Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

48 ihale · 1 aktif · 47 pasif · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale UŞAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 936 İlköğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin 30 Taşıma Merkezi Okula 64 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
2026/1389032 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 31.08.2026
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/1389032
31.08.2026
3 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL / ORTAOKUL / İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 145 İŞ GÜNÜ 178350 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: KARAKUŞ GIDA TEKSTİL İNŞAAT TURİZM TAVUKÇULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 15,159,750.00 TRY
2026/161921 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 10.03.2026
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/161921
10.03.2026
177 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025 / 2026 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ MERKEZ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL / ORTAOKUL / İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 40 İŞ GÜNÜ 49200 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: KARAKUŞ GIDA TEKSTİL İNŞAAT TURİZM TAVUKÇULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. · 4,182,000.00 TRY
2026/89524 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 26.01.2026
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2026/89524
26.01.2026
220 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
UŞAK İli MERKEZ İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 21 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 4 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 2 Hat( Araç) İle 145 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: YÜKSEL BİRGÜL · 313,936.40 TRY
2025/1813642 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 22.10.2025
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1813642
22.10.2025
316 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
UŞAK İli MERKEZ İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 168 İlköğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi Okula9 Hat ( Araç) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MEHMET HARTAN · 230,325.00 TRY
2025/1336403 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 28.08.2025
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1336403
28.08.2025
371 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
Kapsamında UŞAK İli Merkez İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 538 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Veli/Vasinin 31 Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 47 Hat ( Araç) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: YÜKSEL BİRGÜL · 3,102,419.00 TRY
2025/1289515 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 26.08.2025
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1289515
26.08.2025
373 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Teklif Değerlendirme Tamamlanmış Sonuç Sözleşme
UŞAK İli MERKEZ İlçesi Merkez ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 1034 İlköğretim ve İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin 31Taşıma Merkezi Okula71 Hat ( Araç) İle 185 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: EROL ELDENİZ · 2,376,880.00 TRY
2025/1219201 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 21.08.2025
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1219201
21.08.2025
378 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2025-2026 Eğitim Öğretim Yıl 175 Okul ve Kurumlara Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtımı, Ayırma, Yükleme, İndirme ve Nakliye İşi
Yüklenici: SÜLEYMAN KIRDAN · 619.865,00 TRY
2025/1160776 · UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48) · 20.08.2025
UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (48)
2025/1160776
20.08.2025
379 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
UŞAK İLİ / MERKEZ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL/ORTAOKUL /İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 123 GÜN 131364 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: YAYLA CATERİNG YEMEK SANAYİ GIDA İNŞAAT TEMİZLİK HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 8.647.692,12 TRY
2025/78132 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 26.02.2025
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2025/78132
26.02.2025
554 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesiı Yerleşim Birimlerindeki 8 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci Velinin Taşıma Merkezi Okula1 Hat ( Araç) İle 82 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MESUT KADI · 170.403,20 TRY
2025/227753 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 18.02.2025
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2025/227753
18.02.2025
562 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024 / 2025 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI 2 DÖNEMİ UŞAK İLİ / MERKEZ İLÇESİNDE TAŞIMA KAPSAMINDA BULUNAN İLKOKUL/ORTAOKUL /İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNE MALZEME DÂHİL 58 GÜN 61944 ÖĞÜN ÖĞLE YEMEĞİ YEMEK PİŞİRİLMESİ, DAĞITILMASI HİZMET ALIM İŞİ
Yüklenici: ADEM ÖLMEZ-ÖLMEZ TABLDOT · 4.118.037,12 TRY
2025/51914 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 15.01.2025
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2025/51914
15.01.2025
596 gün geçti
Mal e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
UŞAK/MERKEZ TEMEL EĞİTİM OKULLARINA A4 FOTOKOPİ KAĞIDI ALIMI
Yüklenici: ŞENGÜL TOSUN · 426.870,00 TRY
2024/1706542 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 09.12.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1706542
09.12.2024
633 gün geçti
Mal e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
UŞAK MERKEZ TEMEL EĞİTİM OKULARI (İLKÖĞRETİM ve ORTAOKULLARA) TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ZENİT KURUMSAL TEDARİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1.664.400,00 TRY
2024/1643004 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 02.12.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1643004
02.12.2024
640 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 15 Öğrencinin 2 Taşıma Merkezi Okula 1 Hat ( Araç) İle 161 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: EMEL ATABEY · 225.400,00 TRY
2024/1302955 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 01.10.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1302955
01.10.2024
702 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Mahalle Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 118 Özel Eğitime İhtiyacı Olan Öğrenci /Kursiyer/Velinin Taşıma Merkezi Okul/Kuruma 11 Hat ( Araç) İle 165 İş Günü ve 170 İş günü Taşınması İşi
Yüklenici: YÜKSEL BİRGÜL · 278.153,08 TRY
2024/1276575 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 27.09.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1276575
27.09.2024
706 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 47 Öğrencinin 4 Taşıma Merkezi Okula 3 Hat ( Araç) İle 178 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: SONER ÇOHADAR · 338.200,00 TRY
2024/1200492 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 11.09.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1200492
11.09.2024
722 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 397 Öğrencinin 9 Taşıma Merkezi Okula 21 Hat ( Araç) İle 44 İŞ GÜNÜ VE 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: AYSUN VURAL · 325.800,00 TRY
2024/1180259 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 06.09.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1180259
06.09.2024
727 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 452 Öğrencinin 8 Taşıma Merkezi Okula 27 Hat ( Araç) İle 44 İŞ GÜNÜ VE 181 İş
Yüklenici: BEKİR KIYAK · 389.874,00 TRY
2024/1167523 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 05.09.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1167523
05.09.2024
728 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
2024-2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UŞAK MERKEZ ÖZEL EĞİTİM TAŞIMA HİZMET ALIMI
Yüklenici: EROL ELDENİZ · 1.705.154,32 TRY
2024/1147106 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 03.09.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/1147106
03.09.2024
730 gün geçti
Hizmet e-İhale UŞAK Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Uşak İli Merkez İlçesi Merkez Ve Merkeze Bağlı Köy Ve Köy Altı Yerleşim Birimlerindeki 869 Öğrencinin 28 Taşıma Merkezi Okula 59 Hat ( Araç) İle 181 İş Günü Taşınması İşi
Yüklenici: MURAT TÜRKMEN · 623.545,00 TRY
2024/988305 · Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48) · 02.09.2024
Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI (48)
2024/988305
02.09.2024
731 gün geçti