Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

63 ihale · 2 aktif · 61 pasif · ORDU · AKKUŞ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AKKUŞ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -1 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 0 ihale Şub 25 · 2 ihale Şub 25 Mar 25 · 0 ihale Nis 25 · 0 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 1 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 1 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 4 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 0 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 2 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale ORDU İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ordu İli Akkuş İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki Ortaöğretim Öğrencilerinin 3 Taşıma Merkezi Okula 24 Hat( Araç) İle 168 İş Günü Taşınması İşi
2026/1561098 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 16.09.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1561098
16.09.2026
13 gün kaldı
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış
Ordu İli Akkuş İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 6 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 3 Hat 3( Araç) İle 181 İş Günü 253 Gün Rehber Personel Refakatinde Taşınması İşi
2026/1244447 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1244447
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış
Ordu İli Akkuş İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 630 İlköğretim Öğrencilerinin 9 Taşıma Merkezi Okula 64 Hat( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1221019 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 10.08.2026
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1221019
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
ORMAN EMVALİ İSTİF İŞİ
2026/739402 · GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 15.05.2026
GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/739402
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akaryakıt Alım İşi
Yüklenici: YENİCE KALE AKARYAKIT NAKLİYAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE YENİCE ŞUBESİ · 10,602,000.00 TRY
2026/545737 · AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 20.04.2026
AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/545737
20.04.2026
136 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Filler ve Kum Malzemesi Alım İşi
Yüklenici: DURAN GÜL İNŞAAT NAKLİYAT ORMAN ÜRÜNLERİ MADENCİLİK PETROL GIDA TEMİZLİK DAYANIKLI TÜKETİM İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 26,500,000.00 TRY
2026/540586 · AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 17.04.2026
AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/540586
17.04.2026
139 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Dökme Çimento Alım İşi
Yüklenici: UĞUR NAKLİYAT İNŞAAT TARIM VE PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ · 4,788,000.00 TRY
2026/500693 · AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 09.04.2026
AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/500693
09.04.2026
147 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Transmikser (Beton Mikseri) Alım İşi
Yüklenici: KABATAŞ OTOMOTİV VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED ŞİRKETİ SAMSUN ŞUBESİ · 7,125,000.00 TRY
2026/456971 · AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 03.04.2026
AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/456971
03.04.2026
153 gün geçti
Mal e-İhale ORDU İhale İptal Edilmiş
Akaryakıt Alım İşi
2026/216273 · AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 05.03.2026
AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/216273
05.03.2026
182 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026 Yılı Personel Servisi Hizmet Alımı İşi
Yüklenici: UMUT KUŞTEPE · 1,317,499.00 TRY
2025/1982591 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 24.11.2025
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2025/1982591
24.11.2025
283 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 Adet Mobil Atık Getirme Merkezi, 200 Adet 770 Lt Geri Kazanılabilir Konteyner ve 80 Adet 400 Lt Geri Kazanılabilir Konteyner Mal Alımı
Yüklenici: TEKSİN KONTEYNER VE GALVANİZ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2.226.400,00 TRY
2025/1641787 · AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 20.10.2025
AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1641787
20.10.2025
318 gün geçti
Yapım e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 Adet Kapalı Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası ve 1 Adet Açık Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası Yapım İşi
Yüklenici: DURAN GÜL İNŞAAT NAKLİYAT ORMAN ÜRÜNLERİ MADENCİLİK PETROL GIDA TEMİZLİK DAYANIKLI TÜKETİM İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 12.800.000,00 TRY
2025/1649893 · AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 09.10.2025
AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1649893
09.10.2025
329 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Ordu İli Akkuş İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 220 Ortaöğretim Öğrencinin 3 Taşıma Merkezi Okula 24 Hat (Araç) ile 154 İş Günü Taşınması İşi
2025/1355740 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 02.10.2025
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1355740
02.10.2025
336 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akkuş İlçesi Yeni Mahalle Yağmur Suyu İletim Hattı Mal
Yüklenici: DURAN GÜL İNŞAAT NAKLİYAT ORMAN ÜRÜNLERİ MADENCİLİK PETROL GIDA TEMİZLİK DAYANIKLI TÜKETİM İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,614,340.00 TRY
2025/1389185 · AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 05.09.2025
AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1389185
05.09.2025
363 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKARYAKIT ALIMI
Yüklenici: ARGAN ORMAN ÜRÜNLERİ KERESTECİLİK SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,350,186.00 TRY
2025/1188964 · GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 29.08.2025
GİRESUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2025/1188964
29.08.2025
370 gün geçti
Yapım e-İhale ORDU İhale İptal Edilmiş
Akkuş İlçe Sınırları İçerisinde İmar Mevzuatına Aykırı Yapıların Yıkım işi
2025/1252176 · AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 26.08.2025
AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1252176
26.08.2025
373 gün geçti
Mal e-İhale ORDU İhale İptal Edilmiş
Motorin (Euro Dizel)
2025/1154102 · AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 25.08.2025
AKKUŞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2025/1154102
25.08.2025
374 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİ TAŞIMA HİZMETİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ERKEN TAŞIMACILIK İNŞAAT OTOMOTİV EMLAK TARIM GIDA YEMEK TEMİZLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK YATIRIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1,757,200.00 TRY
2025/1023969 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 20.08.2025
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1023969
20.08.2025
379 gün geçti
Hizmet e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ordu İli Akkuş İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 13 Özel Eğitim Öğrencisini Taşıma Merkezi Okullara 8 Hat (Araç) ile 184 İş Günü Taşıma Hizmeti Alımı İşi
Yüklenici: ADEM DUMAN SEYAHAT OTOMOTİV GIDA TEMİZLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,599,722.56 TRY
2025/1112840 · ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 18.08.2025
ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKKUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1112840
18.08.2025
381 gün geçti
Mal e-İhale ORDU Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
PORTAKAL KÖMÜR ALIMI
Yüklenici: SAYIM SELÇUK · 1.114.950,00 TRY
2025/1094470 · AKKUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 18.08.2025
AKKUŞ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2025/1094470
18.08.2025
381 gün geçti