Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

140 ihale · 6 aktif · 134 pasif · TEKİRDAĞ · ÇERKEZKÖY Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ÇERKEZKÖY — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay +3 (önceki aya göre)
0 10 19 Eki 24 · 3 ihale Eki 24 Kas 24 · 4 ihale Ara 24 · 19 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 5 ihale Şub 25 Mar 25 · 2 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 1 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 1 ihale Ağu 25 · 1 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 3 ihale Eki 25 · 2 ihale Eki 25 Kas 25 · 5 ihale Ara 25 · 0 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 2 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 8 ihale Nis 26 May 26 · 3 ihale Haz 26 · 4 ihale Haz 26 Tem 26 · 2 ihale Ağu 26 · 3 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 6 ihale Eyl 26
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kent Kafe Projesi Mutfak Ekipmanları, Sarf Malzeme ve Masa Sandalye Alımı
2026/1566397 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 18.09.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1566397
18.09.2026
15 gün kaldı
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Araç Kiralanması Hizmet Alımı İşi
2026/1577511 · ÇERKEZKÖY HALK EKMEK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 17.09.2026
ÇERKEZKÖY HALK EKMEK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1577511
17.09.2026
14 gün kaldı
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kent Temizliği, Çöp Toplama ve Nakli İşine Ait Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
2026/1493488 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 15.09.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/1493488
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Askeri Gazino Müdürlüğünün Kalyon Vardiya Yatakhanesi Banyolarının Bakım ve Onarımı
2026/1564784 · 3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19) · 10.09.2026
3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19)
2026/1564784
10.09.2026
7 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
81 mt ve 15 mt Bayrak Direği Mal Alım İşi
2026/1519314 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 09.09.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1519314
09.09.2026
6 gün kaldı
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1970-EPV-KAR-022 ALBÜM NUMARALI ERBAŞ/ER BİNASININ TUVALET ONARIMI
2026/1461245 · 3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19) · 07.09.2026
3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19)
2026/1461245
07.09.2026
4 gün kaldı
Hizmet TEKİRDAĞ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETSİZ DERS KİTAPLARININ TASNİF VE DAĞITIMI
2026/1480157 · TEKİRDAĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 27.08.2026
TEKİRDAĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1480157
27.08.2026
7 gün geçti
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ İhale İptal Edilmiş
Özel eğitim öğrencilerinin ikametgah adreslerinden alınarak taşıma merkezi okullara taşınması işi
2026/1315061 · TEKİRDAĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 26.08.2026
TEKİRDAĞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÇERKEZKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1315061
26.08.2026
8 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Çerkezköy Konaklamasız Orman Parkı Rekreasyon Alanı Yapım İşi
2026/1271192 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 04.08.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1271192
04.08.2026
30 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış
1 Adet 180 m² Prefabrik Bina
2026/1256963 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 31.07.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1256963
31.07.2026
34 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Efendioğlu-Sonbahar İle Muhtelif Sokaklar Kaldırım Ve Yol Yapım İşi
Yüklenici: EMİ RAY İNŞAAT ULAŞIM ANONİM ŞİRKETİ · 209,351,258.80 TRY
2026/1121212 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 14.07.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKİNE İKMAL BAKIM VE ONARIM MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1121212
14.07.2026
51 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
KIZILPINAR NAMIK KEMAL MAHALLESİ KÜLTÜREVİ
Yüklenici: RHB İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 89,000,000.00 TRY
2026/954886 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 17.06.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/954886
17.06.2026
78 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İptal Edilmiş
1 Adet 180 m² Prefabrik Bina
2026/904500 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 16.06.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/904500
16.06.2026
79 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İptal Edilmiş
Çerkezköy Konaklamasız Orman Parkı Rekreasyon Alanı Yapım İşi
2026/947945 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 15.06.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/947945
15.06.2026
80 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Park Yapımı ve Mevcut Muhtelif Parklarda Revizyon Yapılması İşi
Yüklenici: İLMES İNŞAAT METAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 158,230,000.00 TRY
2026/902574 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 12.06.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/902574
12.06.2026
83 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İptal Edilmiş
Muhtelif Malzeme Alım İşi
2026/756175 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16) · 22.05.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (16)
2026/756175
22.05.2026
104 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İptal Edilmiş
ROLL EKMEK
2026/847338 · TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (10) · 22.05.2026
TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (10)
2026/847338
22.05.2026
104 gün geçti
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İptal Edilmiş
Çerkezköy Konaklamasız Orman Parkı Rekreasyon Alanı Yapım İşi
2026/724572 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 15.05.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/724572
15.05.2026
111 gün geçti
Mal e-İhale TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yerüstü Çöp Konteyneri Alımı İşi
Yüklenici: TEKSİN KONTEYNER VE GALVANİZ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,130,000.00 TRY
2026/666738 · ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 29.04.2026
ÇERKEZKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/666738
29.04.2026
127 gün geçti
Mal TEKİRDAĞ Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 (İKİ) KALEM GIDA MADDESİ MAL ALIMI
Yüklenici: BÜLENT ÇEÇEN · 8,450,000.00 TRY
2026/695839 · 3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19) · 27.04.2026
3'ÜNCÜ KOLORDU KOMUTANLIĞI 3'ÜNCÜ ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI (19)
2026/695839
27.04.2026
129 gün geçti