Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

1.967.541 ihale · 15.915 aktif · 1.951.626 pasif

Son 36 ay ihale trendi

Türkiye geneli — ihale tarihine göre aylık adet

Bu ay -3.641 (önceki aya göre)
0 5.202 10.404 Eki 23 · 8.796 ihale Eki 23 Kas 23 · 9.727 ihale Ara 23 · 10.135 ihale Oca 24 · 7.467 ihale Oca 24 Şub 24 · 8.024 ihale Mar 24 · 8.994 ihale Nis 24 · 6.281 ihale Nis 24 May 24 · 6.359 ihale Haz 24 · 5.897 ihale Tem 24 · 6.687 ihale Tem 24 Ağu 24 · 10.156 ihale Eyl 24 · 7.958 ihale Eki 24 · 7.254 ihale Eki 24 Kas 24 · 7.826 ihale Ara 24 · 10.404 ihale Oca 25 · 6.844 ihale Oca 25 Şub 25 · 6.461 ihale Mar 25 · 7.413 ihale Nis 25 · 7.006 ihale Nis 25 May 25 · 7.666 ihale Haz 25 · 7.038 ihale Tem 25 · 8.200 ihale Tem 25 Ağu 25 · 8.145 ihale Eyl 25 · 7.852 ihale Eki 25 · 7.674 ihale Eki 25 Kas 25 · 7.819 ihale Ara 25 · 10.399 ihale Oca 26 · 5.973 ihale Oca 26 Şub 26 · 5.836 ihale Mar 26 · 7.434 ihale Nis 26 · 7.661 ihale Nis 26 May 26 · 5.668 ihale Haz 26 · 8.089 ihale Tem 26 · 7.579 ihale Tem 26 Ağu 26 · 6.912 ihale Eyl 26 · 3.271 ihale Eyl 26
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ÜMRANİYE İLÇE SINIRLARINDA KULLANILMAK ÜZERE MUHTELİF MALZEME ALIM İŞİ
2026/1604320 · ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27) · 28.09.2026
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ (27)
2026/1604320
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale İZMİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
21 KALEM ÇOCUK KVC MALZEME ALIMI
2026/1147961 · İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (78) · 28.09.2026
İZMİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (78)
2026/1147961
28.09.2026
25 gün kaldı
Yapım e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
SGK Adakale Sok No: 30 Hizmet Binası Genel Onarım İşi
2026/1411943 · SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İNŞAAT VE EMLAK DAİRE BAŞKANLIĞI (66) · 28.09.2026
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İNŞAAT VE EMLAK DAİRE BAŞKANLIĞI (66)
2026/1411943
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale AĞRI İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AĞRI TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ PANSİYON İAŞE AMBARI 12 KALEM KURU GIDA ALIMI
2026/1554273 · AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (8) · 28.09.2026
AĞRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ (8)
2026/1554273
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale SİVAS İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
PERSONEL TAŞIMA HİZMETİ (2027 YILI)
2026/1559957 · SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (20) · 28.09.2026
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI (20)
2026/1559957
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale ERZURUM İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İLLER BANKASI AŞ ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YARDIMCI HİZMET PERSONELİ VE TABİLDOT HİZMETİ ALIM İŞİ
2026/1584469 · İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLLER BANKASI ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (14) · 28.09.2026
İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLLER BANKASI ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (14)
2026/1584469
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale BALIKESİR İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi ve Doğalgaz Alımı
2026/1516558 · BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (76) · 28.09.2026
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ (76)
2026/1516558
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale SAKARYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
FERİZLİ İLÇESİ 2026-2027 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİ VE VELİLERİNİN YERLEŞİM YERLERİNDEN TAŞIMA MERKEZİ OKULLARA TAŞINMASI İŞİ
2026/1581338 · SAKARYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ FERİZLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20) · 28.09.2026
SAKARYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ FERİZLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (20)
2026/1581338
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale OSMANİYE İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BAHÇE BELEDİYESİ PEYDERPEY ÇİMENTO TEMİNİ
2026/1547743 · BAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (1) · 28.09.2026
BAHÇE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (1)
2026/1547743
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
6 Adet Araç Üstü Mist Blower İlaçlama Makinası Alımı
2026/1583434 · YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9) · 28.09.2026
YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (9)
2026/1583434
28.09.2026
25 gün kaldı
Hizmet e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMET ALIMI
2026/1605127 · KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (12) · 28.09.2026
KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KONYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (12)
2026/1605127
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale İSTANBUL İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Sönmüş Dökme Kireç Temini
2026/1517573 · İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851) · 28.09.2026
İSTANBUL SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (851)
2026/1517573
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
4 (DÖRT) KISIM 22 (YİRMİİKİ) KALEM KIŞLIK SEBZE VE MEYVE ALIMI
2026/1534554 · JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI JANDARMA ASAYİŞ KOLORDU KOMUTANLIĞI (30) · 28.09.2026
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI JANDARMA ASAYİŞ KOLORDU KOMUTANLIĞI (30)
2026/1534554
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Temizlik Malzemesi
2026/1459440 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 28.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1459440
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale MANİSA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Belediyemiz Resmi Araçlarında Kullanılmak Üzere 800 Kalem 5 Kısım Yedek Parça Alım İşi
2026/1447766 · YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65) · 28.09.2026
YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ (65)
2026/1447766
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale ANTALYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
SFERO VE GALVANİZ DÖKÜM GRUBU MAL ALIMI İŞİ
2026/1593291 · ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305) · 25.09.2026
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (305)
2026/1593291
25.09.2026
22 gün kaldı
Hizmet e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
3900 TON KÖMÜR YÜKLEME, TAŞIMA VE BOŞALTMA İŞİ
2026/1561276 · EDREMİT KAYMAKAMLIĞI EDREMİT SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (11) · 25.09.2026
EDREMİT KAYMAKAMLIĞI EDREMİT SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI (11)
2026/1561276
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
Akaryakıt Mal Alım İşi
2026/1584453 · VAN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (146) · 25.09.2026
VAN SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (146)
2026/1584453
25.09.2026
22 gün kaldı
Hizmet e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
36 AYLIK PET/CT HİZMET ALIMI
2026/1577596 · VAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (224) · 25.09.2026
VAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (224)
2026/1577596
25.09.2026
22 gün kaldı
Mal e-İhale KONYA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
2 Grup Genel Cerrahi AD Demirbaş Alımı İhalesi
2026/1512550 · SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (152) · 25.09.2026
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ (152)
2026/1512550
25.09.2026
22 gün kaldı