Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

31 ihale · 8 aktif · 23 pasif · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Orjinal Toner ve Drum Alımı
2026/1471319 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 07.10.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1471319
07.10.2026
34 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kırtasiye Malzemesi
2026/1462128 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 01.10.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1462128
01.10.2026
28 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Temizlik Malzemesi
2026/1459440 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 28.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1459440
28.09.2026
25 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Zırhlı Taşıt Lastik Alımı
2026/1442753 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 21.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1442753
21.09.2026
18 gün kaldı
Yapım e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
İl Emniyet Müdürlüğümüz Çatak İlçe Emniyet Amirliği Hizmet Binası Çatı Bakım Onarımı İşi
2026/1513265 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 16.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1513265
16.09.2026
13 gün kaldı
Mal e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Yakacak (Kömür) Alımı
2026/1421491 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 15.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1421491
15.09.2026
12 gün kaldı
Hizmet e-İhale VAN İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
İl Emniyet Müdürlüğümüz Hizmet Binaları ,Lojmanlar ve Sosyal Tesislerin Deprem Performans Analizinin Hazırlanması İşi
2026/1483532 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 14.09.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1483532
14.09.2026
11 gün kaldı
Hizmet e-İhale VAN İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Müdürlüğümüz Hizmetlerinde Kullanılan 7 adet TOMA (Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı)'ın Üst Yapı Sisteminin Komple Revize Edilmesi
2026/1394108 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 28.08.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/1394108
28.08.2026
6 gün geçti
Hizmet e-İhale VAN İhale İptal Edilmiş
7 ADET TOMA (TOPLUMSAL OLAYLARA MÜDAHALE ARACI)'NIN KOMPLE REVİZYON EDİLMESİ
2026/589322 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 11.05.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/589322
11.05.2026
115 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
EDREMİT ESKİ TOKİ POLİS LOJMANLARI DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ
Yüklenici: SABRİ ERK · 12,180,000.00 TRY
2026/672629 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 06.05.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/672629
06.05.2026
120 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
35 Kalem 457 Adet Yazlık Lastik
Yüklenici: BAYRAM LASTİK OTOMOTİV TURİZM İNŞAAT GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 1,898,490.00 TRY
2026/697998 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 28.04.2026
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2026/697998
28.04.2026
128 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmetlerinde Kullanılan Otolara ve Jeneratörlere Akaryakıt Alımı
Yüklenici: EYYUP DEMİRADAM · 1,801,000.00 TRY
2025/2305702 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 16.12.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/2305702
16.12.2025
261 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Elektrik Malzeme Alımı İşi
Yüklenici: AVS-E ELEKTRİK NAKLİYE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ · 2,111,179.00 TRY
2025/2182723 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 05.12.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/2182723
05.12.2025
272 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Van İl Emniyet Müdürlüğü Merkez ve Bağlı İlçelerin Deniz Taşıtı, Jeneratör Ve Yer Destek Cihazlarına Toplamda 140000 Litre Motorin, 65000 Litre Benzin Alımı
Yüklenici: MACİTLER PETROL AKARYAKIT GIDA İNŞAAT VE NAKLİYE İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ · 2,453,225.00 TRY
2025/1963159 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 04.12.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/1963159
04.12.2025
273 gün geçti
Hizmet e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
İl Emniyet Müdürlüğümüze Bağlı Hizmet Binalarının Deprem Dayanım ve Güçlendirme Projelerinin Hazırlanması İşi
Yüklenici: MUHAMMED DUMAN İNŞAAT MÜHENDİSİ · 2.666.000,00 TRY
2025/2035178 · VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.11.2025
VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/2035178
20.11.2025
287 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü Lojmanlı Hizmet Binasında Bakım, Onarım ve Çeşitli Tadilatların Yapılması İşi
Yüklenici: HİKMET ÖZGÖKÇE · 2,002,200.00 TRY
2025/1450128 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 17.09.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/1450128
17.09.2025
351 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Erciş Kalıcı Polis Güvenlik Noktası Hizmet Binası Doğal Gaz Dönüşümü İşi
Yüklenici: HARUN ÖZGÖKÇE · 975,999.00 TRY
2025/1269484 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.08.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/1269484
20.08.2025
379 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Temizlik Malzemeleri Alımı
Yüklenici: FEHMİ KAPAGAN · 2.378.000,00 TRY
2025/946696 · VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 27.06.2025
VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/946696
27.06.2025
433 gün geçti
Mal e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Yakacak (Odun-Kömür) Alımı
Yüklenici: YUSUFOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT VE TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 9.227.950,00 TRY
2025/656791 · VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 02.06.2025
VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/656791
02.06.2025
458 gün geçti
Yapım e-İhale VAN Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Edremit Eski TOKİ Polis Lojmanları 20 Adet Blok Çatısı Tadilatı Yapılması İşi
Yüklenici: EMSAL MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 7,065,000.00 TRY
2025/609102 · EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31) · 20.05.2025
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (31)
2025/609102
20.05.2025
471 gün geçti