Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

86 ihale · 6 aktif · 80 pasif · SİVAS · SUŞEHRİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SUŞEHRİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +3 (önceki aya göre)
0 5 10 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 1 ihale Şub 25 · 1 ihale Şub 25 Mar 25 · 3 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 0 ihale Haz 25 Tem 25 · 3 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 10 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 1 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 0 ihale Nis 26 · 1 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 0 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 6 ihale Eyl 26
Hizmet e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2024 veya üzeri modelde 3 adet en az (29+1) kişilik araç 2 adet (19+1) kişilik araç olmak üzere toplamda 5 adet araç ile 2 (iki) yıl süreli şartname ekinde bulunan programa göre takribi 5793 sefer yapacak şekilde personel taşıttırılması işi
2026/1486820 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 17.09.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1486820
17.09.2026
14 gün kaldı
Yapım e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KONVAKSİYONEL İÇME SUYU ARITMA TESİSİ VE SU DEPOSU
2026/1541403 · SUŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 10.09.2026
SUŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/1541403
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
EKMEK
2026/1483551 · SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 01.09.2026
SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1483551
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KIRMIZI ET, BEYAZ ET VE YUMURTA
2026/1483201 · SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 01.09.2026
SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1483201
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SEBZE VE MEYVE
2026/1481893 · SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 01.09.2026
SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1481893
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KURU GIDA MALZEMESİ
2026/1480332 · SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17) · 01.09.2026
SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (17)
2026/1480332
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SUŞEHRİ İLÇESİ 2026-2027 ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İHALESİ
2026/1301606 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 12.08.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1301606
12.08.2026
22 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sözleşme İmzalanmış
KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ LOJMAN BİNALARININ KARŞISINDA YER ALAN YEŞİL ALAN İÇİN PEYZAJ ÇALIŞMASI YAPILMASI İŞİ
2026/1400591 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 10.08.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1400591
10.08.2026
24 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SUŞEHRİ İLÇESİ İLKÖĞRETİM TAŞIMA İHALESİ
2026/1220177 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 07.08.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SUŞEHRİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1220177
07.08.2026
27 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yakıtı ve sürücüsü idareye ait olmak üzere 1 adet sedan binek otomobil, 1 adet camlı van, 1 adet pick-up ın 731 gün süre ile kiralanması işi
Yüklenici: MCK TUR OTOMOTİV İNŞAAT TEMİZLİK GIDA TAAHHÜT SOSYAL HİZMETLER HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,508,069.00 TRY
2026/951193 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 18.06.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/951193
18.06.2026
77 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KILIÇKAYA HES SOSYAL TESİS KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMİ VE ALTYAPISININ TESİSİ
Yüklenici: CSM ELEKTROMEKANİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,100,000.00 TRY
2026/588049 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 21.04.2026
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/588049
21.04.2026
135 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
990 kWe GÜCÜNDE GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ YAPIMI
Yüklenici: ÇAĞRI ÖZTAN ÖZTAN ENERJİ, SONER KURT İş Ortaklığı · 26,500,000.00 TRY
2026/262 · SUŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 30.01.2026
SUŞEHRİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2026/262
30.01.2026
216 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMİKSİZ SIĞIR ETİ, KAMEKSİZ TAVUM GÖĞÜS ETİ, TAVUK BAGET VE YUMURTA
Yüklenici: ŞENANADOLU GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TARIM VE HAYVANCILIK TAŞIMACILIK TEMİZLİK YEMEK İMALAT İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1.490.200,00 TRY
2025/2095496 · MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SEMİHA YILDIRIM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5) · 11.12.2025
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI - SEMİHA YILDIRIM ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (5)
2025/2095496
11.12.2025
266 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KEMİKSİZ SIĞIR ETİ, TAVUK ETİ VE YUMURTA ALIMI
Yüklenici: SERDAR FIRAT · 1.970.400,00 TRY
2025/1811105 · Çok Programlı Anadolu Lisesi-Suşehri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (3) · 27.11.2025
Çok Programlı Anadolu Lisesi-Suşehri MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (3)
2025/1811105
27.11.2025
280 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SUŞEHRİ BELEDIYESİ OFİS VE İŞYERİ BİNASI ASANSÖR YAPIMI
Yüklenici: ASİL-TER EĞİTİM TURİZM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ · 1.743.050,00 TRY
2025/1927369 · SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 13.11.2025
SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1927369
13.11.2025
294 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İlçemiz Cumhuriyet Mahallesinde bulunan 154 Ada 151 Parselde bulunan Belediyemiz tarafından yapılan işyerlerinin dış cephe kaplama işi
Yüklenici: EKSEN PVC ALÜMİNYUM MİMARLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 7.570.000,00 TRY
2025/1590010 · SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 15.10.2025
SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1590010
15.10.2025
323 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kılıçkaya HES İşletme Müdürlüğü İçin 1 Adet Kısmi Zamanlı İşyeri Hekimi ve 1 Adet Diğer Sağlık Personeli Alımı
Yüklenici: UZMAN SİVAS ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK EĞİTİM BİRİMİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.191.672,00 TRY
2025/1287375 · HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 02.10.2025
HİDROLİK SANTRALLAR DAİRE BAŞKANLIĞI KILIÇKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2025/1287375
02.10.2025
336 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
PARKE VE BORDÜR
Yüklenici: ÖZDOĞANSER İNŞAAT MADEN TEMİZLİK TURİZM NAKLİYAT OTOMOTİV ENERJİ İMALAT İTHALAT İHRACAT VE TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 4.160.000,00 TRY
2025/1382398 · SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 30.09.2025
SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1382398
30.09.2025
338 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS İhale İptal Edilmiş
BİNA YIKIM İŞİ
2025/1410121 · SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 19.09.2025
SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1410121
19.09.2025
349 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS İhale İptal Edilmiş
SUŞEHRİ BELEDIYESİ OFİS VE İŞYERİ BİNASI DIŞ CEPHE
2025/1315798 · SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24) · 12.09.2025
SUŞEHRİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (24)
2025/1315798
12.09.2025
356 gün geçti