| İhale Kayıt Numarası (İKN) | : | 2026/420255 |
| 1- İdarenin | ||
| 1.1. Adı | : | ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI |
| 1.2. Adresi | : | Fevzi Çakmak Mahallesi Sanayi Caddesi Kımız Sokak No:1 PK:34196 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL BAHÇELİEVLER/İSTANBUL |
| 1.3. Telefon numarası | : | 02124541500 |
| 1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| 2.1. Tarih ve Saati | : | 09.04.2026 - 10:30 |
| 2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres | : | Adli Tıp Kurumu Başkanlığı Toplantı Salonu |
| 3.1. Adı | : | Biyoloji İhtisas Daireleri Laboratuvarlarında kullanılmak üzere Cihaz Alımı |
| 3.2. Niteliği, türü ve miktarı | : | Toplam 16 Kalemden oluşan Laboratuvar Cihazları Alımı işidir. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| 3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| 3.4. Süresi/teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3.5. İşe başlama tarihi | : | Sözleşmeyi müteakip işe başlanacaktır. |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 30.06.2026 |
| b) Bedeli | : | 5.720.100,00 TRY |
| c) Süresi | : | 30.06.2026 - 28.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | ATC GENOMICS SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | İlkbahar Mahallesi, Galip Erdem Caddesi, 607. Sokak No:9 Çankaya/ANKARA ÇANKAYA/ANKARA |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 01.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 694.500,00 TRY |
| c) Süresi | : | 02.07.2026 - 29.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | LABOR İLDAM LABORATUVAR MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | MUTLUKENT MAH. 2072 SK. NO: 18 ÇANKAYA / ANKARA ÇANKAYA/ANKARA |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 01.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 5.866.430,00 TRY |
| c) Süresi | : | 02.07.2026 - 29.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | LABMARKER DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | ALTINTEPE MAH. İSTASYON YOLU SK. NO: 3 İÇ KAPI NO: 1 MALTEPE / İSTANBUL MALTEPE/İSTANBUL |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 02.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 2.461.100,00 TRY |
| c) Süresi | : | 03.07.2026 - 30.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | KUTAY LABORATUAR CİHAZLARI TİCARET ANONİM ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | LEVENT CAD.KRİZANTEM SOK.NO.62 BEŞİKTAŞ/İSTANBUL BEŞİKTAŞ/İSTANBUL |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 02.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 148.160,00 TRY |
| c) Süresi | : | 03.07.2026 - 30.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | BİOKİM TEKNİK SİSTEMLER LABORATUAR CİHAZLARI İNŞAAT TAAHHÜT DOĞALGAZ ITRİYAT KIRTASİYE TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | SELÇUKLU MAH. PINAR SK. NO: 3 AZİZİYE / ERZURUM AZİZİYE/ERZURUM |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 02.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 631.500,00 TRY |
| c) Süresi | : | 03.07.2026 - 30.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | TALES ANALİTİK CİHAZ VE LABORATUVAR DONANIMLARI KİMYA MEDİKAL BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | YAZIR MAHALLESİ ULUSAL SK. NO: 21/A SELÇUKLU/KONYA SELÇUKLU/KONYA |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 03.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 347.320,00 TRY |
| c) Süresi | : | 03.07.2026 - 30.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | ANAMED ANALİTİK VE MEDİKAL SİSTEMLER ANONİM ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ BOZKURT SK. NO: 3/5 BEYKOZ/İSTANBUL BEYKOZ/İSTANBUL |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/420255 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 09.04.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 28.293.022,98 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BİYOLOJİ İHTİSAS DAİRELERİ LABORATUVARLARINDA KULLANILMAK ÜZERE CİHAZ ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Malzemeler teknik şartnamede belirtilen miktarlarda İstanbul Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile Ankara, İzmir, Diyarbakır, Antalya, Denizli, Samsun, Erzurum, Gaziantep Grup Başkanlıkları Biyoloji İhtisas Dairelerinin depolarına teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Cihazlar teslimatı sözleşme imzalanmasından itibaren 120 gün içerisinde 1(bir) kerede yapılacaktır. Ancak firmanın isteği üzere idarenin uygun görmesi durumunda 1(bir) seferden fazla teslimat yapılabilecektir. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 17 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 14 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 14 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 03.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 475.200,00 TRY |
| c) Süresi | : | 03.07.2026 - 30.10.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | ALFA ANALİTİK LABORATUVAR CİHAZLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | MANAVKUYU MAH. 251 SK. B BLOK NO: 15/2 İÇ KAPI NO: 1 BAYRAKLI / İZMİR BAYRAKLI/İZMİR |