Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

104 ihale · 4 aktif · 100 pasif · İl Sağlık Müdürlüğü SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ARAÇ BAKIM ONARIM (YEDEK PARÇA DAHİL)HİZMET ALIMI
2026/1594096 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 09.10.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1594096
09.10.2026
36 gün kaldı
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BİYOSİDAL UYGULAMA HİZMET ALIMI
2026/1551422 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 24.09.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1551422
24.09.2026
21 gün kaldı
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ZİLE DEVLET HASTANESİ TOMOGRAFİ ÇEKİM VE RAPORLAMA HİZMET ALIMI
2026/1178720 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 01.09.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1178720
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AMBULANS YAZI VE LOGO YENİLEME HİZMET ALIMI
2026/1505235 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 31.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1505235
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
24 AYLIK DIŞ LABORATUVAR VE KURU SİSTEM BİYOKİMYA CİHAZI HİZMET ALIM
2026/1239875 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 19.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1239875
19.08.2026
15 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 AYLIK SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUAR HİZMET ALIMI
Yüklenici: SAVAŞ MEDİKAL LABORATUAR MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 268,500.00 TRY
2026/1307651 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 21.07.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1307651
21.07.2026
44 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 AYLIK DIŞ LABORATUVAR HİZMET ALIM
Yüklenici: TURKLAB LABORATUVAR VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 3,606,514.00 TRY
2026/1022252 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 29.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1022252
29.06.2026
66 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 AYLIK SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUAR HİZMET ALIMI
Yüklenici: MİKROMED TIBBİ MALZEMELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 351,132.32 TRY
2026/1051240 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 16.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1051240
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2 AYLIK MALZEME DAHİL YEMEK PİŞİRME SERVİS VE SERVİS SONRASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: KAPARİ HAZIR YEMEK LİMİTED ŞİRKETİ · 36,206,340.00 TRY
2026/1012979 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 11.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1012979
11.06.2026
84 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TELERADYOLOJİ YÖNTEMİ İLE TOMOGRAFİ RAPORLAMA HİZMETİ ALIMI
Yüklenici: ATLANTİS RADYOLOJİ GÖRÜNTÜLEME SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ · 10,155,750.00 TRY
2026/542246 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 22.05.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/542246
22.05.2026
104 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM BAKIM ONARIM HİZMET ALIMI
Yüklenici: ETİK KLİMA MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ · 898,000.00 TRY
2026/796626 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 22.05.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/796626
22.05.2026
104 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
24 AYLIK SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUAR HİZMET ALIMI
Yüklenici: MOZAİK MEDİKAL SAĞLIK GEREÇLERİ VE GIDA DAĞITIM PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 24,247,749.98 TRY
2026/612282 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 12.05.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/612282
12.05.2026
114 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 KISIM BAKIM ONARIM VE REVİZYON HİZMET ALIMI
Yüklenici: KÜRESEL ELEKTRONİK GÜVENLİK BİLİŞİM ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 342,000.00 TRY
2026/480024 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 22.04.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/480024
22.04.2026
134 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
30 AYLIK MALZEME DAHİL YEMEK PİŞİRME SERVİS VE SERVİS SONRASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: KAPARİ HAZIR YEMEK LİMİTED ŞİRKETİ, FÜME YEMEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 468,027,370.00 TRY
2026/385900 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 21.04.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/385900
21.04.2026
135 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUAR HİZMET ALIMI
2026/342472 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 07.04.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/342472
07.04.2026
149 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
DEPREM TAHKİKİ, ZEMİN VE TEMEL ETÜT YAPIMI HİZMET ALIMI
2026/205637 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 11.03.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/205637
11.03.2026
176 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BİYOMEDİKAL CİHAZ KALİBRASYON HİZMET ALIMI
Yüklenici: BİOTEST KALİBRASYON LABORATUAR HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 790,400.00 TRY
2026/253814 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 06.03.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/253814
06.03.2026
181 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TOKAT DEVLET HASTANESİ TOMOGRAFİ ÇEKİM HİZMET ALIMI
Yüklenici: BAYTUNA SAĞLIK EĞİTİM ALTIN İNŞAAT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 5,519,171.94 TRY
2026/53495 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 27.02.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/53495
27.02.2026
188 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
ARAÇ KİRALAMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: BAŞAK TURİZM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 299,000.00 TRY
2026/76656 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 20.02.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/76656
20.02.2026
195 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
4 AYLIK MALZEME DAHİL YEMEK PİŞİRME SERVİS VE SERVİS SONRASI HİZMET ALIMI
Yüklenici: KAPARİ HAZIR YEMEK LİMİTED ŞİRKETİ · 72,248,506.00 TRY
2026/238898 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 16.02.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/238898
16.02.2026
199 gün geçti