Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.147 ihale · 28 aktif · 1.119 pasif · MERSİN · YENİŞEHİR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YENİŞEHİR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -22 (önceki aya göre)
0 29 57 Eki 24 · 26 ihale Eki 24 Kas 24 · 25 ihale Ara 24 · 39 ihale Ara 24 Oca 25 · 22 ihale Şub 25 · 40 ihale Şub 25 Mar 25 · 48 ihale Nis 25 · 23 ihale Nis 25 May 25 · 24 ihale Haz 25 · 40 ihale Haz 25 Tem 25 · 29 ihale Ağu 25 · 15 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 22 ihale Eki 25 · 28 ihale Eki 25 Kas 25 · 19 ihale Ara 25 · 57 ihale Ara 25 Oca 26 · 28 ihale Şub 26 · 20 ihale Şub 26 Mar 26 · 18 ihale Nis 26 · 26 ihale Nis 26 May 26 · 12 ihale Haz 26 · 39 ihale Haz 26 Tem 26 · 34 ihale Ağu 26 · 32 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 10 ihale Eyl 26
Mal e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan muhtelif parklarda kullanılmak üzere Oyun Grubu , Spor Aletleri ve Park Donatı Elamanları alınması iş
2026/1600301 · YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (6) · 21.09.2026
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (6)
2026/1600301
21.09.2026
18 gün kaldı
Yapım e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MERSİN ANAMUR ÖREN JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASI YAPIM İŞİ
2026/1552761 · MERSİN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (91) · 17.09.2026
MERSİN YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (91)
2026/1552761
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Akdeniz Meyve Sineği Kitle Yakalama Tuzağı(Feromon-Kuru Tuzak)Alım İşi
2026/1575270 · MERSİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 16.09.2026
MERSİN İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1575270
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çeşmeli İlkokulu Spor Salonu Kısmi Onarım İşi
2026/1603113 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 11.09.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1603113
11.09.2026
8 gün kaldı
Mal e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Mersin Üniversitesi Hastanesi Sterilizasyon Ünitesi için 44 Kalem Sarf Malzeme Alımı
2026/1340402 · MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (75) · 10.09.2026
MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (75)
2026/1340402
10.09.2026
7 gün kaldı
Yapım e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Mersin Kız Yurdu Öğrenci Blokları Acil Kaçış ve Etüt Odası Tadilatları
2026/1542954 · MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (111) · 08.09.2026
MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (111)
2026/1542954
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
MERSİN İLİ AKDENİZ İLÇESİ 24 DERSLİKLİ HALİL AKGÜN İLKOKULU YAPIM İŞİ
2026/1355915 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 08.09.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1355915
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
MERSİN İLİ TOROSLAR İLÇESİ MUHSİN YANPAR 32 DERSLİKLİ İLKOKUL YAPIM İŞİ
2026/1364764 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 04.09.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1364764
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kömür (1 Sınıf Fındık Kömür, 25 kg'lık torbalarda )
2026/1499752 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 01.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1499752
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MERSİN İLİ ERDEMLİ İLÇESİ KOCAHASANLI 16 DERSLİKLİ ORTAOKUL YAPIM İŞİ
2026/1294642 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 01.09.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1294642
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Mersin Üniversitesi Hastanesi Çocuk Gastroentereloji Polikliniği için 4 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
2026/880391 · MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (75) · 31.08.2026
MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (75)
2026/880391
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale MERSİN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 401 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİSİ VE 39 REFAKATÇİ VELİ TOPLAM 440 KİŞİNİN 15 TAŞIMA MERKEZİNE 39 HAT (SERVİS ARACI) İLE TAŞIMA İŞİ
2026/1339318 · YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 28.08.2026
YENİŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1339318
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale İptal Edilmiş
770 Litrelik ve 1000 Litrelik Sıcak Daldırma Galvanizli Çöp Konteyneri Satın Alınması
2026/1381308 · YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (67) · 28.08.2026
YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (67)
2026/1381308
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MERSİN İLİ ERDEMLİ İLÇESİ 32 DERSLİKLİ AKDENİZ ANADOLU LİSESİ YAPIM İŞİ
2026/1263893 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 28.08.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1263893
28.08.2026
6 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MERSİN TOROSLAR ALİ KUŞÇU ORTA VE YALINAYAK ŞEHİT REMZİ NİŞAN İLKOKULU WC ONARIM İŞİ
2026/1477241 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 27.08.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1477241
27.08.2026
7 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Mersin Üniversitesi Hastanesi için 31 Kalem Toner ve Kartuş Alımı
2026/1327411 · MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (75) · 26.08.2026
MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (75)
2026/1327411
26.08.2026
8 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Tarsus Borsa İstanbul Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi Okul ve Pansiyon WC Kısmi Onarım, Erdemli Anadolu Lisesi Giriş Merdiveni Yapım ve Erdemli Çeşmeli Anadolu Lisesi Kısmi Onarım İşi
2026/1462996 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 26.08.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1462996
26.08.2026
8 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
MICROSOFT EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ ÜYELİK ANLAŞMASI
2026/1515495 · MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (16) · 25.08.2026
MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (16)
2026/1515495
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MERSİN AKDENİZ CELİLE ÖNER ANASINIFI WC YAPIM VE TOROSLAR KIZILBAĞ İLKOKULU WC ONARIM İŞİ
2026/1474808 · MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166) · 25.08.2026
MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (166)
2026/1474808
25.08.2026
9 gün geçti
Mal e-İhale MERSİN Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Binek Sedan Otomobil
2026/1428179 · MERSİN BÜYÜKŞEHİR İMAR İNŞAAT ELEKTRİK ÜRETİM ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (187) · 25.08.2026
MERSİN BÜYÜKŞEHİR İMAR İNŞAAT ELEKTRİK ÜRETİM ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (187)
2026/1428179
25.08.2026
9 gün geçti