Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

50 ihale · 1 aktif · 49 pasif · SİVAS · YILDIZELİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

YILDIZELİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 3 5 Eki 24 · 0 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 0 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 0 ihale Şub 25 Mar 25 · 1 ihale Nis 25 · 1 ihale Nis 25 May 25 · 2 ihale Haz 25 · 1 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 5 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 0 ihale Eki 25 · 1 ihale Eki 25 Kas 25 · 2 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 1 ihale Şub 26 · 0 ihale Şub 26 Mar 26 · 1 ihale Nis 26 · 0 ihale Nis 26 May 26 · 0 ihale Haz 26 · 1 ihale Haz 26 Tem 26 · 4 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
YILDIZELİ İLÇE MEYDAN DÜZENLEME PROJESİ YAPIM İŞİ
2026/1533411 · YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 03.09.2026
YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/1533411
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
YILDIZELİ İLÇESİ SPOR KOMPLEKSİ YAPIM İŞİ
2026/1239723 · YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 25.08.2026
YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/1239723
25.08.2026
9 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SİVAS İLİ YILDIZELİ İLÇESİ İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İŞİ
2026/1275130 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 12.08.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1275130
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SİVAS İLİ YILDIZELİ İLÇESİ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: SİVAS ASLAN TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT TAAHHÜT HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 996,859.48 TRY
2026/1230302 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 04.08.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/1230302
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KİLİTLİ PARKE TAŞI BAKLAVA DİLİM TAŞ VE BORDÜR ALIMI
Yüklenici: BİÇER PARKE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,400,000.00 TRY
2026/1340804 · GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 27.07.2026
GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1340804
27.07.2026
38 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞ DUVAR İÇİN ALINACAK MALZEME BEDELİ
Yüklenici: BİÇER PARKE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,135,000.00 TRY
2026/1340250 · GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 24.07.2026
GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1340250
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KENT MOBİLYALARI VE AYDINLATMA ARMATÜRÜ
Yüklenici: ÜÇGEN KENT EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 999,300.00 TRY
2026/1338828 · GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 24.07.2026
GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1338828
24.07.2026
41 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 CM KİLİTLİ PARKE TAŞI
Yüklenici: BİÇER PARKE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,000,000.00 TRY
2026/1151119 · GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 01.07.2026
GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2026/1151119
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YILDIZELİ BELEDİYESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARDA 8 LİK KİLİT PARKE VE REKREASYON ALANINDA ŞEV TAŞI UYGULANMASI YAPIM İŞİ
Yüklenici: AHMET BULUT, YÜZÜAK PROJE MÜHENDİSLİK İNŞAAT TELEKOMİNİKASYON BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 11,894,990.00 TRY
2026/811662 · YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 02.06.2026
YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2026/811662
02.06.2026
93 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS İhale İptal Edilmiş
BELEDİYEMİZ HİZMET ARAÇLARINDA KULLANILMAK ÜZERE AKARYAKIT ALIM İŞİ
2026/337259 · YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12) · 31.03.2026
YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12)
2026/337259
31.03.2026
156 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİVAS İLİ YILDIZELİ İLÇESİ İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM YEMEK İŞİ
Yüklenici: 4 EYLÜL TABLDOT VE YEMEKÇİLİK GIDA EĞİTİM TEMİZLİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,357,335.00 TRY
2026/62439 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 28.01.2026
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2026/62439
28.01.2026
218 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
6 CM KİLİTLİ PARKE TAŞI ALIM BEDELİ
Yüklenici: CİHAN BİÇER · 2,300,000.00 TRY
2025/2014120 · GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10) · 26.11.2025
GÜNEYKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI (10)
2025/2014120
26.11.2025
281 gün geçti
Danışmanlık SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ II EK FİNANSMANSAHA KONTROLLÜĞÜ HİZMETİ DANIŞMANLIĞI (YILDIZELİ-C1) İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET (FİRMA SEÇİMİ)
Yüklenici: WAPCOS-İDEA İŞ ORTAKLIĞI · 35,000.00 EUR (Avro)
2025/1723354 · YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12) · 07.11.2025
YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12)
2025/1723354
07.11.2025
300 gün geçti
Yapım SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
SİVAS İLİ YILDIZELİ İLÇESİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ (GES) PROJESİ TASARIMI, TEDARİKİ VE KURULUMU İŞİ
Yüklenici: ENERPOWER ENERJİ TEKNOLOJİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 369,000.00 USD (Amerikan Doları)
2025/1356368 · YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12) · 06.10.2025
YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12)
2025/1356368
06.10.2025
332 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YILDIZELİ İLÇESİ DİREKLİ BÖLGESİ İLKÖĞRETİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: İBRAHİM KEHÇİ · 3,432,485.25 TRY
2025/1340479 · SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22) · 28.08.2025
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YILDIZELİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (22)
2025/1340479
28.08.2025
371 gün geçti
Yapım e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
YILDIZELİ BELEDİYESİ YOL DÜZENLEME ,DEKORATİF AYDINLATMA DİREĞİ VE REKREASYON ALANI YAPIM İŞİ
Yüklenici: MUSTAFA CANER ILIKÇAY, FAALYAPI PEYZAJ İNŞAAT HAFRİYAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 19,944,000.00 TRY
2025/1134049 · YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12) · 19.08.2025
YILDIZELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI (12)
2025/1134049
19.08.2025
380 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 SİVAS İLİ YILDIZELİ İLÇESİ ORTAÖĞRETİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: FURKAN ŞAH TURİZM VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.802.640,00 TRY
2025/1089721 · Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 18.08.2025
Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2025/1089721
18.08.2025
381 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YILDIZELİ İLÇESİ İLKÖĞRETİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: YILDIZELİ TURİZM AKARYAKIT TAŞIMACILIK SEYAHAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 6.368.810,00 TRY
2025/1021085 · Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 12.08.2025
Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2025/1021085
12.08.2025
387 gün geçti
Hizmet e-İhale SİVAS Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 YILDIZELİ İLÇESİ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA İŞİ
Yüklenici: YILDIZELİ TURİZM AKARYAKIT TAŞIMACILIK SEYAHAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 1.331.298,80 TRY
2025/1092847 · Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22) · 01.08.2025
Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (22)
2025/1092847
01.08.2025
398 gün geçti
Mal e-İhale SİVAS Sözleşme İmzalanmış Sonuç Sözleşme
YILDIZELİ BELEDİYESİ 8 LİK KİLİT PARKE TAŞI ALINMA İŞİ
Yüklenici: NURAK İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 945.000,00 TRY
2025/782185 · YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12) · 18.06.2025
YILDIZELİ BELEDİYESİ Satıl Alma Müdürlüğü (12)
2025/782185
18.06.2025
442 gün geçti