Mal Hizmet Yapım Danışmanlık Sonuç ilanı Sözleşme imzalı İdareler OKAS Şehirler Yükleniciler
Bugün Yapılacaklar Bugün Yayınlananlar Bugün Sonuçlananlar
Kamu ihale istihbaratı

EKAP

Türkiye kamu ihaleleri, sonuç ilanları ve yüklenici sözleşmeleri — tek bakışta.

246 ihale · 8 aktif · 238 pasif · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Filtreyi temizle
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ARAÇ BAKIM ONARIM (YEDEK PARÇA DAHİL)HİZMET ALIMI
2026/1594096 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 09.10.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1594096
09.10.2026
36 gün kaldı
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
BİYOSİDAL UYGULAMA HİZMET ALIMI
2026/1551422 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 24.09.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1551422
24.09.2026
21 gün kaldı
Mal e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
117 KALEM BİYOMEDİKAL MALZEMESİ ALIMI İHALESİ
2026/1549767 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 15.09.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1549767
15.09.2026
12 gün kaldı
Yapım e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ERBAA 2 KISIM ASM BİNA YAPIM İŞİ
2026/1300498 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 02.09.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1300498
02.09.2026
1 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
ZİLE DEVLET HASTANESİ TOMOGRAFİ ÇEKİM VE RAPORLAMA HİZMET ALIMI
2026/1178720 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 01.09.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1178720
01.09.2026
2 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT İhale İlanı Yayımlanmış, Katılıma Açık
AMBULANS YAZI VE LOGO YENİLEME HİZMET ALIMI
2026/1505235 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 31.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1505235
31.08.2026
3 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
KATI YAKIT ALIMI
2026/1315882 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 26.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1315882
26.08.2026
8 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
24 AYLIK DIŞ LABORATUVAR VE KURU SİSTEM BİYOKİMYA CİHAZI HİZMET ALIM
2026/1239875 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 19.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1239875
19.08.2026
15 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
31 KALEM CERRAHİ SÜTUR ALIM İHALESİ
2026/1321336 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 19.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1321336
19.08.2026
15 gün geçti
Yapım e-İhale TOKAT İhale Tekliflere Kapalı, Teklifler Değerlendiriliyor
SES İZOLASYONU VE DEPO YAPIM İŞİ
2026/1377261 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 12.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1377261
12.08.2026
22 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
PERSONEL GİYİM İHALESİ
2026/1245231 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 06.08.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1245231
06.08.2026
28 gün geçti
Yapım e-İhale TOKAT Teklif Değerlendirme Tamamlanmış
SAĞLIK EVİ BAKIM ONARIMI VE PVC DÖŞEME KAPLAMA YAPIM İŞİ
2026/1222780 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 31.07.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1222780
31.07.2026
34 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
1 AYLIK SONUÇ KARŞILIĞI LABORATUAR HİZMET ALIMI
Yüklenici: SAVAŞ MEDİKAL LABORATUAR MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ · 268,500.00 TRY
2026/1307651 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 21.07.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1307651
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış
HEPA FİLTRE ve VAKUM POMPASI BAKIM KİTİ( ALIMI İHALESİ
2026/1253822 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 21.07.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1253822
21.07.2026
44 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ MAL ALIMI
Yüklenici: KÜRESEL ELEKTRONİK GÜVENLİK BİLİŞİM ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 677,595.00 TRY
2026/1128684 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 16.07.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1128684
16.07.2026
49 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
16 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI
Yüklenici: BTL MEDİKAL CİHAZLAR VE MALZEMELERİ İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ · 291,710.00 TRY
2026/917820 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 03.07.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/917820
03.07.2026
62 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış
Zile Devlet Hastanesi 4 Kısım Beyin Cerrahi Seti Alımı
2026/938022 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 30.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/938022
30.06.2026
65 gün geçti
Hizmet e-İhale TOKAT Sonuç İlanı Yayımlanmış Sonuç Sözleşme
3 AYLIK DIŞ LABORATUVAR HİZMET ALIM
Yüklenici: TURKLAB LABORATUVAR VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ · 3,606,514.00 TRY
2026/1022252 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 29.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1022252
29.06.2026
66 gün geçti
Yapım e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
2 KISIM YAPIM İŞİ
2026/1001640 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 26.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/1001640
26.06.2026
69 gün geçti
Mal e-İhale TOKAT İhale İptal Edilmiş
SERBEST PİYASADAN AKTİF ELEKTRİK ENERJİSİ ALIMI
2026/916569 · TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246) · 26.06.2026
TOKAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ (246)
2026/916569
26.06.2026
69 gün geçti