Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.191 ihale · 23 aktif · 1.168 pasif · OSMANİYE · OSMANİYE MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

OSMANİYE MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -7 (önceki aya göre)
0 33 66 Eki 24 · 33 ihale Eki 24 Kas 24 · 30 ihale Ara 24 · 34 ihale Ara 24 Oca 25 · 33 ihale Şub 25 · 25 ihale Şub 25 Mar 25 · 31 ihale Nis 25 · 23 ihale Nis 25 May 25 · 31 ihale Haz 25 · 23 ihale Haz 25 Tem 25 · 39 ihale Ağu 25 · 22 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 28 ihale Eki 25 · 36 ihale Eki 25 Kas 25 · 35 ihale Ara 25 · 66 ihale Ara 25 Oca 26 · 17 ihale Şub 26 · 33 ihale Şub 26 Mar 26 · 36 ihale Nis 26 · 29 ihale Nis 26 May 26 · 29 ihale Haz 26 · 53 ihale Haz 26 Tem 26 · 26 ihale Ağu 26 · 23 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 16 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI DİŞ PROTEZ HİZMET ALIMI
2026/1568535 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155) · 24.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155)
2026/1568535
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ) ALIM İŞİ
2026/1616347 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30) · 22.09.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (30)
2026/1616347
22.09.2026
19 gün kaldı
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Mali Yılı Malzemeli Öğle Yemeğin Satın Alınması, Servise Sunulması ve Servis Sonrası Temizlik Hizmet Alımı
2026/1551969 · OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (4) · 21.09.2026
OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (4)
2026/1551969
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
73 KALEM TEMİZLİK MALZEMELERİ ALIMI
2026/1507234 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 11.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1507234
11.09.2026
8 gün kaldı
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Deprem Performans Analizi İşi
2026/1559003 · OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121) · 10.09.2026
OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121)
2026/1559003
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İÇME SU KUYULARINA ELEKTRİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1497069 · OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (18) · 10.09.2026
OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (18)
2026/1497069
10.09.2026
7 gün kaldı
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Kısım Proje Hizmet Alımı
2026/1503606 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155) · 09.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155)
2026/1503606
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Zorkun Şefliği YOAT-4, YMC-1, YMC-2 Kodlu Yol Yapımı
2026/1547909 · ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 08.09.2026
ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/1547909
08.09.2026
5 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
139 Kısım Tıbbi ve Biyomedikal Sarf Malzeme
2026/1461761 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155) · 08.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (155)
2026/1461761
08.09.2026
5 gün kaldı
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ŞEHİT PİYADE ALBAY HALİL İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU KIŞLASI 1923 ÇDU-YIĞ-173 ALBÜM NUMARALI ÇEVRE EMNİYET DUVARININ BAKIM VE ONARIMI
2026/1530283 · 6'NCI KOLORDU NATO GÜNEYDOĞU BÖLGESEL KOLORDU KOMUTANLIĞI 12'NCİ KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI (23) · 04.09.2026
6'NCI KOLORDU NATO GÜNEYDOĞU BÖLGESEL KOLORDU KOMUTANLIĞI 12'NCİ KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI (23)
2026/1530283
04.09.2026
1 gün kaldı
Hizmet e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Haraz ve Karacalar Şefliklerinde 115,7 km suni tensillerde teras yapımı hizmet alım işi
2026/1533260 · ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 04.09.2026
ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/1533260
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
400000 Sm³ CNG Sıkıştırılmış Doğal Gaz Alımı
2026/1451789 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 03.09.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1451789
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
4 KALEM MUAYENE ELDİVENİ VE SPANÇ ALIMI
2026/1491573 · OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61) · 03.09.2026
OSMANİYE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (61)
2026/1491573
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Osmaniye Orman işletme Müdürlüğü Zorkun Orman İşletme Şefliği YOAT-3(Yerleşim Yeri İle Ormanlık Alanın Ayrılması Tesisi(7m genişliğinde yol)) 2+100 Km Yol Yapım İşi
2026/1547908 · ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 02.09.2026
ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/1547908
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Ahşap Oturak Yapılması İşi
2026/1501762 · OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121) · 01.09.2026
OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121)
2026/1501762
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Düziçi Karakuz Köyü Sulama Havuzu, GES, Terfi Hattı ile Düziçi Elbeyli Köyü içme suyu GES
2026/1460058 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 01.09.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1460058
01.09.2026
2 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SARPINAĞZI KÖYÜ GES,TERFİ VE DEPO YAPIM İŞİ
2026/1420616 · OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180) · 31.08.2026
OSMANİYE İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (180)
2026/1420616
31.08.2026
3 gün geçti
Yapım e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Zorkun İşletme Şefliği YOAT-1( 1+550 Km 7 m genişliğinde yol yapımı) ve BT-1(Bağlantı Tesisi 3,5 m genişliğinde 0+630 Km) Yol Yapımı İşi
2026/1547907 · ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 28.08.2026
ADANA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/1547907
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale OSMANİYE İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Spor Alet ve Malzemeleri Alımı İşi
2026/1407781 · OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121) · 28.08.2026
OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121)
2026/1407781
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale OSMANİYE Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Konteyner Demontaj-Montaj İşi
2026/1503296 · OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121) · 27.08.2026
OSMANİYE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (121)
2026/1503296
27.08.2026
7 gün geçti