Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

363 ihale · 17 aktif · 346 pasif · ŞANLIURFA · KARAKÖPRÜ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

KARAKÖPRÜ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -9 (önceki aya göre)
0 9 18 Eki 24 · 5 ihale Eki 24 Kas 24 · 11 ihale Ara 24 · 18 ihale Ara 24 Oca 25 · 6 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 8 ihale Nis 25 · 13 ihale Nis 25 May 25 · 9 ihale Haz 25 · 9 ihale Haz 25 Tem 25 · 12 ihale Ağu 25 · 6 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 16 ihale Eki 25 Kas 25 · 13 ihale Ara 25 · 18 ihale Ara 25 Oca 26 · 9 ihale Şub 26 · 12 ihale Şub 26 Mar 26 · 12 ihale Nis 26 · 16 ihale Nis 26 May 26 · 13 ihale Haz 26 · 16 ihale Haz 26 Tem 26 · 8 ihale Ağu 26 · 12 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 3 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
MARDİN ORMAN FİDANLIK ŞEFLİĞİ MUHTELİF ÜRETİM VE TEMİZLİK MALZEMESİ ALIM İŞİ
2026/1596319 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77) · 17.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77)
2026/1596319
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sürücüsüz Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
2026/1555356 · HARBEL HAFRİYAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 04.09.2026
HARBEL HAFRİYAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1555356
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale ŞANLIURFA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TADİLAT YAPIM İŞİ
2026/1470269 · KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 01.09.2026
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1470269
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı İşi
2026/1467177 · ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 28.08.2026
ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1467177
28.08.2026
6 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
32 Kalem İlaç
2026/1401306 · ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44) · 28.08.2026
ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44)
2026/1401306
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Flow Sitometri (Akış Sitometri) Laboratuvar Analizleri
2026/1464107 · ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44) · 21.08.2026
ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44)
2026/1464107
21.08.2026
13 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
153 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
2026/1320880 · ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44) · 18.08.2026
ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44)
2026/1320880
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Çelikhan İlçesi Mutlu Köyü Toprak Muhafaza ve Erozyon Kontrol Uygulama Projesi Makinalı Arazi Hazırlığı Hizmet Alımı İşi
2026/1420473 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77) · 17.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77)
2026/1420473
17.08.2026
17 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Diyarbakır Orman Fidanlık Şefliği 2026 Yılı Fidan Üretim Malzemesi Alım İşi
2026/1359153 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77) · 14.08.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77)
2026/1359153
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
ŞANLIURFA İLİ KARAKÖPRÜ İLÇESİ TAŞIMA KAPSAMINA ALINAN ÖZEL EĞİTİME İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİNİN OKUL/KURUMA 67 ARAÇ VE 67 REHBER PERSONEL İLE 667 ÖĞRENCİNİN 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ (HİZMET ALIMI)
2026/1223130 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAKÖPRÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 10.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAKÖPRÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1223130
10.08.2026
24 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Mevcut Binanın Orman Okulu ve Doğa Eğitim Kampüsüne Dönüştürülmesi Yapımı İşi
2026/1418988 · ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 10.08.2026
ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1418988
10.08.2026
24 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış
BETON KİLİTLİ PARKE TAŞI, BETON PRİZMA PARKE TAŞI VE BETON BORDÜR TAŞI ONARIM İŞİ
2026/1306006 · KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 06.08.2026
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1306006
06.08.2026
28 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Şanliurfa Ili Karaköprü Ilçesi Merkez ve Merkeze Bagli Mahalle Köy ve Köy Alti Yerlesim Birimlerindeki 1678 Ilkögretim Ögrencilerinin 18 Tasima Merkezi Okula 154 Hat ( Araç) Ile 181 Is Günü Tasinmasi Isi
2026/1180486 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAKÖPRÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 05.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAKÖPRÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1180486
05.08.2026
29 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış
ARAÇ VE İŞ MAKİNELERİ LASTİK ALIM İŞİ
2026/1248154 · KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 04.08.2026
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1248154
04.08.2026
30 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026/2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN 223 OKUL/KURUMA TOPLAM 1376219 ADET ÜCRETSİZ DERS KİTABININ OKUL/KURUMLARA DAĞITIMI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ORİMA KİTAP KIRTASİYE LABORATUVAR DİZAYN VE MALZEMELERİ : ALİ ÇELİK · 1,775,322.51 TRY
2026/1410031 · ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAKÖPRÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 03.08.2026
ŞANLIURFA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KARAKÖPRÜ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1410031
03.08.2026
31 gün geçti
Hizmet e-İhale ŞANLIURFA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
6 Kısım Cihaz Bakım ve Onarım
2026/1240331 · ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44) · 30.07.2026
ŞANLIURFA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA MEHMET AKİF İNAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (44)
2026/1240331
30.07.2026
35 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış
BETON KİLİTLİ PARKE TAŞI, BETON RENKLİ PRİZMA PARKE TAŞI VE BETON BORDÜR TAŞI ALIM İŞİ
2026/1202653 · KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 28.07.2026
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1202653
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
DİYARBAKIR ORMAN FİDANLIK ŞEFLİK BİNASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: BAKIŞLAR GRUP İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 8,500,000.00 TRY
2026/1252944 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77) · 27.07.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ŞANLIURFA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (77)
2026/1252944
27.07.2026
38 gün geçti
Mal e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GÜVENLİK SİSTEMİ MALZEMESİ ALIM İŞİ
Yüklenici: ÖZŞAHİN DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,524,000.00 TRY
2026/1179226 · KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 13.07.2026
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1179226
13.07.2026
52 gün geçti
Yapım e-İhale ŞANLIURFA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SOKAK MERDİVENİ ONARIM YAPIM İŞİ
Yüklenici: YAVUZ EDE · 4,949,900.00 TRY
2026/1055871 · KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101) · 10.07.2026
KARAKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (101)
2026/1055871
10.07.2026
55 gün geçti