| İhale Kayıt Numarası (İKN) | : | 2026/684415 |
| 1- İdarenin | ||
| 1.1. Adı | : | ADLİ TIP KURUMU BAŞKANLIĞI |
| 1.2. Adresi | : | Fevzi Çakmak Mahallesi Sanayi Caddesi Kımız Sokak No:1 PK:34196 BAHÇELİEVLER/İSTANBUL BAHÇELİEVLER/İSTANBUL |
| 1.3. Telefon numarası | : | 02124541500 |
| 1.4. İhale dokümanının görülebileceği ve indirilebileceği internet sayfası | : | https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ |
| 2.1. Tarih ve Saati | : | 11.06.2026 - 10:30 |
| 2.2. Yapılacağı (e-tekliflerin açılacağı) adres | : | Adli Tıp Kurumu Başkanlığı Toplantı Salonu |
| 3.1. Adı | : | Büro, Kırtasiye ve Muhtelif Malzeme Alımı |
| 3.2. Niteliği, türü ve miktarı | : | İhale toplamda 15 kalemden oluşmaktadır. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir. |
| 3.3. Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| 3.4. Süresi/teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3.5. İşe başlama tarihi | : | Sözleşmeyi müteakip işe 3 gün içinde başlanacaktır |
| 4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi ve belgeler ile bunların taşıması gereken kriterler: |
| Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin bilgi, belge veya kriter belirtilmemiştir. |
| 4.3.1. Numune sunulması istenmektedir. |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 23.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 948.172,50 TRY |
| c) Süresi | : | |
| d) Yüklenicisi | : | AKY KIRTASİYE TEKSTİL ÜRÜNLERİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | ZEYREK MAH. HALİÇGÖREN SK. ELIF APT NO: 2 İÇ KAPI NO: 7 FATİH / İSTANBUL FATİH/İSTANBUL |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 28.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 409.293,00 TRY |
| c) Süresi | : | 31.07.2026 - 28.11.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | TURKUAZ SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | İKİTELLİ OSB MAH. SARAÇLAR 14. BLOK SK. 14. BLOK NO: 14 BLOK İÇ KAPI NO: 44 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 28.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 726.150,00 TRY |
| c) Süresi | : | 31.07.2026 - 28.11.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | ERK GÜVENLİK ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | ETİ MAH. TOROS SK. NO: 35 İÇ KAPI NO: 7 ÇANKAYA / ANKARA ÇANKAYA/ANKARA |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 29.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 1.978.487,00 TRY |
| c) Süresi | : | 01.08.2026 - 30.11.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | ERETNA KIRTASİYE İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | AHMETTURANGAZİ OSB MAH. OSB-10 SK. NO: 7 MERKEZ / SİVAS SİVAS MERKEZ/SİVAS |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 29.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 13.085.625,00 TRY |
| c) Süresi | : | 01.08.2026 - 30.11.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | STARVEK TEKSTİL VE AMBALAJ ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT 3. SK. GİYİMKENT SİTESİ Ö19 NO: 126A ESENLER / İSTANBUL ESENLER/İSTANBUL |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 29.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 385.110,00 TRY |
| c) Süresi | : | 01.08.2026 - 30.11.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | MRP MEDİKAL KIRTASİYE VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | ÇİFTLİKKÖY MAH. 32182 SK. EKİNCİ BOYUT 34 NO: 2 İÇ KAPI NO: 3 YENİŞEHİR / MERSİN YENİŞEHİR/MERSİN |
| İhale kayıt numarası | : | 2026/684415 |
| 1- İhalenin | ||
| a) Tarihi | : | 11.06.2026 |
| b) Türü | : | Mal alımı |
| c) Usulü | : | Açık |
| d) Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY | e) Sözleşmeye Esas Kısımlarının Yaklaşık Maliyeti | : | 25.221.328,38 TRY |
| 2- İhale konusu malın | ||
| a) Adı | : | BÜRO, KIRTASİYE VE MUHTELİF MALZEME ALIMI |
| b) Yapılacağı/teslim edileceği yer | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. |
| c) Teslim tarihi | : | Ürünler ; icmal listesinde belirtildiği üzere Adli Tıp Kurumu Başkanlığı ile ilgili Grup Başkanlıkları ve Şube Müdürlüklerine teslim edilecektir. Yüklenici, sözleşme kapsamındaki ürünleri, işbu sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren en geç 120 (yüz yirmi) gün içerisinde, taraflarca mutabık kalınacak teslimat programına uygun olarak peyderpey teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder. |
| 3- Teklifler | ||
| a) Dokümanı EKAP üzerinden e-imza kullanarak indiren sayısı | : | 15 |
| b) Toplam Teklif Sayısı | : | 8 |
| c) Toplam Geçerli Teklif Sayısı | : | 8 |
| d) Yerli malı teklif eden istekli lehine fiyat avantajı uygulaması | : | Uygulanmıştır / %15 |
| 4- Sözleşmenin | ||
| a) Tarihi | : | 31.07.2026 |
| b) Bedeli | : | 1.905.777,50 TRY |
| c) Süresi | : | 03.08.2026 - 01.12.2026 |
| d) Yüklenicisi | : | MUSTAFA SEYHAN |
| e) Yüklenicinin uyruğu | : | Türkiye |
| f) Yüklenicinin adresi | : | TEKSTİLKENT CAD. C BLOK (CAD./SK.) No:12/1B02 ORUÇREİS MAH. (MAHALLE/SEMT) ESENLER İSTANBUL ESENLER/İSTANBUL |