Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

129 ihale · 6 aktif · 123 pasif · YOZGAT · AKDAĞMADENİ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

AKDAĞMADENİ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -4 (önceki aya göre)
0 3 6 Eki 24 · 2 ihale Eki 24 Kas 24 · 1 ihale Ara 24 · 1 ihale Ara 24 Oca 25 · 2 ihale Şub 25 · 4 ihale Şub 25 Mar 25 · 5 ihale Nis 25 · 3 ihale Nis 25 May 25 · 3 ihale Haz 25 · 2 ihale Haz 25 Tem 25 · 0 ihale Ağu 25 · 4 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 4 ihale Eki 25 · 3 ihale Eki 25 Kas 25 · 3 ihale Ara 25 · 2 ihale Ara 25 Oca 26 · 0 ihale Şub 26 · 2 ihale Şub 26 Mar 26 · 6 ihale Nis 26 · 6 ihale Nis 26 May 26 · 1 ihale Haz 26 · 6 ihale Haz 26 Tem 26 · 5 ihale Ağu 26 · 5 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 1 ihale Eyl 26
Mal e-İhale YOZGAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
525m2'lik Sera Mal Alımı
2026/1531007 · YOZGAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2) · 08.09.2026
YOZGAT İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (2)
2026/1531007
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale YOZGAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AKDAĞMADENİ İLÇESİNE BAĞLI 71 YERLEŞİM BİRİMİNDEN 56 ARAÇ İLE 255 İLKOKUL(1-4 SINIFLAR) VE 366 ORTAOKUL (5-8 SINIFLAR) TOPLAM 621 ÖĞRENCİNİN 14- EYLÜL-2026 - 25 HAZİRAN 2027 TARİHLERİ ARASINDA 181 İŞ GÜNÜ 15 TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA TAŞINMASI İŞİ
2026/1306503 · YOZGAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 18.08.2026
YOZGAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1306503
18.08.2026
16 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
AKDAĞMADENİ İLÇESİNE BAĞLI 16 MAHALLE VE 10 KÖYLERDEKİ TOPLAM 26 YERLEŞİM BİRİMİNDEN 11 TAŞIMA MERKEZİ OKULA 34 İLKOKUL/ORTAOKUL ÖĞRENCİ VE 57 ÖZEL EĞİTİME İHTİYACI OLAN ÖĞRENCİNİN 7 ARAÇ VE 7 REHBER PERSONEL NEZARETİNDE 181 İŞ GÜNÜ TAŞINMASI İŞİ
2026/1319270 · YOZGAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 17.08.2026
YOZGAT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1319270
17.08.2026
17 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT İhale İptal Edilmiş
Akdağmadeni Orman İşletme Müdürlüğü Akdağmadeni Depo Şefliği Orman Emvalleri İstif İşi
2026/1394427 · KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 14.08.2026
KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1394427
14.08.2026
20 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Akdağmadeni Orman İşletme Müdürlüğü Yerleşkesinde Bulunan İdari Bina ve Lojmanların Tadilat Yapım İşi
2026/1363098 · KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 06.08.2026
KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1363098
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ KADIPINARI YOLU ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
2026/1314932 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 04.08.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1314932
04.08.2026
30 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT İhale İptal Edilmiş
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ BİSİKLET PATİKASI VE YÜRÜYÜŞ YOLU YAPIM İŞİ
2026/1258814 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 24.07.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1258814
24.07.2026
41 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ SPOR KOMPLEKSİ VE PEYZAJ DÜZENLEMESİ YAPIM İŞİ
Yüklenici: FAHRETTİN CANSEVER · 8,399,000.00 TRY
2026/962726 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.07.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/962726
20.07.2026
45 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU ISI MERKEZİ VE LOJMAN KAZAN DAİRELERİNİN DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: AKTİF ISI DOĞALGAZ SİSTEMLERİ İNŞAAT KIRTASİYE GIDA HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,490,000.00 TRY
2026/1161378 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 20.07.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1161378
20.07.2026
45 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akdağmadeni Orman İşletme Müdürlüğü 2026 Yılı Orman Emvalleri Mesaha İşi
Yüklenici: KAZIM ŞENER · 3,113,000.00 TRY
2026/1087347 · KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 03.07.2026
KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/1087347
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
MERKEZ MAHALLESİ MUHTELİF CADDE VE SOKAKLARINDA BETON PARKE VE BORDÜR YAĞMUR OLUĞU MAL ALIM İŞİ İ
Yüklenici: SORGUNTAŞ NAKLİYE İNŞAAT MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 3,306,650.00 TRY
2026/1068981 · OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10) · 01.07.2026
OLUKÖZÜ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (10)
2026/1068981
01.07.2026
64 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT İhale İptal Edilmiş
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ BİSİKLET PATİKASI VE YÜRÜYÜŞ YOLU YAPIM İŞİ
2026/1033277 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 29.06.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1033277
29.06.2026
66 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akdağmadeni Belediyesi Dondurma Üretim Tesisi Kurulumu Kapsamında Makine ve Ekipman Alımı
Yüklenici: PERA NOVA TEKNOLOJİ MÜHENDİSLİK DIŞ TİCARET GIDA VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 5,225,000.00 TRY
2026/1134052 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 23.06.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1134052
23.06.2026
72 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Akdağmadeni Orman İşletme Müdürlüğü Akdağmadeni Depo Şefliği Orman Emvalleri İstif İşi
Yüklenici: SINIRLI SORUMLU AKDAĞMADENİ KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ · 1,498,960.00 TRY
2026/991802 · KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21) · 17.06.2026
KAYSERİ ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (21)
2026/991802
17.06.2026
78 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ 5 KISIM GIDA MALZEMESİ ALIMI
Yüklenici: ERTUĞRUL KARA TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 1,676,550.00 TRY
2026/891049 · CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 16.06.2026
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AKDAĞMADENİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/891049
16.06.2026
79 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ İŞHANI VE KAPALI SEMT PAZARI PROJESİ HAZIRLANMASI
Yüklenici: BN TASARIM MİMARLIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,250,000.00 TRY
2026/955676 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 10.06.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/955676
10.06.2026
85 gün geçti
Mal e-İhale YOZGAT İhale İptal Edilmiş
Akdağmadeni Belediyesi Dondurma Üretim Tesisi Makine ve Ekipman Alımı
2026/919279 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 09.06.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/919279
09.06.2026
86 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ AKÇAM KONAKLAMALI KIRSAL TURİZM ALANI PROJESİ HİZMET ALIMI İŞİ,
Yüklenici: PROMİM KENTSEL PEYZAJ BİLGİSAYAR MİMARLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 2,000,000.00 TRY
2026/759093 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 05.05.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/759093
05.05.2026
121 gün geçti
Yapım e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ AKÇAM KONAKLAMALI KIRSAL TURİZM ALANI 1. ETAP YAPIM İŞİ
Yüklenici: HÜSEYİN AĞAH DOĞAN · 27,494,450.00 TRY
2026/478168 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 28.04.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/478168
28.04.2026
128 gün geçti
Hizmet e-İhale YOZGAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ BETON PARKE TAŞI VE BETON BORDÜR TAŞI DÖŞEME İŞÇİLİĞİ
Yüklenici: YAKUP ERDOĞAN · 4,560,000.00 TRY
2026/582206 · AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 27.04.2026
AKDAĞMADENİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/582206
27.04.2026
129 gün geçti