Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

125 ihale · 3 aktif · 122 pasif · NEVŞEHİR · ÜRGÜP Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÜRGÜP — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +1 (önceki aya göre)
0 4 7 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 3 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 4 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 7 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 5 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 6 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 5 ihale Şub 26 Mar 26 · 5 ihale Nis 26 · 4 ihale Nis 26 May 26 · 2 ihale Haz 26 · 3 ihale Haz 26 Tem 26 · 4 ihale Ağu 26 · 1 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 2 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SAĞIR MESCİT SOKAK DOĞAL PARKE TAŞ YAPIMI İŞİ
2026/1619757 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 08.09.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1619757
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
2026-2027 Eğitim Öğretim Yılı İlkokul/Ortaokul Taşıma İhalesi
2026/1247946 · NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜRGÜP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15) · 03.09.2026
NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÜRGÜP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15)
2026/1247946
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale NEVŞEHİR İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
BETON PARKE TAŞI VE BORDÜR TAŞI ALIMI
2026/1451090 · MUSTAFAPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2) · 28.08.2026
MUSTAFAPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (2)
2026/1451090
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRGÜP BELEDİYESİ 2026 YILI YAZLIK VE KIŞLIK KIYAFET ALIMI
Yüklenici: HÜSEYİN ATAKAN ERVAN · 1,494,150.00 TRY
2026/1162144 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 20.07.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1162144
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 YILI ÜRGÜP BELEDİYESİ ÇEŞİTLİ İMAR YOLLARI BETON PARKE YAPIM İŞİ
Yüklenici: İMKATEK MÜHENDİSLİK İNŞAAT NAKLİYE MADENCİLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 29,913,000.00 TRY
2026/1139599 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 16.07.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1139599
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRGÜP BELEDİYESİ PMT-PLENTMİKS TEMEL MALZEMESİ
Yüklenici: ÜÇ AY MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 1,806,250.00 TRY
2026/1154014 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 13.07.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1154014
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRGÜP OTOBÜS TERMİNALİ
Yüklenici: ATALAR PROJE TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, MUZAFFER ÜNAL İş Ortaklığı · 19,480,000.00 TRY
2026/1061327 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 01.07.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/1061327
01.07.2026
64 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
150 KW Yoğuşmalı Duvar Tipi Brülörlü Eşanjörlü Kazan Alımı
Yüklenici: BEDİRHAN HAYVANCILIK TARIM İNŞAAT MAKİNE NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,493,600.00 TRY
2026/868036 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR ÜRGÜP DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 25.06.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR ÜRGÜP DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/868036
25.06.2026
70 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GIDA VE TEMİZLİK MAL ALIMI
Yüklenici: PAŞAOĞLU KONFEKSİYON İHTİYAÇ MADDELERİ İNŞAAT GIDA TARIM HAYVANCILIK TURİZM İMALAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,999,410.00 TRY
2026/1021840 · ÜRGÜP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 10.06.2026
ÜRGÜP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/1021840
10.06.2026
85 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRGÜP (NEVŞEHİR) KENTSEL SİT, DOĞAL SİT VE KENTSEL ARKEOLOJİK SİT KORUMA AMAÇLI İMAR PLANI
Yüklenici: UTTA PLANLAMA PROJELENDİRME DANIŞMANLIK İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,850,000.00 TRY
2026/965482 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 03.06.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/965482
03.06.2026
92 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ÜRGÜP BELEDİYESİ YOL DOLGU MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ÖZYILMAZLAR İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 3,125,000.00 TRY
2026/842661 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 14.05.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/842661
14.05.2026
112 gün geçti
Yapım e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Nevşehir İli, Ürgüp İlçesi, Ortahisar Belde Belediyesi BSK Yapım İşi
Yüklenici: ÜÇ AY MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 1,145,150.00 TRY
2026/740152 · ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 04.05.2026
ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/740152
04.05.2026
122 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YETİŞKİN KURU KÖPEK MAMASI ALIMI
Yüklenici: BEMOTY EVCİL HAYVAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,975,000.00 TRY
2026/635640 · KAPADOKYA İL ÖZEL İDARELERİ VE BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (7) · 30.04.2026
KAPADOKYA İL ÖZEL İDARELERİ VE BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (7)
2026/635640
30.04.2026
126 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR İhale İptal Edilmiş
2026 YILI KÜLTÜREL VE SANATSAL AMAÇLI KURS HİZMET ALIMI
2026/699037 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 28.04.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/699037
28.04.2026
128 gün geçti
Yapım e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ürgüp Belediyesi Bahçelievler Mahallesi 28'inci Cadde Bisiklet ve Yürüyüş Yolu Yapımı
Yüklenici: TUĞRULHAN ŞIK · 8,998,000.00 TRY
2026/540855 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46) · 21.04.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (46)
2026/540855
21.04.2026
135 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
31 kalem bitki ve 8 kalem peyzaj ürünü
Yüklenici: SERA PARK TARIM PEYZAJ FİDANCILIK VE SÜS BİTKİLERİ ÜRETİM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,485,000.00 TRY
2026/380893 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 01.04.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/380893
01.04.2026
155 gün geçti
Hizmet e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ürgüp Belediyesi İmar Sınırları İçerisinde Yapılacak 170 Ha Büyüklüğünde 3194 Sayılı İmar Kanunu 18 Madde Uygulaması ve Geri Dönüşüm
Yüklenici: 3MY HARİTA İMAR MÜHENDİSLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,750,000.00 TRY
2026/433841 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 24.03.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2026/433841
24.03.2026
163 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
VETERİNERLİK SARF MALZEME ALIMI
Yüklenici: EKİLEN İLAÇ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,116,065.00 TRY
2026/350536 · KAPADOKYA İL ÖZEL İDARELERİ VE BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (7) · 23.03.2026
KAPADOKYA İL ÖZEL İDARELERİ VE BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (7)
2026/350536
23.03.2026
164 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elektronik Telefon Santrali Alımı
Yüklenici: MEHMET DAŞLICA · 540,000.00 TRY
2026/447498 · NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR ÜRGÜP DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18) · 13.03.2026
NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR ÜRGÜP DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (18)
2026/447498
13.03.2026
174 gün geçti
Mal e-İhale NEVŞEHİR Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 yılı vektörle mücadele malzemeleri
Yüklenici: DENİZ TEMİZLİK YÖNETİCİLİK İNŞAAT DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI GIDA TEKSTİL ENDÜSTRİ HAYVANCILIK KÖMÜR OTOMOTİV EMLAK TURİZM NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,991,680.00 TRY
2026/303517 · ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 11.03.2026
ÜRGÜP BELEDİYE BAŞKANLIĞI VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/303517
11.03.2026
176 gün geçti