Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

194 ihale · 6 aktif · 188 pasif · TOKAT · TURHAL Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

TURHAL — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -2 (önceki aya göre)
0 6 12 Eki 24 · 1 ihale Eki 24 Kas 24 · 3 ihale Ara 24 · 4 ihale Ara 24 Oca 25 · 4 ihale Şub 25 · 3 ihale Şub 25 Mar 25 · 5 ihale Nis 25 · 2 ihale Nis 25 May 25 · 6 ihale Haz 25 · 7 ihale Haz 25 Tem 25 · 7 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 7 ihale Eki 25 · 6 ihale Eki 25 Kas 25 · 9 ihale Ara 25 · 7 ihale Ara 25 Oca 26 · 4 ihale Şub 26 · 10 ihale Şub 26 Mar 26 · 4 ihale Nis 26 · 12 ihale Nis 26 May 26 · 6 ihale Haz 26 · 6 ihale Haz 26 Tem 26 · 8 ihale Ağu 26 · 7 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 5 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
KAPALI PAZAR YERİ TADİLAT İNŞAATI
2026/1514980 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (34) · 04.09.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (34)
2026/1514980
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İlçemiz Muhtelif Cadde ve Sokaklarda Kaldırım ,Yollarda Kilitli beton Parke döşenmesi Tamiratı Yapım İşi
2026/1534265 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (34) · 03.09.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (34)
2026/1534265
03.09.2026
Bugün
Yapım e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Turhal Belediyesi Gazi Osman Paşa ve Gürsel Mahalleleri Yağmursuyu hattı Yapım İşi
2026/1503972 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 03.09.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1503972
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
MUHTELİF GIDA MALZEMELERİ
2026/1443833 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TURHAL KOCAKAVAK İNŞAAT TAAHHÜT TEMİZLİK TAŞIMACILIK TURİZM PETROL GIDA BESİ ET KOMBİNESİ BİLGİ İŞLEM OTOMASYON ÇİÇEKÇİLİK ORGANİZASYON EĞİTİM GÜVENLİK MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 02.09.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI TURHAL KOCAKAVAK İNŞAAT TAAHHÜT TEMİZLİK TAŞIMACILIK TURİZM PETROL GIDA BESİ ET KOMBİNESİ BİLGİ İŞLEM OTOMASYON ÇİÇEKÇİLİK ORGANİZASYON EĞİTİM GÜVENLİK MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1443833
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Turhal Belediyesi Töre Caddesi İçmesuyu hattı yapım işi
2026/1538579 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (3) · 01.09.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (3)
2026/1538579
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Triportör mal
2026/1559726 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 31.08.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1559726
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Araç Kiralama (Şoförsüz-Operatörsüz-Yakıtsız)
2026/1307545 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 14.08.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1307545
14.08.2026
20 gün geçti
Hizmet TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TAŞIMALI ÖĞRENCİ YEMEK HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: TOKAT TURHAL ÖĞRETMENEVİ ASO MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL · 7,867,600.00 TRY
2026/1528878 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 13.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1528878
13.08.2026
21 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1303231 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 12.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1303231
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1304223 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 12.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1304223
12.08.2026
22 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
2026-2027 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM-İHO TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1289329 · TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 10.08.2026
TOKAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TURHAL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1289329
10.08.2026
24 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
Tente Alımı
2026/1297338 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 03.08.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1297338
03.08.2026
31 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sözleşme İmzalanmış
Jeneratör Alımı
2026/1224899 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 27.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1224899
27.07.2026
38 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
49 Kalem (İçme Suyu) Boru ve Ek Parça Alımı
Yüklenici: TURANLAR YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,094,000.00 TRY
2026/1284841 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 21.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1284841
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Mobilya Alımı
Yüklenici: YARGI MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,151,850.00 TRY
2026/1283586 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 20.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1283586
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ŞEHİR MEZARLIĞI WC-ABDESTHANE-MESCİD YAPIM İŞİ
Yüklenici: DENİZ ERKEK · 2,759,800.00 TRY
2026/1227208 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (34) · 16.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (34)
2026/1227208
16.07.2026
49 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İçme Suyu Sondaj Kuyusu Açılması Hizmet Alımı
Yüklenici: MUSTAFA BERBEROĞLU · 2,868,000.00 TRY
2026/1184248 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 14.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1184248
14.07.2026
51 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
Asfalt Kazıma (Trimer) İş Makinesi Kiralama
2026/1144473 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 13.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1144473
13.07.2026
52 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Biyosidal Ürün
Yüklenici: TEKNO İLAÇLAMA TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,516,000.00 TRY
2026/1170697 · TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86) · 06.07.2026
TURHAL BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (86)
2026/1170697
06.07.2026
59 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
20*16*6 Beton Kilit Parke, 0,5 Agrega, Beton (C25), Dolamit Taşı, Ponza Taşı, Sera Taban Örtüsü, Granit Taşı
Yüklenici: DİYARBAKIR DOLUNAY PETROL ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT NAKLİYE İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,175,900.00 TRY
2026/1112748 · ŞENYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 01.07.2026
ŞENYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1112748
01.07.2026
64 gün geçti