Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.967.541 ihale · 15.915 aktif · 1.951.626 pasif

Son 36 ay ihale trendi

Türkiye geneli — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3.641 (önceki aya göre)
0 5.202 10.404 Eki 23 · 8.796 ihale Eki 23 Kas 23 · 9.727 ihale Ara 23 · 10.135 ihale Oca 24 · 7.467 ihale Oca 24 Şub 24 · 8.024 ihale Mar 24 · 8.994 ihale Nis 24 · 6.281 ihale Nis 24 May 24 · 6.359 ihale Haz 24 · 5.897 ihale Tem 24 · 6.687 ihale Tem 24 Ağu 24 · 10.156 ihale Eyl 24 · 7.958 ihale Eki 24 · 7.254 ihale Eki 24 Kas 24 · 7.826 ihale Ara 24 · 10.404 ihale Oca 25 · 6.844 ihale Oca 25 Şub 25 · 6.461 ihale Mar 25 · 7.413 ihale Nis 25 · 7.006 ihale Nis 25 May 25 · 7.666 ihale Haz 25 · 7.038 ihale Tem 25 · 8.200 ihale Tem 25 Ağu 25 · 8.145 ihale Eyl 25 · 7.852 ihale Eki 25 · 7.674 ihale Eki 25 Kas 25 · 7.819 ihale Ara 25 · 10.399 ihale Oca 26 · 5.973 ihale Oca 26 Şub 26 · 5.836 ihale Mar 26 · 7.434 ihale Nis 26 · 7.661 ihale Nis 26 May 26 · 5.668 ihale Haz 26 · 8.089 ihale Tem 26 · 7.579 ihale Tem 26 Ağu 26 · 6.912 ihale Eyl 26 · 3.271 ihale Eyl 26
Yapım e-İhale KARS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Iğdır-Aralık Gökay Taburu İkmali Taşkın ve Rusubat Kontrolü İnşaatı
2026/1547618 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (113) · 29.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (113)
2026/1547618
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale AMASYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAUÇUK ZEMİN VE OYUN GRUBU
2026/1606228 · AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (11) · 29.09.2026
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (11)
2026/1606228
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
1 grup 2 kalem HPLC ve HPLC DAD-RID Cihazı Demirbaş alımı
2026/1560554 · GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA GIDA KONTROL LABORATUVAR MÜDÜRLÜĞÜ (4) · 29.09.2026
GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA GIDA KONTROL LABORATUVAR MÜDÜRLÜĞÜ (4)
2026/1560554
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Müdürlüğümüz ve Bağlı Birimlerde Kullanılmak Üzere Yakıt Hariç Sürücülü ve Sürücüsüz Muhtelif Araç Kiralama Hizmeti Alımı
2026/1548652 · İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (621) · 29.09.2026
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (621)
2026/1548652
29.09.2026
26 gün kaldı
Hizmet e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027-2028 YILLARI 5 KISIM 34 GÜZERGAHTA PERSONEL SERVİS TAŞIMA HİZMETİ ALIMI
2026/1491100 · GÜNEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI EGE DENİZ BÖLGE KOMUTANLIĞI (2) · 29.09.2026
GÜNEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI EGE DENİZ BÖLGE KOMUTANLIĞI (2)
2026/1491100
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Uç Nokta Güvenlik Sistemi
2026/1487800 · ADALET BAKANLIĞI BİLGİ İŞLEM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (57) · 29.09.2026
ADALET BAKANLIĞI BİLGİ İŞLEM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (57)
2026/1487800
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale MUŞ İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ORİJİNAL TONER
2026/1573442 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MUŞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 29.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MUŞ İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1573442
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
SU SONDAJ MAKİNESİ TİJİ
2026/1453263 · DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YERALTI SULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI (34) · 29.09.2026
DEVLET SU İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YERALTI SULARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI (34)
2026/1453263
29.09.2026
26 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Metro İşletme Şube Müdürlüğü Genel Bakım Atölyeler Birimine ait IGBT Modülleri Alımı İşi
2026/1488791 · ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ULAŞIM PLANLAMA VE RAYLI SİSTEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (285) · 28.09.2026
ANKARA ELEKTRİK, HAVAGAZI VE OTOBÜS İŞLETME MÜESSESESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ULAŞIM PLANLAMA VE RAYLI SİSTEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI (285)
2026/1488791
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sincan(Hariç)- Köseköy(Hariç) Hat Kesimine Tesis Edilen Yüksek Hızlı Tren Sinyalizasyon, Haberleşme, GSM-R ve CTC Kumanda Merkezi Sistemleri İle Alt Sistemlerinin 12 Ay Süre İle Bakım İşlerinin Yaptırılması İşi
2026/1555620 · TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD YHT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (131) · 28.09.2026
TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TCDD YHT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (131)
2026/1555620
28.09.2026
25 gün kaldı
Yapım e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
KAĞITHANE İÇMESUYU ARITMA TESİSİ - MALKOÇOĞLU İÇMESUYU DEPOSU ARASI İLETİM HATTI İNŞAATI
2026/1562726 · İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851) · 28.09.2026
İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851)
2026/1562726
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale SAKARYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
FERİZLİ İLÇESİ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN YERLEŞİM YERLERİNDEN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA TAŞINMASI İŞİ
2026/1583150 · SAKARYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ FERİZLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 28.09.2026
SAKARYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ FERİZLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1583150
28.09.2026
25 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sivas Ek Adalet Binası İnşaatı Yapım İşi
2026/1561559 · ADALET BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (244) · 28.09.2026
ADALET BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (244)
2026/1561559
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Türk-Alman Üniversitesi Personel Taşıma ve Araç Kiralama Hizmet Alımı İşi
2026/1557222 · TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (31) · 28.09.2026
TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (31)
2026/1557222
28.09.2026
25 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Tapu ve Kadastro VI (Antalya) Bölge Müdürlüğü ile Hizmet Birimleri, Kepez Tapu Müdürlüğü ve Demre Tapu Müdürlüğü Hizmet Binaları/Alanları Bakım-Onarım Tadilatı
2026/1592989 · TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL KALEM BİRİMİ (79) · 28.09.2026
TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL KALEM BİRİMİ (79)
2026/1592989
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale AFYONKARAHİSAR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026-2027 Yılı 30000 m2 Kilitli Parke Taşı 10000 m Bordür Taşı 30000 Ton Mucur Malzemesi(0-25mm arası) 2000 m3 C25 Hazır Beton ve 1000 Ton Asfalt Yama (Roadmix) Malzemesi
2026/1607576 · DİNAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (19) · 28.09.2026
DİNAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ (19)
2026/1607576
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale TRABZON İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2027 Yılı 215 Kalem Ayniyat Tüketim Malzemesi Alımı
2026/1511275 · TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (164) · 28.09.2026
TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (164)
2026/1511275
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2026 Yılı 26 Kalem Tekstil Malzemesi/Ceset Torbası İhalesi
2026/1511404 · ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (249) · 28.09.2026
ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (249)
2026/1511404
28.09.2026
25 gün kaldı
Yapım e-İhale NİĞDE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ALTUNHİSAR İLÇESİNDE 4 ADET 525 M2 PLASTİK SERA KURULUMU
2026/1559321 · NİĞDE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ALTUNHİSAR İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 28.09.2026
NİĞDE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ALTUNHİSAR İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1559321
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale SAKARYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
24 AYLIK SONUÇ KARŞILIĞI TIBBİ GENETİK HİZMET ALIMI
2026/1552557 · SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (155) · 28.09.2026
SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAKARYA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (155)
2026/1552557
28.09.2026
25 gün kaldı