Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

88 ihale · 2 aktif · 86 pasif · MUĞLA · KAVAKLIDERE Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KAVAKLIDERE — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay önceki ayla aynı
0 4 8 Eki 24 · 6 ihale Eki 24 Kas 24 · 0 ihale Ara 24 · 8 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 5 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 2 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 7 ihale Ara 25 Oca 26 · 2 ihale Şub 26 · 3 ihale Şub 26 Mar 26 · 3 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 1 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale MUĞLA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAVAKLIDERE İLÇESİ CUMHURİYET MAHALLESİ ÇOCUK OYUN GRUBU VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
2026/1578942 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 16.09.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1578942
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale MUĞLA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
MUĞLA İLİ,KAVAKLIDERE İLÇESİ, ÇAMLIBEL MAHALLESİ ÜÇGÖZLÜ CADDESİ YOLU VE ÇATAK MAHALLESİ ÇATAK CADDESİ YOLLARINDA SICAK ASFALT (BİTÜMLÜ SICAK TEMEL YAPILMASI İŞİ
2026/1437903 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 02.09.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1437903
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA İhale İptal Edilmiş
KAVAKLIDERE BELEDİYESİ ÇAYBOYU MAHALLESİ 327 ADA 21 PARSEL HAFRİYAT YAPIM İŞİ
2026/1356104 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 19.08.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/1356104
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale MUĞLA Sözleşme İmzalanmış
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı Muğla Kavaklıdere İlçesi Temel Eğitim (İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri ) Taşıma Hizmet Alım İşi
2026/1270058 · MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 04.08.2026
MUĞLA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1270058
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAVAKLIDERE İLÇESİ MUHTELİF MAHALLELERİNDE 30000M2 8CM KİLİTLİ BETON PARKE TAŞI, 500M2 BEGONİT BETON PARKE TAŞI ,300M2 BETON BORDÜR VE 200METRE YAĞMUR OLUĞU DÖŞEMESİ İŞÇİLİĞİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ER ÇETİNER İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 4,980,000.00 TRY
2026/834602 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 01.07.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/834602
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA İhale İptal Edilmiş
KAVAKLIDERE İLÇESİ MUHTELİF MAHALLELERDEKİ KAÇAK YAPILARIN YIKILMASI İŞİ
2026/995308 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 24.06.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/995308
24.06.2026
71 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Gökçay Orman İşletme Şefliği, Kurucuova Betonarme Su Toplama Çukuru Yapımı
Yüklenici: HÜSEYİN SOYLU · 2,725,000.00 TRY
2026/813344 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 14.05.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/813344
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAVAKLIDERE İLÇESİ, YENİ, ÇAYBOYU, ÇAVDIR, ÇAMLIYURT, MENTEŞE VE CUMHURİYET MAHALLELERİNDE TAŞ DUVAR YAPIM İŞİ
Yüklenici: ONUR TURHAL ERZFEN İNŞAAT HAFRİYAT · 6,100,025.00 TRY
2026/753195 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 13.05.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/753195
13.05.2026
113 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAVAKLIDERE İLÇESİ ÇAYBOYU MAHALLESİ İŞYERİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: MURAT ÜZÜLMEZ · 17,526,534.50 TRY
2026/255620 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 11.03.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2026/255620
11.03.2026
176 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Kavaklıdere Orman İşletme Şefliğinin 216, Gökçay Orman İşletme Şefliğini 108 ve Menteşe Orman İşletme Şefliğinin 318 Kod Nolu Orman Yollarında Büyük Onarım Yapımı
Yüklenici: ALİ ERKAN ODABAŞI · 2,399,029.29 TRY
2026/349035 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 11.03.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/349035
11.03.2026
176 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Gökçay Orman İşletme Şefliğinin 101 Kod Nolu Orman Yolu ile 103-1 Kod Nolu Orman Yollarında Yeni Orman Yolu Yapımı
Yüklenici: DEVECİOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT MADENCİLİK HAZIR BETON VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,125,637.33 TRY
2026/294221 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 03.03.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/294221
03.03.2026
184 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Bellibol Orman İşletme Şefliğinin 019 Kod Nolu Orman Yolu ile Çayboyu Orman İşletme Şefliğini 410 Kod Nolu Orman Yollarında Büyük Onarımı
Yüklenici: ÖNTEM A YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,780,000.00 TRY
2026/267468 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 25.02.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/267468
25.02.2026
190 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Çayboyu Orman İşletme Şefliğinin 408 ve 410-1 Kod Nolu Orman Yolları ile Menteşe Orman İşletme Şefliğinin 317 Kod Nolu Orman Yolunda Yeni Orman Yolu Yapımı
Yüklenici: DEVECİOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT MADENCİLİK HAZIR BETON VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 917,541.11 TRY
2026/135622 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 06.02.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/135622
06.02.2026
209 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Bellibol Orman İşletme Şefliğinin 020 ve 024 Kod Nolu Orman Yollarında Yeni Orman Yolu Yapımı
Yüklenici: DEVECİOĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ NAKLİYAT MADENCİLİK HAZIR BETON VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,969,548.30 TRY
2026/105108 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 02.02.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/105108
02.02.2026
213 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAVAKLIDERE İLÇESİ,CUMHURİYET MAHALLESİ ÇOK AMAÇLI SALON VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ACR GRUP YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, FERHAN YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 40.719.390,16 TRY
2025/2380235 · KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 21.01.2026
KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2025/2380235
21.01.2026
225 gün geçti
Hizmet e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Kocataş Orman Deposunda Muhtelif Orman Emvali İstifleme
Yüklenici: YÖRE NAKLİYAT İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ GIDA MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 3.531.428,00 TRY
2025/2423923 · MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 13.01.2026
MUĞLA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2025/2423923
13.01.2026
233 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAVAKLIDERE İLÇESİ ÇAYBOYU MAHALLESİ SULAMA HATTI VE SULAMA HAVUZU YAPIM İŞİ
Yüklenici: YETKİN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.521.333,00 TRY
2025/2196867 · KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 24.12.2025
KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2025/2196867
24.12.2025
253 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
10000M2 8CM KİLİTLİ BETON PARKE TAŞI DÖŞEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: ER ÇETİNER İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,497,500.00 TRY
2025/2141717 · KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 18.12.2025
KAVAKLIDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2025/2141717
18.12.2025
259 gün geçti
Yapım e-İhale MUĞLA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KAVAKLIDERE İLÇESİ KURUCUOVA MAHALLESİ KÜLTÜR ALANI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: MUSTAFA YÖNTER · 8.098.439,85 TRY
2025/2074032 · KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41) · 17.12.2025
KAVAKLIDERE BELEDİYESİ İMAR VE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (41)
2025/2074032
17.12.2025
260 gün geçti
Hizmet e-İhale MUĞLA İhale İptal Edilmiş
Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü, Kocataş Orman Deposunda Muhtelif Orman Emvali İstifleme Hizmet Alımı
2025/2117679 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 16.12.2025
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - KAVAKLIDERE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2025/2117679
16.12.2025
261 gün geçti