Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

351 ihale · 7 aktif · 344 pasif · ŞANLIURFA · CEYLANPINAR Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

CEYLANPINAR — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -15 (önceki aya göre)
0 10 19 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 6 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 5 ihale Şub 25 · 3 ihale Şub 25 Mar 25 · 6 ihale Nis 25 · 14 ihale Nis 25 May 25 · 9 ihale Haz 25 · 8 ihale Haz 25 Tem 25 · 7 ihale Ağu 25 · 16 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 17 ihale Eki 25 · 13 ihale Eki 25 Kas 25 · 18 ihale Ara 25 · 13 ihale Ara 25 Oca 26 · 5 ihale Şub 26 · 7 ihale Şub 26 Mar 26 · 19 ihale Nis 26 · 16 ihale Nis 26 May 26 · 6 ihale Haz 26 · 17 ihale Haz 26 Tem 26 · 12 ihale Ağu 26 · 16 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
EK HİZMET BİNASI İKMAL (TAMAMLAMA) YAPIM İŞİ
2026/1546133 · CEYLANPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 07.09.2026
CEYLANPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1546133
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
1 ADET 600 KVA, 1 ADET 400 KVA ve 1 ADET 250 KVA PRİME GÜCÜNDE JENERATÖR ALIMI
2026/1303495 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 25.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1303495
25.08.2026
9 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
MERKEZ VE KIRSAL MAHALLELERDE YOL YAPIMI
2026/1460666 · CEYLANPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (35) · 24.08.2026
CEYLANPINAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (35)
2026/1460666
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
YAKITI VE SÜRÜCÜSÜ YÜKLENİCİYE AİT, 13 ADET 19+1 KİŞİLİK MİDİBÜS, 31 ADET 29+1 VE 8 ADET 35+1 OTOBÜS OLMAK ÜZERE TOPLAM 52 ADET PERSONEL SERVİS ARACI KİRALAMA HİZMET ALIM İŞİ
2026/1304196 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 24.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1304196
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1800 ADET ELEKTROMOTOPOMP DEMONTAJ VE MONTAJ HİZMET ALIMI
2026/1480967 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 20.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1480967
20.08.2026
14 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3 ADET PNÖMATİK MOBİL TAHIL TAŞIMA ÜNİTESİ ALIMI
2026/1489233 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 19.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1489233
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
POLİETİLEN NAYLON ÖRTÜ ALIMI
2026/1484127 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 19.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1484127
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ŞANLIURFA CEYLANPINAR İLÇESİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2026-2027 İLKOKUL-ORTAOKUL ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMETİ
2026/1219604 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 14.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1219604
14.08.2026
20 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Tambur Elekli Mahsul Mısır Temizleme Ünitesi Alımı
2026/1443053 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 13.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1443053
13.08.2026
21 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
OG ELEKTRİK MALZEMESİ ALIMI
2026/1495979 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 13.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1495979
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
2 ADET 25 TON/ SAAT KAPASİTELİ GSİ MARKA KULE TİPİ MISIR KURUTMA TESİSİ ELEKTRİK- OTOMASYON ARIZALARININ GİDERİLMESİ HİZMET ALIMI
2026/1419501 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 10.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1419501
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Şanlıurfa İli Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2026-2027 Özel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
2026/1246596 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 06.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1246596
06.08.2026
28 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İptal Edilmiş
OG ELEKTRİK MALZEMESİ ALIMI
2026/1394018 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 05.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1394018
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Taşımalı Ortaöğretim Öğle Yemeği Hizmet Alım İşi
Yüklenici: C.PINAR ÖĞRETMENEVİVE LOKALİ MÜDÜRLÜĞÜ · 1,081,795.00 TRY
2026/1464416 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 05.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1464416
05.08.2026
29 gün geçti
Hizmet ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 Taşımalı ilk-Ortaokul Öğle Yemeği Hizmet Alım İşi
Yüklenici: C.PINAR ÖĞRETMENEVİVE LOKALİ MÜDÜRLÜĞÜ · 13,836,385.00 TRY
2026/1456160 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 04.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ CEYLANPINAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1456160
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sözleşme İmzalanmış
2026 YILI 2030 TON MERCİMEK SAMANININ PRESLENEREK ÇUVALA DOLDURMA, NAKLİYE VE İSTİFLEME HİZMET ALIMI
2026/1378504 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 04.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1378504
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sözleşme İmzalanmış
12 Kısım Yem Ham Maddesi ve Yem Katkı Maddesi Alımı
2026/1363483 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 04.08.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1363483
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sözleşme İmzalanmış
MERKEZ – SIĞIRCILIK – KOYUNCULUK - BAHÇE 24 ADET 4*4 PİCK-UP HİZMET ARAÇLARI KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1366290 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 31.07.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1366290
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sözleşme İmzalanmış
YAKITI VE ŞOFÖRÜ İŞLETMEMİZE AİT 5 ADET ÇEKİCİ (5 ADET DAMPERLİ SAC DORSE – 5 ADET AÇIK KASA YARI RÖMORK DORSE İLE BERABER) KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1368024 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 31.07.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1368024
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sözleşme İmzalanmış
GÜMÜŞSU – GÖKÇAYIR 24 ADET 4*4 PİCK-UP HİZMET ARAÇLARI KİRALAMA HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1364242 · CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261) · 30.07.2026
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ (261)
2026/1364242
30.07.2026
35 gün geçti