Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.708 ihale · 97 aktif · 1.611 pasif · ZONGULDAK · ZONGULDAK MERKEZ Filtreyi temizle

Son 24 ay ihale trendi

ZONGULDAK MERKEZ — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -20 (önceki aya göre)
0 44 88 Eki 24 · 43 ihale Eki 24 Kas 24 · 44 ihale Ara 24 · 59 ihale Ara 24 Oca 25 · 41 ihale Şub 25 · 41 ihale Şub 25 Mar 25 · 41 ihale Nis 25 · 44 ihale Nis 25 May 25 · 41 ihale Haz 25 · 35 ihale Haz 25 Tem 25 · 36 ihale Ağu 25 · 52 ihale Ağu 25 Eyl 25 · 50 ihale Eki 25 · 50 ihale Eki 25 Kas 25 · 46 ihale Ara 25 · 88 ihale Ara 25 Oca 26 · 48 ihale Şub 26 · 41 ihale Şub 26 Mar 26 · 49 ihale Nis 26 · 55 ihale Nis 26 May 26 · 40 ihale Haz 26 · 40 ihale Haz 26 Tem 26 · 55 ihale Ağu 26 · 37 ihale Ağu 26 Eyl 26 · 17 ihale Eyl 26
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Armutçuk TİM Lavvarının Modernizasyonu/Yeniden Kurulumu Mal Alımı İhalesi
2026/1283851 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 21.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1283851
21.09.2026
18 gün kaldı
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
GÖKÇEBEY VE ÇAYCUMA ŞANTİYELERİ ONARIM İŞİ
2026/1583436 · ZONGULDAK İL ÖZEL İDARESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ (23) · 18.09.2026
ZONGULDAK İL ÖZEL İDARESİ YAPI KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ (23)
2026/1583436
18.09.2026
15 gün kaldı
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ZONGULDAK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI BEYCUMA HUZUREVİ MÜDÜRLÜĞÜNE MUTFAK MALZEMESİ ALIMI
2026/1541780 · ZONGULDAK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ (25) · 16.09.2026
ZONGULDAK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ (25)
2026/1541780
16.09.2026
13 gün kaldı
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
TTK Üzülmez TİM Müdürlüğü Lojmanlarının Genel Onarımlarının Yapılması İşi
2026/1515817 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 14.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1515817
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Puan Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmet Alımı
2026/1404002 · ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (67) · 14.09.2026
ZONGULDAK İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (67)
2026/1404002
14.09.2026
11 gün kaldı
Mal ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
KKD Koruyucu Gözlük-Kulaklık-Kulak Tıkacı-Vizör Camı Temini
2026/1503652 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 08.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1503652
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 YILI 8 AY SÜRELİ SANAT KURSLARI EĞİTİCİ
2026/1568986 · ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 08.09.2026
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI KÜLTÜR, SANAT VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1568986
08.09.2026
5 gün kaldı
Hizmet e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BARTIN İLİ ULUS İLÇESİ ŞAHABETTİN DERE YUKARI HAVZASI SEL KONTROL PROJESİ POJE YAPIM HİZMET ALIMI İŞİ
2026/1596160 · ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (92) · 07.09.2026
ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (92)
2026/1596160
07.09.2026
4 gün kaldı
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İptal Edilmiş Ek
Üzülmez Müessesesi İş Yerlerinin Doğalgaz Dönüşümü İşi
2026/1420460 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 07.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1420460
07.09.2026
4 gün kaldı
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
YANGIN GÜVENLİK SİSTEMLERİ MALZEMELERİ ALIMI
2026/1578620 · ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (71) · 04.09.2026
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (71)
2026/1578620
04.09.2026
1 gün kaldı
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Kozlu Kitap Kafe Bakım Onarım Yapılması
2026/1561229 · ZONGULDAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (112) · 04.09.2026
ZONGULDAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (112)
2026/1561229
04.09.2026
1 gün kaldı
Mal ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Akülü Somun Sıkma Sökme Tork Tabancası
2026/1507887 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 03.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1507887
03.09.2026
Bugün
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
PE 100 BORU
2026/1364991 · ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (26) · 03.09.2026
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ (26)
2026/1364991
03.09.2026
Bugün
Mal ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Havalı Somun Sıkma Sökme Tork Tabancası Temini
2026/1514196 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 02.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1514196
02.09.2026
1 gün geçti
Mal ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
PII/2-8 Sondaj Makinesi Yedekleri
2026/1497099 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 02.09.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1497099
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Merkez İncivez Üniversite Asm (5 Ahb)+ Merkez 8 Nolu 112 Ashi Yapımı İşi
2026/1403002 · ZONGULDAK İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (52) · 02.09.2026
ZONGULDAK İL ÖZEL İDARESİ YATIRIM VE İNŞAAT MÜDÜRLÜĞÜ (52)
2026/1403002
02.09.2026
1 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
PARKE,BORDÜR,BRİKET VE YAĞMUR OLUĞU MALZEMELERİ
2026/1443177 · ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (71) · 01.09.2026
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (71)
2026/1443177
01.09.2026
2 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI BİRİMLERDE ÇALIŞAN MEMUR VE SÖZLEŞMELİ PERSONELE KORUYUCU GİYİM VE DONANIM MALZEMESİ ALIMI İŞİ
2026/1467253 · ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (28) · 31.08.2026
ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZONGULDAK ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ (28)
2026/1467253
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 Yılı Temizlik Araç ve Gereçleri Alımı
2026/1458263 · ZONGULDAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (112) · 31.08.2026
ZONGULDAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (112)
2026/1458263
31.08.2026
3 gün geçti
Mal ZONGULDAK İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Tabla Ve Kontrol Ünitesi Temini
2026/1447930 · TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678) · 26.08.2026
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (678)
2026/1447930
26.08.2026
8 gün geçti