025-2026 eğitim öğretim yılı ilköğretim taşımalı eğitim ihalesi
Yüklenici: İSMET TİLBEÇ · 346,288.00 TRY
2025/1204151 · MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 21.08.2025
MALATYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/1204151
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Pütürge İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2025-2026 Eğitim -Öğretim Yılı İlköğretim Taşımalı Hizmet Alımı
Yüklenici: EYÜP TAŞTAN · 431.480,00 TRY
2025/943286 · PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13) · 01.08.2025
PÜTÜRGE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (13)
2025/943286
01.08.2025
398 gün geçti
Yapım e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
HALI SAHA VE SEMT SAHASINA SOYUNMA ODASI YAPIMI
Yüklenici: ÖZTORUN YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7,500,000.00 TRY
2025/758577 · PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 19.06.2025
PÜTÜRGE BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2025/758577
19.06.2025
441 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİLİTTAŞI VE BORDÜR ALIMI
Yüklenici: PÜRAŞ İMAR İNŞAAT GIDA TURİZM ZİRAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3.850.000,00 TRY
2025/648242 · PÜTÜRGE BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 27.05.2025
PÜTÜRGE BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2025/648242
27.05.2025
464 gün geçti
Mal e-İhale MALATYA İhale İptal Edilmiş
KİLİTTAŞI VE BORDÜR ALIMI
2024/1539282 · PÜTÜRGE BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21) · 05.12.2024
PÜTÜRGE BELEDİYESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (21)
2024/1539282
05.12.2024
637 gün geçti