Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

88 ihale · 5 aktif · 83 pasif · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Yapım ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kırka Kazan Türbin Demi Üniteleri Yapım İşi
2026/643946 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 11.12.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/643946
11.12.2026
99 gün kaldı
Yapım ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Boraks Penta VI Üretim Tesisi Yapım İşi
2026/254429 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 05.11.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/254429
05.11.2026
63 gün kaldı
Yapım ANKARA İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık Ek
Kırka Zayıf Çözelti Şartlandırma Ünitesi Yapım İşi
2026/1141406 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 02.09.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1141406
02.09.2026
1 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Üretim Tesisleri Ulaşım Yolları ve Ayıtlı Köprüsü Yapım İşi
2026/1074459 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 24.08.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1074459
24.08.2026
10 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka EtiGran Üretim Tesisi Mimarlık ve Mühendislik Hizmet Alımı
Yüklenici: NEVO YAPI TASARIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ · 16,500,000.00 TRY
2026/1357547 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 05.08.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1357547
05.08.2026
29 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Ağıldere Atık Barajı Mevcut Ara Sedde İyileştirme Projesi Yapım İşi
Yüklenici: BRJ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, NOKA MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 668,517,420.00 TRY
2026/1065084 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 28.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1065084
28.07.2026
37 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış
160 ton/h Kapasiteli Buhar Kazan İzolasyon Ve Refrakter Malzemesi Demontajı, Alımı Ve Uygulaması
2026/1072373 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 16.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/1072373
16.07.2026
49 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
Bigadiç Sosyal Site Lokal Binası Yapısal Güçlendirme ve Yenileme Yapım İşi
2026/943245 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 02.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/943245
02.07.2026
63 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kil Taşıma Konveyör Hattına Ulaşım Yolu Yapılması
Yüklenici: TCA MÜHENDİSLİK PROJE İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, USS MEKANİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 27,088,325.56 TRY
2026/945688 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 01.07.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/945688
01.07.2026
64 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Tinkal Çözeltisi Kapasite Artırımı Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri İşi
Yüklenici: NEVO YAPI TASARIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT MAKİNE LİMİTED ŞİRKETİ · 33,650,000.00 TRY
2026/916525 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 04.06.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/916525
04.06.2026
91 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
Kırka Muhtelif Atık Barajları Seddelerinin İyileştirilmesi Yapım İşi
2026/363957 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 06.05.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/363957
06.05.2026
120 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Yedek Malzeme Ambar Binası Yapım İşi
Yüklenici: KARANOĞULLARI İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ, TURKTECH ENERJİ MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 138,720,000.00 TRY
2026/449031 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 29.04.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/449031
29.04.2026
127 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Bandırma Proses Laboratuvarı Binası Yapım İşi
Yüklenici: ERFA MÜTEAHHİTLİK İNŞAAT YAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 23,713,000.00 TRY
2026/362855 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 03.04.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/362855
03.04.2026
153 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Körüklü Dere Tersip Bendi Yapım İşi
Yüklenici: ULAŞ ALAKUŞ · 20,513,500.00 TRY
2026/392058 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 30.03.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/392058
30.03.2026
157 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış
Kırka Çelik Konstrüksiyon Depolama Alanı ve İdari Bina İkmal Yapım İşi
2026/153370 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 10.03.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2026/153370
10.03.2026
177 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
BP1 ve Dekahidrat Fabrikası TK105A Doygun Çözelti Tankı Değişimi
Yüklenici: MECİT TAMAR · 42,476,000.00 TRY
2026/6433 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 10.02.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2026/6433
10.02.2026
205 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Kırka Lityum Karbonat Üretim Tesisi Yapım İşi
Yüklenici: UNİTEK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, SEKOYA TAAHHÜT MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İş Ortaklığı · 3,725,000,000.00 TRY
2025/2010746 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 15.01.2026
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/2010746
15.01.2026
231 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Orhaneli Çayı Güzergah Değişimi Yapım İşi Kapsamında Gerekli Proje Revizyonlarının Yaptırılması Mühendislik Hizmetleri Alım işi
Yüklenici: TRACTEBEL HİDRO DİZAYN MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ · 1.415.000,00 TRY
2025/2334654 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 29.12.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/2334654
29.12.2025
248 gün geçti
Yapım e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Emet Mekanik Atölye Binası İkmal Yapım İşi
Yüklenici: CVEN YAPI İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ · 53.350.000,00 TRY
2025/1516271 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88) · 22.12.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Tesis Mühendislik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (88)
2025/1516271
22.12.2025
255 gün geçti
Hizmet e-İhale ANKARA Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
Emet Evaporasyon Ünitesi Kurulumu Danışmanlık Hizmeti Alım İşi
Yüklenici: FAMER ULUSLARARASI MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ · 7,850,000.00 TRY
2025/1838906 · ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88) · 04.11.2025
ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (88)
2025/1838906
04.11.2025
303 gün geçti