Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.620 ihale · 48 aktif · 1.572 pasif · TEKİRDAĞ · SÜLEYMANPAŞA Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

SÜLEYMANPAŞA — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -5 (önceki aya göre)
0 31 62 Eki 24 · 29 ihale Eki 24 Kas 24 · 34 ihale Ara 24 · 34 ihale Ara 24 Oca 25 · 32 ihale Şub 25 · 36 ihale Şub 25 Mar 25 · 37 ihale Nis 25 · 42 ihale Nis 25 May 25 · 61 ihale Haz 25 · 42 ihale Haz 25 Tem 25 · 53 ihale Ağu 25 · 39 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 39 ihale Eki 25 · 39 ihale Eki 25 Kas 25 · 50 ihale Ara 25 · 61 ihale Ara 25 Oca 26 · 38 ihale Şub 26 · 45 ihale Şub 26 Mar 26 · 36 ihale Nis 26 · 32 ihale Nis 26 May 26 · 53 ihale Haz 26 · 62 ihale Haz 26 Tem 26 · 61 ihale Ağu 26 · 34 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 29 ihale Eyl 26
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 YILI KAHVALTILIK, SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ALIMI 12 AYLIK
2026/1531835 · TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217) · 24.09.2026
TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217)
2026/1531835
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ET, TAVUK VE ÜRÜNLERİ ALIMI
2026/1541060 · TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217) · 24.09.2026
TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217)
2026/1541060
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Malkara İlçesi Muhtelif Cadde ve Sokaklarda kullanılmak üzere C 30/37 SSB beton
2026/1577807 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 23.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1577807
23.09.2026
20 gün kaldı
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Marmaraereğlisi İlçesi, Yeniçiftlik İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi Yapım İşi
2026/1554990 · TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 23.09.2026
TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1554990
23.09.2026
20 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
CERRAHİ SÜTÜR ALIMI
2026/1516525 · TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217) · 22.09.2026
TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217)
2026/1516525
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3 Kısım 34 Kalem Ac Frekans Konvertörü (Sürücü) Ve Yumuşak Yolverici (Softstarter) Mal Alımı İşi
2026/1546493 · TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 22.09.2026
TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1546493
22.09.2026
19 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 YILI KIŞLIK İŞ KIYAFETİ VE İŞ AYAKKABILARI (2 KISIM) ALIMI
2026/1605185 · TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (12) · 21.09.2026
TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (12)
2026/1605185
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
48 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
2026/1377003 · TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (94) · 21.09.2026
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (94)
2026/1377003
21.09.2026
18 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kefen Bezi
2026/1568265 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 21.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1568265
21.09.2026
18 gün kaldı
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Çorlu İlçesi , Muhtelif Mahalleler Kanalizasyon İnşaatı Yapım İşi
2026/1567790 · TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (33) · 21.09.2026
TEKİRDAĞ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TİCARET İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI İHALE İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ (33)
2026/1567790
21.09.2026
18 gün kaldı
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SONUÇ KARŞILIĞI PATOLOJİ DIŞ LABORATUVAR TESTLERİ
2026/1510147 · TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (94) · 18.09.2026
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (94)
2026/1510147
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Entegre Contalı Buhar Kürlü Beton Boru ve Prefabrik Beton Elemanları(nakliye dahil)
2026/1594608 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 18.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1594608
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI
2026/1537636 · TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217) · 17.09.2026
TEKİRDAĞ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (217)
2026/1537636
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Beton Bariyer
2026/1595485 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 17.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1595485
17.09.2026
14 gün kaldı
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Tekirdağ İli, Çorlu İlçesi, Muhittin Mahallesi 961 Ada 5 Parsel Okullar Bölgesi 24 Derslikli Ortaokul İkmal İnşaatı Yapım İşi
2026/1489862 · TEKİRDAĞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (74) · 17.09.2026
TEKİRDAĞ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI (74)
2026/1489862
17.09.2026
14 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Temizlik Malzemesi
2026/1564924 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 15.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1564924
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Müdürlüğümüze Bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezinde Kullanılmak Üzere Tıbbi Malzeme ve Sarf Malzeme
2026/1603132 · SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (113) · 15.09.2026
SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (113)
2026/1603132
15.09.2026
12 gün kaldı
Mal e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İtfaiye Personeline Kışlık Kıfayet
2026/1602991 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 14.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1602991
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Yol Yapım Malzemesi Nakliyesi
2026/1553725 · TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367) · 14.09.2026
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI (367)
2026/1553725
14.09.2026
11 gün kaldı
Yapım e-İhale TEKİRDAĞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1975-KRG-BET-008 ALBÜM NUMARALI TUGKH BİNASININ DIŞ CEPHESİNİN BOYALARININ ONARIMI
2026/1525561 · 2'NCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI 8'İNCİ MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI (24) · 14.09.2026
2'NCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI 8'İNCİ MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI (24)
2026/1525561
14.09.2026
11 gün kaldı